fbpx

DARMOWY WEBINAR
"TWÓJ PIERWSZY 1000 ZŁ NA AMAZON KDP"

Poznaj sekret sprzedaży automatycznych i bezkosztowych produktów cyfrowych na całym świecie! Zobaczysz jak działa ten genialny model biznesowy oparty o platformę Amazon, dzięki któremu od 2016 roku posiadam regularny dochód pasywny i odszedłem z pracy na etacie. 

Sprawdź termin darmowego webinaru i zarezerwuj swoje miejsce poniżej:

ZOSTAŁO DOSTĘPNYCH MIEJSC: 2 ZOSTAŁO DOSTĘPNYCH MIEJSC: 2

Sprawdź termin i zapisz się już teraz - liczba miejsc jest ograniczona!

Kto poprowadzi webinar?

Tomasz jest uznanym blogerem i bardzo dobrze zarabiającym przedsiębiorcą internetowym, który inspiruje do życia na własnych zasadach. Swojego pierwszego Bestsellera wydanego dzięki Amazon KDP na rynku amerykańskim zdobył w 2016 roku i jest pierwszą osobą w Polsce, która uczy sprzedaży na Amazon już od KDP od 2018 roku. 

Na swoim blogu www.odkelneradomilionera.pl zachęca do podejmowania odważnych decyzji i uczy, jak tworzyć nowoczesny biznes w sieci.

Tomasz Micherda

Cel szkolenia:

Przedstawienie modelu biznesowego opartego na prostych bezkosztowych, automatycznych produktach cyfrowych sprzedawanych głównie w USA.

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla wszystkich osób początkujących, które chcą poznać model publikacji prostych, bezkosztowych produktów na rynkach zagranicznych. Nie jest wymagane doświadczenie. Wiek nie gra roli.

Wymagania dla kursantów:

Model sprzedaży przedstawiony na webinarze nie wymaga zakładania firmy oraz posiadania jakiegokolwiek wkładu własnego

Miejsce i cena szkolenia: 

  • Webinar odbywa się na darmowej platformie ClickMeeting - wystarczy zarejestrować się na spotkanie z wyprzedzeniem (podać swojego emaila oraz imię), aby zarezerwować swoje miejsce oraz sprawdzić termin najbliższego darmowego webinaru.
  • Dostęp jest w pełni darmowy.
  • Aby uczestniczyć w szkoleniu wystarczy przeglądarka internetowa. Szkolenie możesz oglądać na smartfonie albo na komputerze (polecam komputer dla wygody). 
  • Gwarantowana anonimowość - do zapisania się na webinar wystarczy podać jedynie adres email oraz Twoje imię lub pseudonim. Nawet ja (prowadzący webinar) nie znam Twoich danych osobowych. 
  • Ilość miejsc jest ograniczona do 25.
  • Czas trwania: około 60 minut.
  • Wkład własny oraz zakładanie firmy nie są wymagane dla tego typu zarabiania.

Sprawdź termin darmowego webinaru i zarezerwuj swoje miejsce poniżej:

ZOSTAŁO DOSTĘPNYCH MIEJSC: 2 ZOSTAŁO DOSTĘPNYCH MIEJSC: 2

Copyright © Tomasz Micherda. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Marka "Od Kelnera Do Milionera" jest zarejestrowanym znakiem towarowym.

www.odkelneradomilionera.pl

Grab Your Free Ebook

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close