Jak robić swoje i nie przejmować się opinią innych?

W tym odcinku opowiemy Wam o tym jak nie przejmować się tym co inni pomyślą i powiedzą. Wraz z moim gościem Kornelem Tomickim, trenerem relacji damsko-męskich, pokażemy Wam na przykładzie naszych historii i doświadczeń jak radzić sobie z opinią innych ludzi. 

Zakładam, że osoby czytające i oglądające tego bloga mają swoje wielkie marzenia oraz plany. Niestety życie w społeczeństwie sprawia, że każdy kto posiada trochę inne podejście do życia, ma większe cele i marzenia jest często ograniczany przez otaczające go społeczeństwo. Ludzie z naszego otoczenia będą zazwyczaj źle reagować na nasze wspaniałe cele i plany.

Zarówno ja jak i Kornel doświadczyliśmy tego typu reakcji. Każdy z nas w młodości musiał zmierzyć się z wieloma problemami, aby dojść do punktu, w którym jesteśmy obecnie. Dodatkowo robiąc rzeczy odbiegające od uważanych za standardowe w społeczeństwie, bardzo często boimy się reakcji innych osób. Brutalna prawda jest jednak taka, że jeżeli chcemy osiągnąć coś więcej niż osoby wokół nas to musimy zrobić coś czego nie robią osoby z naszego otoczenia i coś co wykroczy poza przyjęte schematy. 

Czy jesteś na to gotów? Zapraszam do obejrzenia wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny