fbpx

Dowiedz się jak bezpiecznie kupić Bitcoina oraz inne kryptowaluty. Poznaj wybrane serwisy kryptowalut, najbezpieczniejsze portfele do ich przechowywania oraz naucz się podstaw systemu Blockchain.

Poznaj proces zakupu Bitcoina krok po kroku i zobacz jak ja kupuję.
Blockchain i kryptowaluty to przyszłość oraz łatwy sposób na inwestowanie w trudnych czasach.
Dowiesz się również jak bezpiecznie przechowywać zakupione kryptowaluty. 

Kurs zakupu Bitcoina oraz kryptowalut

Zainwestuj w siebie oraz w swoją przyszłość

Cena kursu 147 zł

Dzisiaj BEZPŁATNIE! Dzisiaj BEZPŁATNIE!

The timer has expired!

🔒 Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań.

Hej, Tomek z tej strony!

Pewnie znasz mnie z mojego bloga odkelneradomilionera.pl i wiesz, że przez ostatnie kilka lat pracowałem bardzo ciężko nad swoim biznesem w sieci. Osiągnąłem swój cel - rzuciłem etat w restauracji i stworzyłem kilka źródeł dochodu w mojej jednoosobowej firmie. Jednak poskutkowało to kolejnymi wyzwaniami i tym razem musiałem zmierzyć się problemem inwestowania własnych środków, których uzbierało się całkiem sporo przez ostatnie lata. Do tego doszły jeszcze niepewne czasy i zmusiło mnie to do nauki nowych rzeczy. 

Padło na kryptowaluty i postanowiłem tam właśnie ulokować część swoich oszczędności, aby uchronić się przed kryzysem oraz przed inflacją. Przez długi czas zdobywałem wiedzę z zakresu kryptowalut oraz uczyłem się jak bezpiecznie kupować oraz przechowywać te cyfrowe waluty. 

W końcu nadszedł czas, aby podzielić się na moim blogu zdobytą wiedzą i pomóc moim czytelnikom zgłębić temat kryptowalut. Okazało się, że film na YouTube oraz obszerny wpis na blogu nie wyczerpują tematu i postanowiłem stworzyć następny kurs w moim sklepie, który krok po kroku pokazuje jak kupować oraz przechowywać kryptowaluty. Ten kurs zawiera w sobie całą moją wiedzę oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich lat.

Zdecydowałem się też udostępnić ten kurs całkowicie za darmo, ponieważ wierzę, że dawanie wartości ma sens. Kurs jest całkowicie bezpłatny. Jego celem jest edukacja z zakresu kryptowalut i umożliwienie Tobie bezpiecznego zakupu swojego pierwszego Bitcoina.

Ten kurs Bitcoina to wszystko czego potrzebujesz, aby kupić swoje pierwsze Bitcoiny już dziś:

LEKCJA 1: Jak działa Bitcoin oraz inne kryptowaluty?

LEKCJA 2: Kryptowaluty – podstawowe pojęcia i teoria.

LEKCJA 3: Wybór najlepszej giełdy kryptowalut.

LEKCJA 4: Porównanie giełd kryptowalut Zonda (BitBay), Binance.com, Coinbase.com i Bitcoin.de.

LEKCJA 5: Zakup Bitcoin krok po kroku na największej polskiej giełdzie Zonda (BitBay) oraz na giełdach zagranicznych Binance.com, Coinbase.com i Bitcoin.de.

LEKCJA 6: Transfer Bitcoina do bezpiecznych portfeli zewnętrznych.

LEKCJA 7: Zakup Ethereum (ETH) oraz innych kryptowalut krok po kroku.

LEKCJA 8: Podsumowanie i mój przykładowy portfel.

LEKCJA 9: Linki i narzędzia.

BONUS 1: Bardzo prosta strategia inwestowania w Bitcoina oraz Ethereum dla każdego.

BONUS 2: Rozliczanie przychodów z kryptowalut i rozmowa z księgowym.

BONUS 3: Zarabianie w programie partnerskim Zonda (BitBay).

Z tego kursu zakupu Bitcoina skorzystało już ponad...

osób!

Stan na grudzień 2021

W kursie dowiesz się na wideo krok po kroku jak kupić swojego pierwszego Bitcoina

Zobaczysz jakich giełd kryptowalut używać oraz jak bezpiecznie przechowywać swoje kryptowaluty w wybranych portfelach zewnętrznych.

W kursie znajdziesz 12 lekcji wideo, które poprowadzą Cię wygodnie przez proces zakupu kryptowalut

Kurs zakupu Bitcoina oraz kryptowalut

Zainwestuj w siebie oraz w swoją przyszłość

Cena kursu 147 zł

Dzisiaj BEZPŁATNIE!

UWAGA: Kurs przedstawia proces zakupu Bitcoina na wybranych giełdach oraz pokazuje jak przechowywać Bitcoina w portfelach zewnętrznych. W kursie znajdziesz też moje osobiste przemyślenia oraz zobaczysz moje inwestycje. Nie jestem doradcą inwestycyjnym i nie jest to kurs z zakresu inwestowania. 

Masz wątpliwości? Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Dla kogo jest ten kurs? Jest to kurs dla każdej osoby, która chce dowiedzieć się jak działa system Blockchain oraz kryptowaluty. Uczestnictwo w kursie w żadnym wypadku nie musi skutkować zakupem Bitcoina. Kurs jest przede wszystkim dla każdego kto chce poznać temat kryptowalut. Swoje pierwsze kryptowaluty możesz kupić za niewielką kwotę w celu dokonania większych zakupów dopiero z czasem. 
Czy kurs jest całkowicie darmowy? Kurs miał być początkowy płatny, ale zdecydowałem się go tymczasowo udostępnić w pełni za darmo.
Za jaką kwotę mogę kupić pierwsze Bitcoiny? Możesz (i powinieneś) zacząć zdecydowanie od małych kwot w ramach nauki. 
Czy Bitcoin oraz kryptowaluty pozwalają szybko zarobić? Kryptowaluty cechują się dużą zmiennością wartości i pozwalają zarówno szybko zarobić, jak i szybko stracić pieniądze.  Dlatego warto się edukować i poznać dobrze ten temat przed podjęciem jakichkolwiek decyzji. 
Jak otrzymam dostęp do kursu? Login i hasło do platformy kursowej otrzymasz automatycznie na maila od razu po dokonaniu zakupu w moim sklepie (kurs jest darmowy). Na tej samej platformie znajdują się moje pozostałe kursy online i jeżeli wcześniej dokonałeś już zakupu (np. kursu Produkt 24) to dane do logowania pozostają te same co wcześniej.
Po zakupie nie otrzymałem danych do logowania do kursu - co teraz? Czasami zdarza się, że mail z danymi do logowania trafi do spamu lub przepadnie. Jeżeli po zapisaniu się na kurs nie otrzymałeś danych do logowania to napisz do mnie na kontakt@odkelneradomilionera.pl i przydzielę Ci dane do logowania ręcznie. Jeżeli natomiast posiadasz już inne moje kursy i konto na mojej platformie to dane do logowania pozostają te same co wcześniej.
Od czego zależy aktualna cena Bitcoina oraz innych kryptowalut? Od popytu i podaży. Na cenę Bitcoina mają wpływ różne wydarzenia gospodarcze, decyzje rządów, spekulacja i nawet zachowania dużych graczy, którzy posiadają większą ilość tej waluty. 

Copyright © 2017-2021 Tomasz Micherda. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.odkelneradomilionera.pl

O mnie  Regulamin  Polityka prywatności  Kontakt

Page Created with OptimizePress