fbpx

Dowiedz się jak bezpiecznie kupić Bitcoin oraz inne kryptowaluty. Poznaj wybrane serwisy kryptowalut, najbezpieczniejsze portfele do ich przechowywania oraz naucz się podstaw systemu Blockchain.

Kurs zakupu Bitcoina oraz kryptowalut

Zainwestuj w siebie oraz w swoją przyszłość

Cena kursu 147 zł

Dzisiaj BEZPŁATNIE!

🔒 Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań.

Hej, Tomek z tej strony!

Pewnie znasz mnie z mojego bloga odkelneradomilionera.pl i wiesz, że przez ostatnie kilka lat pracowałem bardzo ciężko nad swoim biznesem w sieci. Osiągnąłem swój cel - rzuciłem etat w restauracji i stworzyłem kilka źródeł dochodu w mojej jednoosobowej firmie. Jednak poskutkowało to kolejnymi wyzwaniami i tym razem musiałem zmierzyć się problemem inwestowania własnych środków, których uzbierało się całkiem sporo przez ostatnie lata. Do tego doszły jeszcze niepewne czasy i zmusiło mnie to do nauki nowych rzeczy. 

Padło na kryptowaluty i postanowiłem tam właśnie ulokować część swoich oszczędności, aby uchronić się przed kryzysem oraz przed inflacją. Przez długi czas zdobywałem wiedzę z zakresu kryptowalut oraz uczyłem się jak bezpiecznie kupować oraz przechowywać te cyfrowe waluty. 

W końcu nadszedł czas, aby podzielić się na moim blogu zdobytą wiedzą i pomóc moim czytelnikom zgłębić temat kryptowalut. Okazało się, że film na YouTube oraz obszerny wpis na blogu nie wyczerpują tematu i postanowiłem stworzyć następny kurs w moim sklepie, który krok po kroku pokazuje jak kupować oraz przechowywać kryptowaluty. Ten kurs zawiera w sobie całą moją wiedzę oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Zdecydowałem się też udostępnić ten kurs całkowicie za darmo, ponieważ wierzę, że dawanie wartości ma sens. Kurs jest całkowicie bezpłatny. Jego celem jest edukacja z zakresu kryptowalut i umożliwienie Tobie bezpiecznego zakupu swojego pierwszego Bitcoina.


Ten kurs Bitcoina to wszystko czego potrzebujesz, aby kupić swoje pierwsze Bitcoiny już dziś:

LEKCJA 1 - Jak działa Bitcoin oraz kryptowaluty?

LEKCJA 2 - Kryptowaluty – podstawowe pojęcia

LEKCJA 3 - Wybór giełdy kryptowalut

LEKCJA 4 - Porównanie giełd kryptowalut

LEKCJA 5 - Zakup Bitcoin krok po kroku

LEKCJA 6 - Transfer Bitcoina do portfeli zewnętrznych

LEKCJA 7 - Podsumowanie i mój przykładowy portfel

LEKCJA 8 - Linki i narzędzia

W kursie dowiesz się na wideo krok po kroku jak kupić pierwszego Bitcoina

Zobaczysz również jakich giełd kryptowalut używać oraz jak bezpiecznie przechowywać swoje kryptowaluty w wybranych portfelach zewnętrznych.

Kurs zakupu Bitcoina oraz kryptowalut

Zainwestuj w siebie oraz w swoją przyszłość

Cena kursu 147 zł

Dzisiaj BEZPŁATNIE!

UWAGA: Kurs przedstawia proces zakupu Bitcoina na wybranych giełdach oraz pokazuje jak przechowywać Bitcoina w portfelach zewnętrznych. W kursie znajdziesz też moje osobiste przemyślenia oraz zobaczysz moje inwestycje. Nie jestem doradcą inwestycyjnym i nie jest to kurs z zakresu inwestowania. 

Masz wątpliwości? Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Copyright © 2017-2020 Tomasz Micherda. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.odkelneradomilionera.pl

O mnie Regulamin Polityka prywatności Kontakt