fbpx

Prosty kurs podstaw Bitcoina i kryptowalut dla osób początkujących

Dowiedz się krok po kroku jak bezpiecznie kupić Bitcoina oraz inne kryptowaluty.

Poznaj wybrane serwisy kryptowalut, najbezpieczniejsze portfele do ich przechowywania oraz naucz się podstaw systemu Blockchain.

Poznaj proces zakupu Bitcoina krok po kroku i zobacz jak ja kupuję.
Blockchain i kryptowaluty to przyszłość oraz łatwy sposób na inwestowanie w trudnych czasach.
Dowiesz się również jak bezpiecznie przechowywać zakupione kryptowaluty. 

Kurs zakupu Bitcoina oraz kryptowalut

Zainwestuj w siebie oraz w swoją przyszłość

497 zł 0 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni - 0 zł.

The timer has expired!

Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań.

Anonimowość gwarantowana

Do zakupu kursu należy podać tylko adres email oraz Twoje imię lub pseudonim. 

Hej, Tomek z tej strony!

Pewnie znasz mnie z mojego bloga odkelneradomilionera.pl i wiesz, że przez ostatnie kilka lat pracowałem bardzo ciężko nad swoim biznesem w sieci. Osiągnąłem swój cel - rzuciłem etat w restauracji i stworzyłem kilka źródeł dochodu w mojej jednoosobowej firmie. Jednak poskutkowało to kolejnymi wyzwaniami i tym razem musiałem zmierzyć się problemem inwestowania własnych środków, których uzbierało się całkiem sporo przez ostatnie lata. Do tego doszły jeszcze niepewne czasy i zmusiło mnie to do nauki nowych rzeczy. 

Padło na kryptowaluty i postanowiłem tam właśnie ulokować część swoich oszczędności, aby uchronić się przed kryzysem oraz przed inflacją. Przez długi czas zdobywałem wiedzę z zakresu kryptowalut oraz uczyłem się jak bezpiecznie kupować oraz przechowywać te cyfrowe waluty. 

Zdecydowałem się udostępnić ten kurs całkowicie za darmo, ponieważ wierzę, że dawanie wartości ma sens. Jego celem jest edukacja z zakresu kryptowalut i umożliwienie Tobie bezpiecznego zakupu swojego pierwszego Bitcoina.

Tomasz Micherda

Ten kurs Bitcoina to wszystko czego potrzebujesz, aby kupić swoje pierwsze Bitcoiny już dziś:

LEKCJA 1: Jak działa Bitcoin oraz inne kryptowaluty?

LEKCJA 2: Kryptowaluty – podstawowe pojęcia i teoria.

LEKCJA 3: Wybór najlepszej giełdy kryptowalut.

LEKCJA 4: Porównanie giełd kryptowalut Zonda (BitBay), Binance.com i Coinbase.com.

LEKCJA 5: Zakup Bitcoina krok po kroku na największej polskiej giełdzie Zonda (BitBay) oraz na giełdach zagranicznych Binance.com, Coinbase.com.

LEKCJA 6: Transfer Bitcoina do bezpiecznych portfeli zewnętrznych.

LEKCJA 7: Zakup Ethereum (ETH) oraz innych kryptowalut krok po kroku.

LEKCJA 8: Podsumowanie i mój przykładowy portfel.

LEKCJA 9: Linki i narzędzia.

BONUS 1: Bardzo prosta strategia inwestowania w Bitcoina oraz Ethereum dla każdego.

BONUS 2: Rozliczanie przychodów z kryptowalut i rozmowa z księgowym.

BONUS 3: Zarabianie w programie partnerskim Zonda (BitBay).

BONUS 4: Obsługa portalu CoinGecko i wyszukiwanie niszowych projektów. Autorem lekcji jest CryptoŁowca.

BONUS 5: Anonimowa wypłata gotówki w Bitomatach. 😎

Z tego kursu zakupu Bitcoina skorzystało już ponad...

osób

Stan na grudzień 2023

W kursie dowiesz się na wideo krok po kroku jak kupić swojego pierwszego Bitcoina

Zobaczysz jakich giełd kryptowalut używać oraz jak bezpiecznie przechowywać swoje kryptowaluty w wybranych portfelach zewnętrznych.

W kursie znajdziesz 12 lekcji wideo, które poprowadzą Cię wygodnie przez proces zakupu kryptowalut

Bonusowe lekcje autorstwa ekspertów!

Poznasz unikatowe metody wyszukiwania niszowych projektów autorstwa anonimowego CryptoŁowcy!

Jak już poznasz podstawy działania rynku kryptowalut to w kursie znajdziesz również zaawansowane lekcje bonusowe od anonimowego eksperta CryptoŁowca! 

CryptoŁowca przedstawi Ci zaawansowane techniki wyszukiwania ciekawych i dobrze rokujących projektów, które mają ogromny potencjał. 

Nauczysz się od niego obsługi portali CoinGecko i pozyskiwania informacji, które pozwolą Ci być o krok przed rynkiem. 

CryptoŁowca jest w pełni anonimowym ekspertem od rynku kryptowalut, który od wielu lat zajmuje się inwestowaniem w ciekawe projekty. 

Kurs zakupu Bitcoina oraz kryptowalut

Zainwestuj w siebie oraz w swoją przyszłość

497 zł 0 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni - 0 zł.

UWAGA: Kurs przedstawia proces zakupu Bitcoina na wybranych giełdach oraz pokazuje jak przechowywać Bitcoina w portfelach zewnętrznych. W kursie znajdziesz też moje osobiste przemyślenia oraz zobaczysz moje inwestycje. Nie jestem doradcą inwestycyjnym i nie jest to kurs z zakresu inwestowania. 

Masz wątpliwości? Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Dla kogo jest ten kurs? Jest to kurs dla każdej osoby, która chce dowiedzieć się jak działa system Blockchain oraz kryptowaluty. Uczestnictwo w kursie w żadnym wypadku nie musi skutkować zakupem Bitcoina. Kurs jest przede wszystkim dla każdego kto chce poznać temat kryptowalut. Swoje pierwsze kryptowaluty możesz kupić za niewielką kwotę w celu dokonania większych zakupów dopiero z czasem. 
Czy kurs jest całkowicie darmowy? Kurs miał być początkowy płatny, ale zdecydowałem się go tymczasowo udostępnić w pełni za darmo.
Za jaką kwotę mogę kupić pierwsze Bitcoiny? Możesz (i powinieneś) zacząć zdecydowanie od małych kwot w ramach nauki. 
Czy Bitcoin oraz kryptowaluty pozwalają szybko zarobić? Kryptowaluty cechują się dużą zmiennością wartości i pozwalają zarówno szybko zarobić, jak i szybko stracić pieniądze.  Dlatego warto się edukować i poznać dobrze ten temat przed podjęciem jakichkolwiek decyzji. 
Jak otrzymam dostęp do kursu? Login i hasło do platformy kursowej otrzymasz automatycznie na maila od razu po dokonaniu zakupu w moim sklepie (kurs jest darmowy). Na tej samej platformie znajdują się moje pozostałe kursy online i jeżeli wcześniej dokonałeś już zakupu (np. kursu Produkt 24) to dane do logowania pozostają te same co wcześniej.
Czy zakup kursu jest anonimowy? Do zakupu kursu należy podać tylko adres email oraz imię lub dowolny pseudonim. Sklep "Od Kelnera Do Milionera" nie posiada innych danych osobowych kursantów i podczas zakupu możesz czuć się w pełni anonimowo. Płatność jest obsługiwana przez firmy zewnętrzne (płatności online Tpay oraz Twój bank), które nie udostępniają Twoich danych osobowych do sklepu.
Po zakupie nie otrzymałem danych do logowania do kursu - co teraz? Czasami zdarza się, że mail z danymi do logowania trafi do spamu lub przepadnie. Jeżeli po zapisaniu się na kurs nie otrzymałeś danych do logowania to napisz do mnie na kontakt@odkelneradomilionera.pl i przydzielę Ci dane do logowania ręcznie. Jeżeli natomiast posiadasz już inne moje kursy i konto na mojej platformie to dane do logowania pozostają te same co wcześniej.
Od czego zależy aktualna cena Bitcoina oraz innych kryptowalut? Od popytu i podaży. Na cenę Bitcoina mają wpływ różne wydarzenia gospodarcze, decyzje rządów, spekulacja i nawet zachowania dużych graczy, którzy posiadają większą ilość tej waluty. 

Copyright © 2017-2023 Tomasz Micherda. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.odkelneradomilionera.pl

O mnie  Regulamin  Polityka prywatności  Kontakt