fbpx

MASTERMIND amazon kdp
od kelnera do milionera

Poznaj sekrety publikowania własnych produktów na Amazon KDP i zarabiaj na największej platformie sprzedażowej na całym świecie z najlepszymi!

Kurs Mastermind to zaawansowany kurs publikacji produktów przez platformę Amazon KDP dla osób, które pierwsze kroki w tym biznesie mają już za sobą.

Dostęp do rozbudowanych lekcji oraz zapisów z webinarów (kilkadziesiąt godzin materiału):

497 zł
za jedyne 397 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni - 397 zł.

Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie.

Twórca lekcji oraz webinarów: Anna Jeka

Wydawca na Amazon KDP i główna prowadząca Amazon KDP Mastermind. Ania przez rok prowadziła i nagrywała lekcje oraz webinary na żywo, które teraz możesz otrzymać w całości z natychmiastowym dostępem.

W lekcjach od Ani poznasz zaawansowane techniki sprzedaży na Amazon KDP prostych i bardziej zaawansowanych produktów. 

MASTERMIND JEST DLA CIEBIE JEŻELI:

Znasz podstawy publikacji na Amazon KDP i chcesz się wejść na wyższy poziom. 
Prowadzisz lub chcesz z czasem prowadzić biznes online wykraczający poza Amazon KDP.
Chcesz mieć dostęp do rozbudowanych lekcji wideo publikacji na Amazon KDP oraz z tematyką biznesu online.

Hej Tomek z tej strony!

Minęło już kilka dobrych lat od czasu, gdy zacząłem swoją przygodę z publikacją na Amazon KDP. Od 2018 roku uczę również innych jak mogą robić to samo. Z mojego kursu Produkt24 skorzystało ponad 3000 osób i wiele z nich publikuje z sukcesami na Amazon KDP swoje własne produkty. Wciąż przybywa nam kursantów, ale nadszedł czas na postawienie kolejnego kroku i zapewnienie Wam czegoś więcej. 

Razem z Anną Jeką postanowiłem stworzyć Mastermind, w którym będziecie mogli zdobywać nową wiedzę. Dlatego powstał Mastermind Amazon KDP i biznesu online, który ma za zadanie pomagać wszystkim, którzy zajmują się publikacją prostych produktów na Amazon KDP i nie tylko.

Mastermind powierzyłem Ani (szczególnie temat Amazona), która od dawna pomaga w naszej grupie Produkt24 i chyba każdy z kursantów dobrze Anię zna z naszej grupy.

Kim jest Ania?

Ania publikuje na Amazon Kindle Direct Publishing i jest bardzo dobrze znana wszystkim kursantom z grupy Produkt24, gdzie pomaga dzieląc się swoją wiedzą. Na co dzień jest zapracowaną mamą, która chce być przykładem przedsiębiorczości dla tych wszystkich, którzy po godzinach pracy pragną stworzyć własny biznes. 

Kim jest Tomek?

Tomek jest przedsiębiorcą internetowym, który w ciągu kilku lat przeszedł drogę od kelnera do indywidualnego przedsiębiorcy z sześciocyfrowmi zarobkami rocznie. Publikuje na Amazonie, prowadzi bloga oraz sklep internetowy i zajmuje się szeroko pojętym selfpublishingiem.  

DLACZEGO POWSTAŁ MASTERMIND AMAZON KDP?

Mastermind powstał przede wszystkim na Waszą prośbę. Już od dłuższego czasu rozważałem opcję stworzenia tego typu produktu u mnie na blogu (pomysł powstał pod koniec 2019 roku) i finalna decyzja zapadła po zapytaniu Was o zdanie w grupie dla kursantów Produkt24 - dostałem wtedy dziesiątki zapytań i bardzo pozytywny feedback związany z tego typu projektem. 

Jeżeli chodzi o prowadzenie Masterminda (szczególnie tematykę Amazon KDP) to postanowiłem przekazać pałeczkę Ani, która od dłuższego czasu z własnej woli pomagała w naszej grupie dla kursantów. Już jakiś czas temu zrozumiałem, że nie mogę robić wszystkiego sam i że jest wiele osób, które mogą pomóc mi w tworzeniu wartościowych rzeczy. 

Z Masterminda Amazon KDP skorzystało już ponad...

osób

Stan na kwiecień 2023

Z CZEGO SKŁADA SIĘ AMAZON KDP MASTERMIND?

 LEKCJE + ARCHIWUM WEBINARÓW

Dołączając do masterminda otrzymasz dostęp do wielu rozbudowanych lekcji oraz zapisów z webinarów (kilkadziesiąt godzin materiału wideo)Uzyskasz tam najbardziej wartościową wiedzę związaną z publikacją produktów na Amazon KDP i nie tylko.

OD RAZU PO ZAKUPIE OTRZYMASZ DOSTĘP DO KILKUDZIESIĘCIU GODZIN MATERIAŁÓW WIDEO! 

Lista lekcji wideo dostępnych po dołączeniu do Masterminda:

 • Webinar #1 – Webinar inauguracyjny + szukanie niszy
 • Webinar #2 – Regulamin KDP i najczęstsze błędy
 • Webinar #3 – Nisze i rankingi - jak oceniać potencjał niszy?
 • Webinar #4 – Przyglądamy się naszym produktom - spójność produktu + kategorie
 • Webinar #5 – Rankowanie produktu, czyli wszystko o słowach kluczowych
 • Webinar #6 – Praktyczne sposoby dobierania słów kluczowych
 • Webinar #7 – Sposoby promowania produktu
 • Webinar #8 – Jakie produkty warto publikować w nadchodzącym kwartale
 • Webinar #9 – Płatne generatory
 • Webinar #10 – Bestsellery – w czym tkwi ich sukces
 • Webinar #11 - Motywacja, planowanie, cele
 • Webinar #12 - Tworzenie grafiki cz. 1
 • Webinar #13 - Tworzenie grafiki cz. 2
 • Webinar #14 - Lista mailingowa
 • Webinar #15 - Grafika i licencje
 • Webinar #16 – Zaawansowane techniki sprzedaży
 • Webinar #17 – Jak pisać, żeby sprzedawać

Lekcje dodatkowe dostępne na platformie:

 • 01 – Tworzenie przykładowej strony interioru
 • 02 - Wstęp do nisz
 • 03 - Nisze – wybór kategorii
 • 04 - Reklama cz. 1
 • 05 - Reklama cz. 2
 • 06 - Reklama cz. 3

MASTERMIND AMAZON KDP

Zainwestuj w siebie i dołącz teraz do Masterminda Amazon KDP

497 zł
za jedyne 397 ZŁ

Najniższa cena w ciągu 30 dni - 397 zł.

Dostęp do zapisów z webinarów oraz rozbudowanych lekcji.
Opłata jednorazowa - dostęp dożywotni do materiałów na platformie.

Bonus: rabat 50% na inne kursy * 

* rabat obowiązuje na zakup kursu Produkt24, WydajBestseller, Domowy Milioner, Alfabet Grafika, Gotowe Szablony Produktów, Kurs WordPress, Dopalacz KDP, Kurs Merch by Amazon i Poranne Nawyki. Więcej o moich kursach znajdziesz TUTAJ.

🔒 Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli zdecydujesz, że Mastermind nie jest dla Ciebie.

MASZ WĄTPLIWOŚCI? OTO NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dla kogo jest przeznaczony ten Mastermind?

#1 Dla każdej osoby, która publikuje lub chce publikować swoje produkty na platformie Amazon Kindle Direct Publishing w formie prostych produktów. Mastermind będzie szczególnie przydatny dla osób, które poczyniły już swoje pierwsze kroki w publikacji i zależy im na regularnym wsparciu oraz na dodatkowej wiedzy od ekspertów. 

#2 Dla osób, które poza publikacją na Amazonie chcą się uczyć biznesu w sieci od najlepszych. 

Od czego zacząć publikację na Amazon KDP - od Masterminda czy od kursu Produkt24?

Mastermind jest stworzony głównie z myślą o kursantach kursu Produkt24. Mastermind jest kolejnym etapem dla tych, którzy chcą pójść o krok dalej i mieć dostęp do zaawansowanej wiedzy. Kurs Produkt24 pomoże Ci wydać pierwsze produkty samodzielnie i jest najlepszą opcją na start. 

Proponuję zatem zacząć od kursu Produkt24 i z czasem dołączyć do Masterminda. Dobrym finansowo posunięciem będzie też zakup Masterminda i skorzystanie ze zniżki otrzymanej podczas zakupu na kurs Produkt24.

Jakie produkty wydaje Ania, która prowadzi Masterminda?

Ania publikuje samodzielnie głównie produkty typu Low-Content i No-Content przez platformę Amazon KDP.

Czy Mastermind zawiera w pakiecie osobiste z konsultacje z Anią lub z Tomkiem?

Mastermind to rozbudowane treści premium w postaci zapisów z webinarów oraz lekcji wideo. Mastermind nie oferuje prywatnych konsultacji, ponieważ jest to fizycznie niemożliwe przy większej ilości kursantów. Mastermind jest rozbudowanym kursem publikacji na Amazon KDP. 

Mam wiele pytań odnośnie tego jak publikować proste produkty i zeszyty na Amazonie. Gdzie znajdę podstawowe informacje na start?

Oferowany tutaj kurs jest przeznaczony głównie dla moich kursantów, którzy publikują swoje produkty. Więcej odpowiedzi na podstawowe pytania związane z publikacją znajdziesz na stronie mojego kursu Produkt 24 oraz na moim blogu Od Kelnera Do Milionera.

Jakie produkty warto publikować na Amazonie, aby skorzystać z tego kursu?

Mastermind uczy publikacji przez platformę Amazon Kindle Direct Publishing (KDP) produktów tzw. Low-Content, No-Content (tzw. zeszyty) oraz w publikacji produktów bardziej skomplikowanych takich jak e-booki i książki z treścią. Otrzymasz pomoc w procesie samodzielnego tworzenia produktów bezkosztowo (tworzenie okładek oraz środków) oraz w procesie zamawiania produktów na portalach zewnętrznych. 

Dlaczego takie osoby jak Wy (autorzy tego produktu) wydajecie kursy zamiast zarabiać w ten sposób na Amazonie?

Po pierwsze to zarabiamy w ten sposób na Amazonie i nieźle nam idzie w tym aspekcie. Po drugie tworzenie kursów, bloga, kanału na YouTube i dzielenie się wiedzą sprawia nam ogromną przyjemność. Po trzecie zarabiamy na tworzeniu wartościowych rzeczy, które pomagają innym.

Czy mogę kupić dostęp do Masterminda w pakiecie z innymi produktami i otrzymać rabat na kursy Amazona?

W przypadku zakupu Masterminda otrzymasz 50% rabatu na inne moje kursy Amazona. Więcej informacji na temat moich kursów znajdziesz tutaj.

Jak otrzymam dostęp do kursu Mastermind?

Login i hasło do platformy kursowej otrzymasz automatycznie na maila od razu po dokonaniu płatności. Na tej samej platformie znajdują się moje pozostałe kursy online i jeżeli wcześniej dokonałeś już zakupu (np. kursu Produkt 24) to dane do logowania pozostają te same co wcześniej.

Czy mogę zapłacić po przez PayPal?

Tak - operator płatności w moim sklepie (Tpay) obsługuje wszystkie możliwe formy płatności łącznie z PayPal.

Nie mam konta w banku i czy mogę zapłacić druczkiem przelewu na poczcie?

Tak. Podczas wyboru rodzaju płatności zaznacz opcję zapłaty druczkiem płatności.

Czy mogę zapłacić kartą płatniczą?

Tak. Jest to jedna z wielu opcji płatności.

Mogę dostać fakturę VAT za zakup kursu?

Tak - przy składaniu zamówienia zaznacz, że chcesz dostać fakturę, wypełnij swoje dane i otrzymasz fakturę VAT automatycznie na maila od razu po zakupie. Cena kursu jest już ceną brutto.

Czy mogę kupić kurs na raty?

Tak. Podczas płatności za zamówienie wybierz opcję "Przelew online lub tradycyjny" i następnie "Tpay Raty". Możesz wtedy wygodnie wybrać okres płatności i od razu zobaczysz wysokość raty. Raty są dostępne dla zamówień od 300 zł. 

Czy dostanę wsparcie po zakupie kursu?

W razie problemów technicznych związanych z zakupem otrzymasz niezbędne wsparcie ode mnie (Tomek). Razem z Mastermindem otrzymasz również dostęp do grupy dla kursantów Produkt24, gdzie możesz zadać dowolne pytanie związane ze sprzedażą na Amazon KDP.

Problemy techniczne związane z zakupem kursu, płatnościami i dostępem do platformy - napisz maila na kontakt@odkelneradomilionera.pl.

Copyright © 2017-2023 Tomasz Micherda i Anna Jeka. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

www.odkelneradomilionera.pl

Claim Your Seat Now

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close