Myśl na wielką skalę - filmy z Hollywood i motywacja do działania

Co ma wspólnego letni filmowy blockbuster o ogromnym rekinie z biznesem i z myśleniem na wielką skalę? Zaraz Ci wytłumaczę i opowiem dlaczego wizyta w kinie na mało ambitnym (ale dobrym) filmie pokazała mi co to znaczy myślenie na wielką skalę.

Strach przed inwestowaniem

Wielu z nas boi się zainwestować trochę pieniędzy w swoje pierwsze produkty, w swój pierwszy biznes, czy w wiedzę. Powiedziałbym wręcz, że panicznie boimy się zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze - jest to dość powszechne i ja też swego czasu za nic nie chciałem wydawać swoich oszczędności. Nie miałem większego problemu z kupowaniem rzeczy materialnych i z wydawaniem na np. na wakacje. Jednak zainwestowanie swoich pieniędzy w coś co wymaga pracy i nie daje obietnicy zysku było już dla mnie bardzo trudne. Widzę, że jest to bardzo trudne dla wielu czytelników mojego bloga. Dlaczego?

Jeżeli kupujemy np. rzecz materialną to wydajemy określoną kwotę i mamy za to pewną określoną wartość - zero ryzyka. Jednak jeżeli inwestujemy w produkty, wiedzę, firmę itd. to wtedy już nie mamy pewności, że nam się taki wydatek zwróci. Możemy przecież napracować się na marne i jeszcze stracić pieniądze. To brzmi strasznie i najbardziej przeraża nas fakt, że to my właśnie bierzemy odpowiedzialność za efekty naszych działań i inwestycji. To tylko od nas zależy czy po zainwestowaniu nawet w mały biznes online (powiedzmy 1500 zł) stracimy te pieniądze, czy może zarobimy 5000 zł i zdobędziemy sporo wiedzy.

Odpowiedzialność to klucz do sukcesu

Jeżeli chcesz coś mieć to musisz wziąć pełną odpowiedzialność na siebie i podjąć ryzyko. Koniec i kropka. Chcesz mieć więcej niż marną wypłatę? Musisz się uczyć, działać, inwestować i nie bać się stracić. Strach przed porażką powstrzymuje Cię przed działaniem i widzę to u wielu osób (u siebie również).

150 milionów dolarów

Tyle wyniósł budżet filmu The Meg o wielkim strasznym rekinie, który właśnie miałem okazję oglądać - szalone, prawda? Drugie tyle kosztował marketing i reklama tego produktu, jakim jest ten film. Ten prosty i mało ambitny film to produkt cyfrowy wydany na wielką skalę - na skalę światową. Zastanów się nad tym i przemyśl sobie fakt, że ktoś zainwestował jakieś 300 milionów dolarów w stworzenie produktu rozrywkowego. Takim samym produktem jest książka na Amazonie, czy kurs internetowy - ktoś płaci określoną kwotę i dostaje dostęp do produktu.

Jak zarobić miliony?

Trzeba sporo zainwestować pieniędzy i posiadać dużo wiedzy oraz doświadczenia. Jak robić takie rzeczy? Trzeba jakoś zacząć i posiłkować się wiedzą. Ogromne studia filmowe też jakoś kiedyś zaczynały od małych projektów i tanich filmów. Ty również możesz zacząć od wydawania małych rzeczy - nie ważne czy to będzie mały produkt w internecie, czy może jakiś inny mały biznes.

Przede wszystkim trzeba tworzyć produkty i biznes na jak największą skalę. W tych czasach mamy internet i możemy wydawać produkty na skalę Polski, czy nawet na skalę światową. Nie możesz się ograniczać i otwierać małego sklepu na osiedlu - myśl globalnie. Może mały banalny produkt na Amazonie lub sklepik internetowy to lepszy pomysł, niż duży sklep w małym mieście? Pamiętaj też, że ciężko zarabiać wielkie pieniądze bez jakichkolwiek inwestycji - film w kinie, który zarabia kilkaset milionów dolarów musiał kosztować również przynajmniej kilkadziesiąt milionów.

Zacznij od małym projektów i inwestycji. Jeżeli uda Ci się zainwestować np. 500 zł i zarobić w ciągu kilku miesięcy 1000 zł to jesteś na dobrej drodze. Powtarzaj i usprawniaj ten proces. Staraj się sprzedawać na jak największą skalę. Kiedyś może zainwestujesz 500 tys zł i zarobisz milion, ale nie zrobisz tego jeżeli nie zaczniesz od małych produktów i małych inwestycji.

Zobacz wideo:

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★
Darmowy kurs ► https://odkelneradomilionera.pl/darmowy-kurs/

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

YouTube ► http://www.youtube.com/c/TomaszMicherda
Artykuły i kursy ► http://www.odkelneradomilionera.pl
Facebook ► https://www.facebook.com/OdKelneraDoMilioneraTomaszMicherda/
Facebook ► http://www.facebook.com/tomaszmicherda/
Instagram ► https://www.instagram.com/odkelneradomilionera/
Instagram ► https://www.instagram.com/tomasz_micherda/

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY: ★☆★

Darmowy kurs Amazona i biznesu online ► https://odkelneradomilionera.pl/darmowy-kurs/

Wydaj Bestseller na Amazon Kindle ► https://wydajbestseller.pl/

Produkt na Amazonie w 24H ► https://produkt24.pl/

Poranne Nawyki ► https://porannenawyki.pl/

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!