Czas Na Zmiany - Spotkanie dla w Warszawie 26.02.2020

Spotkanie dla czytelników bloga w Warszawie 26.02.2020
Spotkanie dla czytelników bloga w Warszawie 26.02.2020

Ze względu na wiele zapytań z Waszej strony i dużą ilość osób podczas spotkań w Krakowie w końcu nadszedł czas na spotkanie dla czytelników bloga w Warszawie. Z tej okazji postanowiłem zorganizować wydarzenie w o wiele ciekawszej formie niż poprzednie spotkania w Krakowie.

Forma spotkania ulegnie trochę zmianie i pójdziemy krok do przodu. Spotkamy się w specjalnie do tego celu przygotowanej sali i będziecie mieli możliwość posłuchania aż dwóch wykładów. Będę oczywiście ja oraz Kornel Tomicki, którego mogliście poznać już na spotkaniach w Krakowie. Po wykładach będzie możliwość wspólnej rozmowy i zadawania pytań na dowolne tematy. Dla chętnych jest również przewidziane After Party 🙂.

ZAPISY ORAZ SZCZEGÓŁY SPOTKANIA

UWAGA: Mamy ograniczoną ilość miejsc (tylko 30 osób). Spotkanie jest płatne i cena jest symboliczna. Organizujemy je dla Was. Przychody ze sprzedaży biletów pokrywają jedynie koszt wynajętej sali.

Wszelkie informacje oraz rezerwacja miejsc znajdziesz TUTAJ

Zobacz zapis z live i dowiedz się więcej o spotkaniu:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacja książek na Amazonie oraz blogowanie), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny