Zbiórka dla rządu Ukrainy - Bitcoin, Ethereum (Kryptowaluty)

Jestem pod wielkim wrażeniem jak my Polacy i duża część świata pomagamy wspólnie Ukrainie bronić swojej suwerenności. Jestem również bardzo zszokowany faktem, że można napadać na wolny kraj i zabijać niewinnych ludzi. To wręcz nie mieści się w głowie, ale to się dzieje naprawdę w 2022 roku zaraz obok naszej granicy. Dzisiaj jednak krótko i na temat - pokażę Wam jak Wy możecie pomóc Ukrainie przy pomocy kryptowalut.

Od kilku dni pomagamy osobom z Ukrainy, które przybyły do Polski uciekając przed zbrodniczymi działaniami Putina. Jestem dumny z pomocy, zbiórek rzeczy pierwszej potrzeby oraz żywności. Osobiście czuję zarazem złość na to jak obecny car Rosji morduje niewinnych ludzi. Najchętniej zamiast kupować żywność wolałbym sfinansować rząd Ukrainy, żeby mógł on kupić więcej broni i odeprzeć atak Rosji, tak aby już nikt więcej nie musiał nigdy uciekać. Wydaje się, że to niemożliwe, a jednak…

Rząd Ukrainy ogłosił zbiórkę przy pomocy kryptowalut i to kryptowaluty w tym momencie pokazują swoją prawdziwą siłę w walce o wolność. Zawsze wierzyłem w Bitcoina, ale teraz to już nie jest wiara, ale przekonanie i fakty. Nigdy nie było lepszego przykładu działania tej technologii w imię dobra. Jeżeli chcecie pomóc i wesprzeć Ukrainę to możecie to zrobić w bardzo prosty sposób.

Instrukcja pomocy:

  1. Adres do wpłat (BTC, ETH, USDT) znajduje się na oficjalnym profilu Ukrainy na Twitterze.
  2. Żeby dokonać wpłaty należy posiadać środki (BTC, ETH, USDT) na portfelu lub na dowolnej giełdzie kryptowalut i przelać dowolną ilość na adresy podane na oficjalnym profilu Ukrainy.
  3. Jeżeli jeszcze nie używałeś kryptowalut: należy zarejestrować się na dowolnej giełdzie kryptowalut, zakupić dowolną ilość środków (BTC, ETH, USDT) i przesłać środki na adres podany na oficjalnym profilu Ukrainy na Twitterze.
  4. Każda transakcja oraz adres, na który przelewane są środki są publicznie dostępne i anonimowe zarazem, czyli możemy zobaczyć wszystkie transakcje oraz stan konta, gdzie dokonywana jest zbiórka.

Pamiętaj, że transakcje kryptowalutami są nieodwracalne. Zanim prześlesz środki zdobądź podstawową wiedzę na temat kryptowalut i sprawdź dokładnie adres, na który przesyłasz środki.

Moja pomoc dla Ukrainy

Ze swojej strony przekazuję 1000 zł dla Ukraińskiego rządu. Mam nadzieję, że Was przy okazji zainspiruję do pomocy.

Jeżeli chcesz pomóc, ale nie wiesz jak:

  • Podstawy kryptowalut (post) - jeżeli dopiero zaczynasz interesować się kryptowalutami to zapraszam do wpisu wprowadzającego w temat kryptowalut.
  • Podstawy kryptowalut w formie wideo:

Zamiast wieczornego serialu polecam też bardzo interesujący film, który przybliży Wam nowoczesną historię Ukrainy i problemy z jakimi się ona zmaga. Warto obejrzeć i zobaczyć też jak funkcjonuje Rosja po "upadku" Związku Radzieckiego.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.