Życie pod Palmami i Kelnera Do Milionera - Spotkanie w Poznaniu

Życie Pod Palmami i Od Kelnera Do Milionera - Spotkanie w Poznaniu! Chcesz coś zmienić w swoim życiu? To działaj! Takie jest moje motto, dlatego chciałbym Ci je przekazać osobiście już 16.06.2018 w Poznaniu.

Życie pod Palmami i Kelnera Do Milionera - Spotkanie w Poznaniu
Życie pod Palmami i Kelnera Do Milionera - Spotkanie w Poznaniu

Dlaczego warto przyjechać? Ponieważ będą tam osoby, które opowiedzą Ci o tym jak zmieniać swoje życie na lepsze. Oprócz mnie spotkacie Katarzynę z bloga Życie Pod Palmami. Będą ciekawe historie i mnóstwo fajnej wiedzy praktycznej. Zmotywujemy Cię i pomożemy! Spotkanie jest całkowicie darmowe, należy się jedynie zapisać po przez formularz.

Szczegóły:

https://www.facebook.com/events/382184938940332/

Zapisać się możesz TUTAJ

TEMATY SPOTKANIA:

KATARZYNA: Dlaczego boimy się zmian i działania? Poznaj mechanizmy, które sterują Twoim życiem i zacznij używać ich do swoich celów -  Życie Pod Palmami
TOMEK: Jak odnalazłem swoje miejsca, pasję i marzenia. Zrozum proces zmian i rozwoju, który otwiera Ci oczy na nowe możliwości - Od Kelnera Do Milionera

Data i miejsce spotkania:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, sala nr XVII w Collegium Minus przy ulicy Wieniawskiego 1 w Poznaniu w dniu 16 czerwca 2018 r. od godz. 14:00 – 18:00.

 

Życie pod Palmami i Od Kelnera Do Milionera - Spotkanie w Poznaniu - Zobacz wideo:

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.