fbpx

Bonus 4: Własny sklep internetowy na RedBubble

Aby dowiedzieć się jak działa ten model biznesowy obejrzyj poniższe wideo przygotowane przez Mateusza:

  • Wkład: 0 zł
  • Poziom trudności: Dla początkujących
  • Czas wdrożenia: 7 dni
  • Możliwości zarobku: Wysokie

Podobnie jak w przypadku Amazona nie musimy się martwić o dostarczenie produktu, ani również o jego wytworzenie. Poprzez platformę RedBubble tworzymy elektroniczną wersję produktów, a RedBubble następnie umieszcza automatycznie nasz produkt w swoim sklepie, drukuje go i wysyła je do klientów. Z naszej perspektywy wygląda to dokładnie tak samo jak sprzedaż produktów w formie książek drukowanych na żądanie.

Podobnie jak z Amazon KDP rynek cały czas bardzo się rozwija, a sam RedBubble jest dużą platformą sprzedażową na świecie, która wchodzi do kolejnych krajów.

  • Dochód pasywny: Tak

Dobrze zrobiony i wypozycjonowany produkt przynosi dochód w długim okresie czasu. Im lepsza jakość produktu tym dłużej przynosi on dochód. Dobre produkty zwracają się szybko (1-2 miesiące), żywotność ich jest nieograniczona i zostają na RedBubble na zawsze bez jakichkolwiek kosztów dla nas.

FAQ

Czy muszę znać dobrze język angielski, aby publikować na platformie RedBubble?

Nie ma takiej potrzeby. Pamiętaj, że pracujesz przy komputerze, a nie przemawiasz publicznie. Jeżeli potrafisz w miarę czytać po angielsku (tak aby np. założyć konto na Amazonie czy RedBubble) to całkowicie Ci to wystarczy na początek. Przy okazji zdziwisz się jak Twój poziom znajomości języka angielskiego się polepszy w ciągu dosłownie tygodni.

Czy trzeba mieć firmę (działalność gospodarczą), żeby sprzedawać na RedBubble?

Nie. Sprzedając na RedBubble (podobnie jak na Amazon KDP czy Amazon Merch) rozliczasz raz w roku (np. za rok 2022 rozliczasz się do końca kwietnia 2023) w PIT na podstawie praw autorskich. 

Czy mogę sprzedawać produkty na RedBubble mieszkając w Polsce?

Jasne, że tak. Możesz to robić z dowolnego miejsca na świecie. 

Jak dostanę zapłatę za sprzedane koszulki?

Dostaniesz przelew na wybrane przez siebie konto. 

Czy mam szanse coś zdziałać na tym rynku? Jaka jest konkurencja?

Jeżeli przejmujesz się konkurencją to nigdy nie zaczniesz swojego biznesu. Konkurencja jest zawsze i będzie zawsze. Rynek e-commerce jest jednak przeogromny i zawsze jest miejsce dla nowych (dobrych) sprzedawców. 

Jak najlepiej zacząć?

Jeżeli już przerobiłeś kurs podstawowy to polecam Ci kurs Mateusza, który znajdziesz TUTAJ. Mateusz pokaże Ci w nim krok po kroku jak tworzyć i sprzedawać własne produkty na całym świecie bez firmy oraz bez ryzyka.

Copyright © Tomasz Micherda Wszelkie prawa zastrzeżone