fbpx
Od kelnera do milionera - inwestowanie w domeny internetowe

Wprowadzenie do kursu

Zapisz się TEŻ na darmowE WEBINARY PONIŻEJ:
POD KONIEC WEBINARU OTRZYMASZ NIESPODZIANKĘ!

1. "Pierwszy 1000 zł na Amazon KDP"
+ PREZENT 🎁

Sprzedawaj automatyczne i bezkosztowe produkty cyfrowe na całym świecie! Zobaczysz jak działa ten genialny model biznesowy oparty o platformę Amazon, dzięki któremu od 2016 roku posiadam regularny dochód pasywny i odszedłem z pracy na etacie.

Rejestrując się na webinar należy podać adres email oraz swoje imię. Zapis na webinar nie zapisuję już na dodatkową listę mailingową.


2. "100 000 zł w miesiąc" dzięki Facebook ADS
+ PREZENT 🎁

Poznaj sekrety reklamy na Facebooku! Zobacz jak zarabiam ponad 100 000 zł miesięcznie dzięki reklamie na Facebooku i poznaj mój biznes od zaplecza.

Rejestrując się na webinar należy podać adres email oraz swoje imię. Zapis na webinar nie zapisuję już na dodatkową listę mailingową.


Linki i narzędzia:

  • Kursy online (Amazon KDP i biznes online) - znajdziesz tutaj moje kursy online, które pomogą Ci krok po kroku wydać swój pierwszy produkt na Amazonie i wiele więcej.
  • Mój kanał na YouTube - darmowa wiedza biznesowa oraz wiele inspiracji do działania. 
  • Książka "Od kelnera do milionera" - moja autorska książka, która pomoże Ci aktywnie przejąć kontrolę nad własnym życiem, zmienić swoje przekonania oraz da dużo praktycznej wiedzy biznesowej.
  • KindleSpy – automatyczne wyszukiwanie nisz oraz słów kluczowych w Amazon Kindle Store. Bardzo przydatne narzędzie podczas publikacji e-booków i prostych produktów na Amazonie.

Copyright © Tomasz Micherda Wszelkie prawa zastrzeżone

www.odkelneradomilionera.pl