fbpx

AKADEMIA KRYPTOWALUT

Poznaj sekretne techniki inwestowania w kryptowaluty oraz dowiedz się jak wyszukiwać najlepiej zarabiające projekty na tym niesamowitym rynku.

Zapoznaj się ze stroną poniżej, aby uzyskać wszystkie informacje na temat kursu.

Zaawansowany Kurs Kryptowalut
AKADEMIA KRYPTOWALUT

Zostań specjalistą w branży, która w najbliższych latach wykreuje tysiące nowych milionerów!

4997 zł  1497 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni - 4997 zł.

Wkrótce zamykamy sprzedaż - zarezerwuj swoje miejsce teraz!

Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań.

Anonimowość gwarantowana

Do zakupu kursu należy podać tylko adres email oraz Twoje imię lub pseudonim.

Słyszałeś historie o milionerach, którzy zdobyli ogromną fortunę dzięki kryptowalutom?

Te historie są często prawdziwe

Wszystko to dzięki nowoczesnemu rynkowi kryptowalut, który jest nieprzewidywalny oraz bardzo szybko się rozwija, ponieważ najwięcej można zarobić właśnie tam, gdzie zmiany zachodzą bardzo szybko.

To jest właśnie najszybsza droga

Jeżeli chcesz pełni bezpieczeństwa w swoich inwestycjach to wybierz złoto lub nieruchomości - tutaj jednak potrzebujesz sporego kapitału. Chcesz w kilka lat coś zmienić i wskoczyć na tzw. Fastlane Milionera? Zapomnij o etacie oraz o studiach. Zamiast tego edukuj się na rynku, który oferuje ogromne możliwości!

Hej, Tomek z tej strony!

Pewnie znasz mnie z mojego bloga odkelneradomilionera.pl i wiesz, że przez ostatnie kilka lat pracowałem bardzo ciężko nad swoim biznesem w sieci. Osiągnąłem swój cel - rzuciłem etat w restauracji, stworzyłem kilka źródeł dochodu w mojej jednoosobowej firmie i zostałem milionerem. Jednak poskutkowało to kolejnymi wyzwaniami i tym razem musiałem zmierzyć się problemem inwestowania własnych środków, których uzbierało się całkiem sporo przez ostatnie lata. Do tego doszły jeszcze niepewne czasy i zmusiło mnie to do nauki nowych rzeczy. 

Padło na kryptowaluty i postanowiłem tam właśnie ulokować część swoich oszczędności, Uważam, że kryptowaluty to przyszłość finansów. Dodatkowo wiem doskonale jak duże pieniądze można zarobić na tym rynku, ponieważ wśród moich znajomych kilka osób stworzyło małe fortuny dzięki właśnie kryptowalutom.

Na mojej drodze rozwojowej poznałem KryptoŁowcę, który okazał się być ekspertem w dziedzinie kryptowalut i namówiłem go na stworzenie zaawansowanego kursu, który uczy jak pomnażać kapitał w szybko rozwijającym się świecie kryptowalut.

Tomasz Micherda

Akademia Kryptowalut to zaawansowana wiedza od eksperta - wszystko krok po kroku na wideo!

Zobaczysz od zaplecza jak wyszukiwać ciekawe projekty, które mogą dosłownie zmienić nasze życia. Poznasz unikatowe metody wyszukiwania i oceny niszowych projektów!

Narzędzia, które pozwolą Ci znaleźć najlepiej zarabiające projekty

Poznasz też najważniejsze narzędzia, które pomogą Ci działać skutecznie na rynku kryptowalut.

Wszystko również dla osób początkujących

Boisz się, że rynek kryptowalut jest dla Ciebie zbyt skomplikowany lub dopiero zaczynasz edukację w tym temacie? 

Razem z tym kursem otrzymasz kurs online Bitcoin i Kryptowaluty dla Początkujących, który przedstawi Ci niezbędne podstawy.

Zobacz CO DOKŁADNIE znajdziesz w kursie AKADEMIA KRYPTOWALUT:

1. PODSTAWY KRYPTOWALUT I BLOCKCHAIN

 1. Wprowadzenie do Modułu Pierwszego - rozpocznijmy naszą przygodę od pierwszego modułu, gdzie dowiesz się, czego możesz się spodziewać i jakie tematy będziemy omawiać. Otrzymasz również od nas sporą dawkę motywacji, aby jak najlepiej przyswoić te zagadnienia.
 2. Czym jest Blockchain: Zalety i Wady - pierwszy krok to zrozumienie, czym dokładnie jest blockchain, a także jakie są jego plusy i minusy. Pozwoli Ci to na bardziej świadome podejmowanie decyzji w przyszłości.
 3. Skąd Bierze Się Wartość Kryptowaluty - w kolejnej lekcji dowiesz się, skąd pochodzi wartość kryptowalut. To kluczowa wiedza dla każdego inwestora.
 4. Czy Warto Zainteresować Się Krypto - przyjrzymy się pytaniu, czy inwestowanie w kryptowaluty jest w ogóle opłacalne i dla kogo jest to dobra opcja.
 5. CEXY i DEXY - omówimy różnicę między giełdami centralizowanymi (CEX) a giełdami zdecentralizowanymi (DEX), co pomoże Ci wybrać odpowiednią platformę.
 6. Obsługa Binance: Podstawowe Funkcje - Binance to jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut. W tej lekcji poznasz podstawowe funkcje tej platformy.
 7. Rodzaje Portfeli i Zasady Bezpieczeństwa - dowiedz się, jakie są rodzaje portfeli kryptowalutowych i jak dbać o ich bezpieczeństwo.
 8. Metamask - Metamask to narzędzie, które przyda Ci się w świecie kryptowalut. Odkryj, jak go efektywnie wykorzystać.
 9. Podstawowy Niezbędnik - na zakończenie modułu odkryjesz zarówno główne aspekty i bariery psychologiczne, które wpływają na podejmowanie decyzji inwestycyjnych, jak i kluczowe zagadnienia związane z rynkiem kryptowalut.

2. BITCOIN I ETHEREUM JAKO BEZPIECZNY FUNDAMENT

 1. Historia Bitcoina i Ethereum - jak to się wszystko zaczęło i dlaczego te kryptowaluty zostaną z nami na zawsze.
 2. Fundamenty - czyli dlaczego Bitcoin i Ethereum mają sens oraz użyteczność. 
 3. Strategia inwestowania w największe kryptowaluty - bezpieczne inwestowanie w Bitcoina i Ethereum.

3. PROJEKTY Z POTENCJAŁEM

 1. Jak Sprawdzać Potencjał Projektu - dowiesz się, na co zwracać uwagę przy analizie projektów blockchainowych, w jaki sposób oceniać ich wiarygodność i perspektywy rozwoju. Pozyskane informacje pozwolą Ci podejmować bardziej świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne w świecie kryptowalut.
 2. Czego Unikać Podczas Działań na Giełdzie - w tej lekcji rozwinę, jak unikać częstych błędów emocjonalnych oraz strategicznych podczas działania na giełdzie kryptowalut. Lekcja dostarczy praktycznych wskazówek, które pomogą uczestnikom kontrolować swoje emocje, tworzyć spójne strategie inwestycyjne i unikać potencjalnie ryzykownych sytuacji na tym dynamicznym rynku.
 3. Wydarzenia w Projekcie, Które Mogą Być Czerwoną Lampką - nauczysz się rozpoznawać sygnały ostrzegawcze, które mogą wskazywać na problemy w projekcie.

4. WYSZUKIWANIE PROJEKTÓW Z DUŻYM POTENCJAŁEM ZAROBKU

 1. Zaproszenie do Modułu Całościowej Strategii Ocen Projektu - przystąpimy do bardziej zaawansowanego etapu, gdzie dowiesz się, jak dokładnie oceniać projekty kryptowalutowe.
 2. Ocena Hype Wokół Projektu - hype to ważny czynnik. Naucz się, jak go oceniać i jakie ma znaczenie dla projektu.
 3. 4chan - poznamy narzędzia, takie jak 4chan, które pomogą Ci w śledzeniu informacji o projektach.
 4. Twitter (X) - Twitter to platforma, na której można znaleźć wiele informacji na temat projektów kryptowalutowych.
 5. Reddit - Reddit to miejsce, gdzie społeczność dzieli się opiniami na temat różnych projektów.
 6. YT, TG, Medium - inne platformy społecznościowe również są źródłem cennych informacji.
 7. Inflacja Tokena - naucz się rozumieć, jak inflacja wpływa na wartość tokena.
 8. Etherscan Jako Cegiełka w Researchu - Etherscan to narzędzie, które pozwala śledzić transakcje i działania na blockchainie.
 9. Wolumen - dowiedz się, jak wielkość obrotu (wolumen) wpływa na projekty kryptowalutowe.
 10. Nowe Emocje i Nastroje - naucz się rozumieć, jak emocje i nastroje wpływają na rynkek kryptowalut.

5. BONUSY I NARZĘDZIA

 1. BONUS 1: Jak Zostać Łowcą Airdropów - dowiesz się, jak śledzić i wyszukiwać nowe airdropy z potencjałem oraz jak zwiększyć swoje szanse na zdobycie możliwie największej liczby tokenów (które warte mogą być nawet tysiące lub dziesiątki tysięcy dolarów).
 2. BONUS 2: Ciekawe Narzędzia - poznasz dodatkowe narzędzia, które mogą Ci się przydać w Twojej działalności.
 3. BONUS 3: Kurs Podstaw Bitcoina oraz Kryptowalut - nie znasz podstaw tego rynku? Spokojnie - razem z kursem Akademia Kryptowalut otrzymasz kurs Bitcoin i Kryptowaluty dla Początkujących.

Kim jest autor tego kursu o pseudonimie KRYPTOŁOWCA?

KryptoŁowca jest w pełni anonimowym ekspertem od rynku kryptowalut, który od wielu lat zajmuje się inwestowaniem w ciekawe projekty.

Specjalizuje się on w wyszukiwaniu niszowych i często ryzykownych projektów, które pozwalają na bardzo znaczące pomnożenie zainwestowanego kapitału.

Z KryptoŁowcą znam się od dawna i możesz na moim kanale na YouTube znaleźć wiele ciekawych rozmów z nim na temat inwestowania w kryptowaluty.

Chcesz zostać specjalistą w branży, która w najbliższych latach wykreuje tysiące nowych milionerów?

Wybierz pakiet dla siebie:

AKADEMIA KRYPTOWALUT
Dostęp na 1 rok

-3500 zł

4997 zł 1497 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni - 4997 zł.

Zaawansowany kurs kryptowalut "Akademia Kryptowalut"
Natychmiastowy dostęp do kursu na platformie online
Aktualizacje kursu i dostęp przez 1 rok
Oszczędzasz 3500 zł

AKADEMIA KRYPTOWALUT
Dostęp dożywotni

-5000 zł

6997 zł 1997 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni - 6997 zł.

Zaawansowany kurs kryptowalut "Akademia Kryptowalut"
Natychmiastowy dostęp do kursu na platformie online
Dostęp do kursu i aktualizacje dożywotnio
Oszczędzasz aż 5000 zł!

W kursie znajdziesz ponad 30 lekcji wideo, które poprowadzą Cię wygodnie przez cały proces 

BONUSY 🎁

Dodatkowo otrzymasz wiele bonusowych lekcji oraz narzędzi, które pomogą Ci osiągnąć jeszcze więcej na rynku kryptowalut.

Wystartuj bez kapitału i otrzymuj darmowe pieniądze!

Nauczysz się brać udział w tzw. Airdropach, czyli w rozdawaniu darmowych kryptowalut użytkownikom. KryptoŁowca specjalizuje się min. w zbieraniu darmowych kryptowalut (stąd pochodzi jego pseudonim). 

W jednorazowym Airdropie możesz otrzymać darmowe kryptowaluty o wartości nawet kilkudziesięciu tysięcy dolarów!

Zobacz opinie kursu Akademia Kryptowalut:

Masz wątpliwości? Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Dla kogo jest ten kurs?

Jest to kurs dla każdej osoby, która chce dowiedzieć się jak działa system Blockchain, kryptowaluty oraz jak szukać ciekawych projektów na rynku. Uczestnictwo w kursie w żadnym wypadku nie musi skutkować zakupem kryptowalut. Kurs jest przede wszystkim dla każdego kto chce poznać dogłębnie temat kryptowalut. Swoje pierwsze kryptowaluty możesz kupić za niewielką kwotę w celu dokonania większych zakupów dopiero z czasem.

Za jaką kwotę mogę kupić pierwsze kryptowaluty?

Możesz (i powinieneś) zacząć zdecydowanie od małych kwot w ramach nauki.

Czy Bitcoin oraz kryptowaluty pozwalają szybko zarobić?

Kryptowaluty cechują się dużą zmiennością wartości i pozwalają zarówno szybko zarobić, jak i szybko stracić pieniądze. Dlatego warto się edukować i poznać dobrze ten temat przed podjęciem jakichkolwiek decyzji. Zmienność tego rynku to zaleta i duża szansa dla osób, które posiadają odpowiednią wiedzę. 

Jak otrzymam dostęp do kursu?

Login i hasło do platformy kursowej otrzymasz automatycznie na maila od razu po dokonaniu zakupu w moim sklepie (kurs jest darmowy). Na tej samej platformie znajdują się moje pozostałe kursy online i jeżeli wcześniej dokonałeś już zakupu (np. kursu Produkt 24) to dane do logowania pozostają te same co wcześniej.

Czy zakup kursu jest anonimowy?

Do zakupu kursu należy podać tylko adres email oraz imię lub dowolny pseudonim. Sklep "Od Kelnera Do Milionera" nie posiada innych danych osobowych kursantów i podczas zakupu możesz czuć się w pełni anonimowo. Płatność jest obsługiwana przez firmy zewnętrzne (płatności online Tpay oraz Twój bank), które nie udostępniają Twoich danych osobowych do sklepu.

Po zakupie nie otrzymałem danych do logowania do kursu - co teraz?

Czasami zdarza się, że mail z danymi do logowania trafi do spamu lub przepadnie. Jeżeli po zapisaniu się na kurs nie otrzymałeś danych do logowania to napisz do mnie na kontakt@odkelneradomilionera.pl i przydzielę Ci dane do logowania ręcznie. Jeżeli natomiast posiadasz już inne moje kursy i konto na mojej platformie to dane do logowania pozostają te same co wcześniej.

Jak mogę zapłacić za kurs?

Platforma kursowa obsługiwana jest przez operatora płatności Tpay, który oferuje praktycznie dowolną formę płatności - od płatności przez Twój bank do ręcznego przelewu przy pomocy druczka płatności. Po dodaniu do koszyka możesz wybrać wygodną dla siebie płatność. Płatność za kurs jest w pełni bezpieczna i obsługiwana przez jednego z największych operatów w Polsce.

Czy mogę kupić kurs na raty?

Tak. Podczas płatności za zamówienie wybierz opcję "Zakup na raty". Możesz wtedy wygodnie wybrać okres płatności i od razu zobaczysz wysokość raty.

Czy mogę zapłacić Bitcoinem lub innymi kryptowalutami za kurs?

Jasne, że tak, ale musisz napisać do mnie na kontakt@odkelneradomilionera.pl z informacją, który kurs Cię interesuje, ponieważ automatyczne płatności nie obsługują kryptowalut. Podam Ci wtedy adres portfela i prześlę dostęp do kursu ręcznie.

Mogę dostać fakturę VAT za zakup kursu?

Tak - przy składaniu zamówienia zaznacz, że chcesz dostać fakturę, wypełnij swoje dane i otrzymasz fakturę VAT automatycznie na maila po zakupie. Cena kursu jest już ceną brutto.

Od czego zależy aktualna cena Bitcoina oraz innych kryptowalut?

Od popytu i podaży. Na cenę Bitcoina mają wpływ różne wydarzenia gospodarcze, decyzje rządów, spekulacja i nawet zachowania dużych graczy, którzy posiadają większą ilość tej waluty.

Co dalej? 

Kliknij DODAJ DO KOSZYKA, aby rozpocząć...

Jak tylko sfinalizujesz proces zakupu otrzymasz emaila z dostępem do kursu Akademia Kryptowalut!

Zaawansowany Kurs Kryptowalut
AKADEMIA KRYPTOWALUT

Zostań specjalistą w branży, która w najbliższych latach wykreuje tysiące nowych milionerów!

4997 zł  1497 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni - 4997 zł.

Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań.

Anonimowość gwarantowana

Do zakupu kursu należy podać tylko adres email oraz Twoje imię lub pseudonim.

Copyright © 2017-2023 KryptoŁowca i Tomasz Micherda. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.odkelneradomilionera.pl

O mnie  Regulamin  Polityka prywatności  Kontakt

Kurs ten nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Materiały zawarte w kursie są subiektywnym wyrazem poglądów autora i w żadnym wypadku nie powinny być traktowane jako porada inwestycyjna. Nie należy podejmować decyzji finansowych/inwestycyjnych wyłącznie na podstawie treści materiałów zamieszczonych w kursie - ponosisz wyłączną odpowiedzialność za podjęte przez siebie decyzje.