Tomasz Micherda

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pochodzę z małego miasta o nazwie Oświęcim, które każdemu kojarzy się prawdopodobnie z tragicznymi wydarzeniami z okresu II wojny światowej. W 2013 roku, mając już 27 lat, rzuciłem dosłownie wszystko i przeprowadziłem się do Krakowa. Na swoim koncie miałem wtedy mnóstwo życiowych porażek. W 2010 roku ukończyłem kiepskie studia na kierunku "Zarządzanie zasobami ludzkimi" i przez kilka lat nie mogłem odnaleźć się w żadnej pracy na etacie. W latach 2008 - 2010 prowadziłem jednoosobową działalność gospodarczą, w której zajmowałem się filmowaniem wesel i montażem materiału wideo. Mimo całkiem sporej wolności, którą oferowała mi ta forma zarabiania, byłem przekonany, że nie chcę tak spędzić reszty mojego życia. Chciałem czegoś więcej, ale nie wiedziałem jeszcze wtedy co to takiego będzie. Przekonanie to doprowadziło mnie do wielu prób zmiany profesji i do przykrych porażek zawodowych. Mam za sobą zarówno staż biurowy w dużej korporacji, pracę na magazynie odzieży używanej oraz nawet przygodę w prowadzeniu ciężarówki po Europie. 

Moje nowe życie zaczęło się po przeprowadzce do Krakowa, gdzie finalnie zatrudniłem się jako kierowca skutera w indyjskiej restauracji w centrum Krakowa. Ta niepozorna posada pozwoliła mi z czasem zostać kelnerem oraz następnie menedżerem restauracji, w której to z początku rozwoziłem jedzenie. Najważniejsze jednak okazało się to, że w trakcie mojej ponad 5-letniej kariery w krakowskiej gastronomii poznałem mnóstwo wartościowych osób i rozpocząłem życie całkowicie na nowo. W 2016 roku, jeszcze jako kelner, rozpocząłem moją przygodę z biznesem online, Amazonem oraz wydawaniem książek.

Dlaczego to robię?

Jestem pasjonatem uczenia się, rozwoju i działania, ponieważ wszystkie te rzeczy pozwalają nam zmieniać nasze życie na lepsze. Celem mojego bloga jest pomoc Tobie oraz zmotywowanie mnie samego do jeszcze cięższej pracy i nauki. Chcę Ci pokazać sposoby ulepszenia siebie i swojego życia. Pisząc o rozwoju i nauce, mam na myśli otwarcie się na zupełnie nowe możliwości, jakie niesie ze sobą współczesny świat. Nie musimy już kończyć studiów, żeby odnieść sukces w życiu zawodowym. Nie musimy pracować od 8 do 16, żeby zarobić na swoje utrzymanie. Możemy robić o wiele więcej ciekawych rzeczy, rozwijać się i doświadczać życia. Należy jedynie spróbować zmienić swoje myślenie oraz postrzeganie świata i zacząć działać.

Nie było lekko, ale DA SIĘ!

Po osiągnięciu pierwszych sukcesów w walce z samym sobą oraz w biznesie internetowym na Amazonie wybrałem mój następny cel – stworzenie bloga, na którym będę się dzielił moimi spostrzeżeniami na temat rozwoju i ulepszania życia oraz wiedzą związaną z biznesem online. Dzięki temu pierwszy raz życiu odkryłem możliwość pracy nad czymś nie tylko dla pieniędzy, ale też dla ogromnej przyjemności płynącej z tworzenia czegoś wyjątkowego. 

W 2019 roku finalnie odszedłem z etatu w restauracji, a w 2021 roku zarobiłem swój pierwszy milion w sieci oraz stworzyłem wymarzoną wartość netto mojej osoby, która wynosi już ponad milion złotych. Jeszcze kilka lat temu byłem kelnerem, który pracował za 5 zł za godzinę i zawsze będę pamiętał ten trudny i bardzo ważny okres w moim życiu. Dzisiaj uważam, że jestem w połowie swojej drogi. Moim celem jest zbudowanie życia nie tylko dobrego, ale również ciekawego i lepszego, niż sugeruje nam to społeczeństwo. Za pośrednictwem mojego bloga chciałbym być dla Ciebie źródłem wiedzy, inspiracji, a czasami również rozrywki.

„Od Kelnera Do Milionera” skierowany jest do wszystkich osób, które chcą być kimś więcej niż tylko „kelnerem”. Przez zostanie „milionerem” rozumiem odnalezienie swojego miejsca, bogactwa życiowego i czerpanie z życia pełnymi garściami. A jeżeli przy okazji dorobisz się miliona złotych, to oczywiście nic nie szkodzi.

DARMOWY WEBINAR + PREZENT
"Twój pierwszy 1000 zł na Amazon KDP"

Poznaj sekret sprzedaży automatycznych i bezkosztowych produktów cyfrowych na całym świecie! Zobaczysz jak działa ten genialny model biznesowy oparty o platformę Amazon, dzięki któremu od 2016 roku posiadam regularny dochód pasywny i odszedłem z pracy na etacie.

Webinar jest całkowicie darmowy. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisując się na darmowy webinar zapisujesz się na newsletter. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Close