fbpx

Poznaj podstawy WordPress i stwórz razem ze mną krok po kroku własną stronę WWW lub bloga

Zobacz poniższe wideo i dowiedz się jak zamienić swoją pasję na zarabiający biznes!

Zainwestuj w siebie i zarabiaj na swojej pasji!

Kurs WordPress dla początkujących

Za jedyne 397 zł 297 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni - 297 zł.

Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie.

Anonimowość gwarantowana

Do zakupu kursu należy podać tylko adres email oraz Twoje imię lub pseudonim.

Zobacz jakie efekty przynosi regularne blogowanie:

Kurs WordPress - moje wyniki sprzedażowe

Blogowanie to nie tylko moja pasja, ale również skuteczny jednoosobowy biznes. Blog na WordPress bardzo pomógł mi zarobić mój pierwszy milion. Powyższe wyniki to łączna sprzedaż w moim sklepie internetowym opartym na WordPress. 

W tym kursie (lekcja 18) zobaczysz dokładnie jak ja zarobiłem milion złotych na blogu, poznasz moje metody oraz dowiesz się jak Ty możesz robić to samo!

Kurs WordPress: Poznaj WordPress to sprawdzony kurs tworzenia bloga lub strony WWW opartej na WordPress

W tym kursie WordPress pokażę Ci krok po kroku jak stworzyć własną stronę WWW (z blogiem lub bez) opartą na darmowej i najbardziej popularnej na świecie platformie do tworzenia stron i blogów WordPress. Dzięki temu stworzysz wymarzonego bloga, stronę WWW, sklep internetowy lub wizytówkę swojej firmy. 

Cześć,

nazywam się Tomasz Micherda i pewnie znasz mnie z mojego bloga www.odkelneradomilionera.pl, na którym dzielę się wiedzą na temat poprawy życia oraz pokazuję jak publikować książki na Amazonie.

W 2018 roku blogowanie stało się moją wielką pasją i dzięki mojemu blogowi byłem w stanie zmienić moje życie o 180 stopni oraz zacząłem robić w życiu to co naprawdę mnie kręci. Przy okazji zarobiłem też swój pierwszy milion. 

Jestem prawdziwą osobą, która prowadzi swojego bloga z pasją. Spędziłem tysiące godzin na tworzeniu bloga na WordPress i teraz chcę się podzielić moją wiedzą z Tobą. Dzięki temu Ty również będziesz w stanie połączyć swoją pasję z zarabianiem na wiele różnych sposobów.

Tomasz Micherda 

Tomasz Micherda - Od Kelnera Do Milionera

Możesz zacząć już teraz...

Nawet, jeżeli jesteś początkującą osobą!

To Ty będziesz ekspertem

Nie będziesz już nigdy więcej musieć polegać na osobach, które za wysoką cenę tworzą strony WWW, ponieważ stworzysz swoją stronę samodzielnie.

Masz pełną kontrolę

Ten kurs pokaże Ci jak stworzyć stronę od postaw i wszelkie poprawki będziesz wprowadzać samodzielnie. Nie ważne jakiego rodzaju stronę chcesz stworzyć.

Zarabiaj na wiele sposobów

Tworzenie stron na WordPress to wiele możliwości zarabiania na dużą skalę. Możesz stworzyć bloga, zarabiać na reklamach lub prowadzić własny sklep internetowy. 

Stworzysz stronę WWW w kilka dni!

Pomogę Ci przejść przez każdy etap budowy swojego bloga i razem z Tobą zbuduję stronę WWW opartą o platformę WordPress.

Pasja + ciekawy biznes

Blogowanie to spełnienie moich marzeń, ponieważ codziennie tworzę treści, które mnie pasjonują. Ty też możesz stworzyć własnego bloga, który będzie Twoją pasją i biznesem zarazem.

Własna firma lub praca dla kogoś

Zdobyte umiejętności możesz również wykorzystać do tworzenia stron WWW i blogów dla innych osób. Od Ciebie zależy jak będziesz zarabiać.

Zobacz opis lekcji kursu WordPress:

1. Wprowadzenie do kursu WordPress

 • Zawartość kursu: dowiesz się z czego składa się ten kurs WordPress oraz jak dokładnie z niego korzystać.
 • Mój blog i moje kursy: pokażę Ci jak od kuchni działa mój blog oraz moje kursy - zrozumiesz dzięki temu jak tworzyć dobrego i zarabiającego na siebie bloga oraz strony sprzedażowe. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na swojego bloga lub stronę to w tej lekcji przedstawię Ci mnóstwo wiedzy i pomysłów.

2. Czym jest WordPress?

 • WordPress: opowiem Ci co to takiego jest platforma WordPress i dlaczego właśnie na tej platformie należy tworzyć swojego bloga, stronę WWW, wizytówkę firmy lub sklep internetowy.
 • WordPress.com vs WordPress.org: pomogę Ci uniknąć pierwszych błędów podczas zakładania swojego bloga lub strony. Bardzo dużo osób z powodu braku odpowiedniej wiedzy otwiera swojego bloga, stronę lub sklep na zamkniętej, płatnej i nieodpowiedniej platformie. Skutkuje to problemami i dużymi wydatkami w przyszłości, gdy blog już się rozwinie. Pomogę Ci takich błędów uniknąć.
 • Pomysły na biznes + motywacja: przedstawię Ci jak możesz wykorzystać bloga i strony WWW do prowadzenia biznesu opartego na swojej pasji. Pomogę Ci również zmotywować się lepiej i uwierzyć w swoje możliwości.

  3. Wybór domeny internetowej

  • Nazwa domeny i strony: pomogę Ci wybrać odpowiednią nazwę domeny dla Twojego projektu. Jest to krytyczny punkt podczas zakładania swojego bloga i biznesu w ogóle. Podam Ci wiele wskazówek dotyczących tego jak wybrać odpowiednią nazwę dla swojej strony lub bloga.
  • Kupno domeny internetowej: pokażę Ci, gdzie ja kupuję wszystkie swoje domeny i poprowadzę Cię krok po kroku poprzez proces zakupu domeny internetowej. W kolejnych lekcjach pokażę Ci również jak poprawnie skonfigurować domenę z wybranym hostingiem.

    4. Hosting dla bloga lub strony

    • Najlepszy hosting dla WordPress: pokażę Ci jaki jest wg mnie najlepszy hosting dla stron opartych na WordPress i zobaczysz krok po kroku jak taki hosting zakupić.
    • Koszty hostingu: przedstawię Ci wszelkie szczegóły związane z kosztami zakupu hostingu i doradzę najlepszą opcję.
    • Instalacja WordPress: dowiesz się jak łatwo zainstalować WordPressa na wybranym hostingu. Pokażę Ci hosting, który automatycznie posiada WordPressa i nie wymaga żadnej dodatkowej konfiguracji.
    • Certyfikat SSL: wytłumaczę Ci co to jest certyfikat bezpieczeństwa SSL i pokażę jaki hosting oferuje taki certyfikat w standardzie.

       5. WordPress - pierwsze kroki

       • Logowanie i opis panelu: przedstawię tutaj krok po kroku cały panel WordPress i pomogę Ci odnaleźć się na samym początku Twojej przygody z WordPressem.
       • Pierwsza konfiguracja: pokażę Ci też bardzo ważne ustawienia, które należy skonfigurować przed tworzeniem pierwszych treści, aby uniknąć problemów w przyszłości.

           6. Tworzenie stron w panelu WordPress

           • Tworzenie strony głównej: dowiesz się jak skonfigurować podstawowy schemat Twojej strony poprzez utworzenie pierwszych stron.
           • Dodawanie kolejnych stron: pokażę Ci jak dodawać różne strony do Twojego projektu oraz jak je poprawnie skonfigurować.

                7. Tworzenie menu strony

                • Menu: przedstawię Ci jak stworzyć menu dla Twojej strony lub bloga na WordPress.
                • Ikony social mediów: pokażę Ci jak dodać do menu fajnie wyglądające odnośniki do profili społecznościowych takich jak Facebook, YouTube, Instagram itp.

                      8. Blog na stronie

                      • Dodawanie bloga do strony na WordPress: zobaczysz jak dodać sekcję z blogiem do Twojej strony stworzonej na WordPress.
                      • Konfiguracja bloga: dowiesz się jak skonfigurować bloga na swojej stronie.
                      • Marketing treści: opowiem Ci co to jest Content Marketing i nauczysz się jak skutecznie wykorzystywać bloga dla promowania dowolnych rzeczy. Pokażę Ci też jak automatyzować swój biznes online dzięki blogowi.

                             9. Widgety na stronie

                             • Konfiguracja i wykorzystywanie widgetów: przedstawię Ci co to takiego są widgety w WordPressie oraz jak ich używać, aby stworzyć fajnego oraz użytecznego bloga.

                                     10. Motywy oraz wygląd strony

                                     • Wprowadzenie do motywów: wytłumaczę Ci co to takiego są motywy oraz jak wpływają one na działanie i wygląd strony opartej na WordPress.
                                     • Motywy darmowe oraz motywy płatne: zobaczysz jak należy wybierać motyw dla strony na WordPress oraz czy warto inwestować w motywy płatne.
                                     • Moje motywy: pokażę Ci jakiego motywu ja używam do mojego bloga oraz kursów.
                                     • Instalacja: dowiesz się jak krok po kroku zainstalować wybrany motyw - zarówno darmowy jak i płatny.
                                     • Konfiguracja: poprowadzę Cię przez proces konfiguracji motywów na przykładzie motywu wykorzystywanego na moim blogu.

                                              11. Wtyczki

                                              • Instalacja wtyczek: dowiesz się jak zainstalować wtyczki w WordPressie.
                                              • Najlepsze i najpotrzebniejsze wtyczki: pokażę Ci wtyczki, które musisz mieć, aby Twoja strona działała dobrze.
                                              • Moje wtyczki: dowiesz się jakich wtyczek ja używam na moim blogu.

                                                        12. Kreator stron

                                                        • Budowanie stron: pokażę Ci jak wygodnie budować zaawansowane strony przy pomocy wybranego narzędzia, tzw. Page Builder'a.
                                                        • Konfiguracja: Pokażę Ci jak zainstalować i skonfigurować najlepszego (i darmowego) Page Builder'a.

                                                                  13. Search Engine Optimization, czyli SEO

                                                                  • SEO: wytłumaczę Ci co to takiego jest SEO i jak bardzo SEO ważne jest dla Twojej strony lub bloga.
                                                                  • Narzędzia dla SEO: pokażę Ci jak wybrać, zainstalować oraz skonfigurować najlepsze wtyczki związane z SEO, aby Twoja strona była dobrze widoczna dla wyszukiwarek.
                                                                  • Tworzenie dobrych treści pod kątem SEO: nauczę Cię jak tworzyć treści, które będą dobrze pozycjonowane. Wszystko to przedstawię na przykładach z mojego bloga.

                                                                             14. RODO, Cookies oraz polityka prywatności

                                                                             • RODO: dowiesz się czym jest RODO oraz jak skonfigurować stronę, aby nie mieć w przyszłości żadnych problemów.
                                                                             • Cookies: pokażę Ci jak ustawić odpowiednie wtyczki, które będą informować odwiedzających o ciasteczkach wykorzystywanych na Twojej stronie.
                                                                             • Polityka prywatności: przedstawię Ci co to takiego jest polityka prywatności i jak ją stworzyć na potrzeby bloga lub strony WWW.

                                                                                        15. Dalsza konfiguracja strony na WordPress

                                                                                        • Drobne poprawki: pokażę Ci wiele drobnych aspektów, które sprawią, że Twoja strona będzie wyglądać jeszcze lepiej.
                                                                                        • Konfiguracja użytkowników: dowiesz się jak skonfigurować użytkowników w panelu WordPress.
                                                                                        • Tłumaczenie bloga/strony: nauczę Ci jak przetłumaczyć poszczególne elementy Twojej strony WWW na język polski.

                                                                                                   16. BONUS: Grafika na stronie

                                                                                                   • Tworzenie grafiki: pokażę Ci jak samodzielnie stworzyć podstawowe grafiki na stronę takie jak logo i wiele innych.

                                                                                                   • Zlecanie tworzenia grafiki: pomogę Ci również w łatwym i tanim zleceniu tworzenia grafiki na Twoją stronę lub bloga.

                                                                                                   • Wykorzystywanie grafiki: dowiesz, gdzie znaleźć darmową grafikę, którą możesz wykorzystać na swoim blogu.

                                                                                                              17. BONUS: Tworzenie kopii zapasowej strony

                                                                                                              • Kopia zapasowa bloga: dowiesz się jak samodzielnie skonfigurować w pełni automatyczną (i darmową) kopię bezpieczeństwa Twojego bloga.

                                                                                                                         18. BONUS: Jak zarabiać na blogu kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie?

                                                                                                                         • Zarabianie na blogu: pokażę Ci w jaki sposób możesz zarabiać na swoim blogu. Wszystko to na przykładzie mojego bloga, na którym zarabiam regularnie kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie i który pozwolił mi zarobić mój pierwszy milion złotych.

                                                                                                                                    19. BONUS: Jak się motywować i pracować efektywnie?

                                                                                                                                    • Motywacja do pracy: pomogę Ci w tej lekcji zmotywować się do systematycznej pracy. Wytłumaczę Ci na czym polega sukces w blogowaniu i biznesie online oraz pokażę jak pracować mądrze, aby prowadzić dobrego i zarabiającego na siebie bloga.

                                                                                                                                               20. Linki i narzędzia

                                                                                                                                               • Wszystko w jednym miejscu: w tym dziale masz dostęp w jednym miejscu do wszystkich najpotrzebniejszych linków/narzędzi potrzebnych do tworzenia strony opartej na WordPress.

                                                                                                                                                          Z tego kursu WordPress skorzystało już ponad...

                                                                                                                                                          osób

                                                                                                                                                          Stan na grudzień 2023

                                                                                                                                                          Kurs WordPress to 5 godzin materiałów wideo!

                                                                                                                                                          Każda lekcja pokazuje krok po kroku wybrane czynności potrzebne do wykonania kolejnych zadań.

                                                                                                                                                          Kurs WordPress - poznaj WordPress

                                                                                                                                                          Kurs składa się z 21 lekcji wideo i kilkudziesięciu filmów.

                                                                                                                                                          Wybierz pakiet dla siebie:

                                                                                                                                                          Kurs WordPress możesz kupić w pakiecie razem z kursem Pierwszy Milion Online:

                                                                                                                                                          Kurs WordPress "Poznaj WordPress" + BONUS

                                                                                                                                                          397 zł 297 zł

                                                                                                                                                          Najniższa cena w ciągu 30 dni - 297 zł.

                                                                                                                                                          • Kurs online "Poznaj WordPress"
                                                                                                                                                          • Podstawy WordPress
                                                                                                                                                          • Samodzielne tworzenie stron WWW i blogów
                                                                                                                                                          • Grupa dla kursantów
                                                                                                                                                          • Dożywotnia aktualizacja kursu
                                                                                                                                                          • Książka Od Kelnera Do Milionera - e-book (435 stron) + audiobook (10 godz. 30 min.)
                                                                                                                                                          • Kurs "Pierwszy Milion Online"
                                                                                                                                                          • Tworzenie sklepu z kursami online
                                                                                                                                                          • Tworzenie marki osobistej
                                                                                                                                                          • Zaawansowane techniki zarabiania na blogu
                                                                                                                                                          • Oszczędzasz 297 zł

                                                                                                                                                          Opłata jednorazowa

                                                                                                                                                          W zestawie taniej o 297 zł!

                                                                                                                                                          Kurs WordPress + kurs Pierwszy Milion Online + BONUS

                                                                                                                                                          3497 zł

                                                                                                                                                          Najniższa cena w ciągu 30 dni - 3497 zł.

                                                                                                                                                          • Kurs online "Poznaj WordPress"

                                                                                                                                                          • Samodzielne tworzenie stron WWW i blogów

                                                                                                                                                          • Grupa dla kursantów

                                                                                                                                                          • Dożywotnia aktualizacja kursu

                                                                                                                                                          • Kurs "Pierwszy Milion Online"

                                                                                                                                                          • Tworzenie sklepu z kursami online

                                                                                                                                                          • Tworzenie marki osobistej

                                                                                                                                                          • Zaawansowane techniki zarabiania na blogu 

                                                                                                                                                          • Podstawy WordPress

                                                                                                                                                          • Książka Od Kelnera Do Milionera - e-book (435 stron) + audiobook (10 godz. 30 min.)

                                                                                                                                                          • Oszczędzasz 297 zł

                                                                                                                                                          Opłata jednorazowa

                                                                                                                                                          Wciąż się wahasz? Zobacz poniżej co otrzymasz dzisiaj w pakiecie razem z kursem!

                                                                                                                                                          Książka Od Kelnera Do Milionera - e-book (435 stron) + audiobook (10 godz. 30 min!)

                                                                                                                                                          Książka Od Kelnera Do Milionera

                                                                                                                                                          Książka Od Kelnera Do Milionera to 435 stron/10 godz. 30 min. wyjątkowej inspiracji połączonej z praktyczną wiedzą na temat tworzenia własnego biznesu i zmiany życia na lepsze - więcej na temat książki.


                                                                                                                                                          Książka Od Kelnera Do Milionera udowodni Ci, że jesteś w stanie poprawić każdy aspekt swojego życia – zmienić pracę, rzucić etat, otworzyć własną firmę, więcej zarabiać czy podnieść po trudnych chwilach. 

                                                                                                                                                          Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

                                                                                                                                                          Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie.

                                                                                                                                                          Anonimowość gwarantowana

                                                                                                                                                          Do zakupu kursu należy podać tylko adres email oraz Twoje imię lub pseudonim.

                                                                                                                                                          Nie musisz mi wierzyć na słowo...

                                                                                                                                                          Zajrzyj na mojego bloga Od Kelnera Do Milionera, który ma średnio 20 000 odwiedzin miesięcznie. Blog ten stworzony jest z pasją i oparty jest na moich zainteresowaniach.

                                                                                                                                                          Dodatkowo mój blog jest bardzo dobrze zarabiającym blogiem - posiadam swój sklep z kursami online, który zbudowałem w oparciu o moją wiedzę i zainteresowania. Ty też tak możesz!

                                                                                                                                                          Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

                                                                                                                                                          Ile minie czasu, zanim stworzę swojego bloga? - Liczą się przede wszystkim efektywne działania, a nie ilość poświęconego czasu. Pracując systematycznie i regularnie jesteś w stanie w ciągu kilku dni stworzyć swoją stronę lub bloga opartego na WordPress.
                                                                                                                                                          Pewnie to wszystko jest trudne - boję się, że nie dam rady. - Racja, że nie jest to łatwe - każdy rodzaj biznesu i pracy wymaga nauki nowych rzeczy, pokonywania przeciwności, inwestycji i ryzyka. Jednak jest to jedyna droga i z moją pomocą spokojnie dasz radę. Jestem tutaj po to, żeby Ci ten proces ułatwić i przyśpieszyć Twoją drogę do celu poprzez wiedzę zawartą w tym kursie.
                                                                                                                                                          Dlaczego taka osoba jak Ty (autor tego kursu) wydajesz kurs WordPressa? Przecież tworzysz sobie konkurencję? - Po pierwsze to mój blog jest oparty na mojej osobie i ciężko tutaj mówić o konkurencji. Po drugie tworzenie kursów, bloga, kanału na YouTube i dzielenie się wiedzą sprawia mi ogromną przyjemność. Po trzecie zarabiam na tworzeniu wartościowych rzeczy, które pomagają innym.
                                                                                                                                                          Jakie umiejętności muszę posiadać, aby stworzyć swojego bloga lub stronę WWW? - Wymagana jest podstawowa znajomość obsługi komputera oraz dodatkowo przyda się też podstawowa znajomość języka angielskiego (wystarczą podstawy).
                                                                                                                                                          Czy ten kurs WordPress pozwoli mi stworzyć sklep internetowy lub zarabiać na blogu? - Tak. Dobrze zrobiony blog z czasem może dobrze zarabiać (omawiam ten temat w kursie). Dodatkowo WordPress jest platformą otwartą i elastyczną co oznacza, że możesz za jakiś czas dodać do swojego bloga dowolny rodzaj sklepu np. sklep z kursami online lub z produktami fizycznymi.

                                                                                                                                                          Ile muszę zainwestować (poza ceną tego kursu), aby stworzyć stronę lub bloga? - Należy zapłacić za hosting około 5 - 10 zł miesięcznie oraz ewentualnie za motyw i wtyczkę. Płatne motywy kosztują około kilkudziesięciu dolarów, ale są dostępne również motywy darmowe. Niektóre wtyczki też są płatne, ale to zależy od rodzaju strony, którą chcesz stworzyć. Podsumowując - koszty są niewielkie i w dużej mierze zależne od Ciebie.
                                                                                                                                                          Czy posiadasz jeszcze inne kursy? - Tak - posiadam jeszcze kursy z zakresu wydawania książek na Amazonie i z zakresu rozwoju osobistego. Więcej informacji znajdziesz na moim blogu.
                                                                                                                                                          Czy muszę mieć założoną działalność gospodarczą, aby tworzyć bloga lub stronę WWW? - Działalność nie jest wymagana. 
                                                                                                                                                          Jak mogę zarabiać na blogu lub stronie? Co mi da ten kurs jeżeli chodzi o zarobki w przyszłości? - Prowadząc bloga na wybrany temat możesz dołączyć z czasem sklep internetowy z kursami lub produktami fizycznymi. Możesz zarabiać także na afiliacji lub na współpracy z firmami. Wszystko to dokładnie pokazuję w kursie. Dodatkowo możesz po prostu tworzyć strony dla osób trzecich i na tym zarabiać.
                                                                                                                                                          Czy to będzie trudne? - Poprowadzę Cię krok po kroku przez wszystkie aspekty techniczne i pokaże jak stworzyć stronę od podstaw. Oczywiście musisz ze swojej strony włożyć trochę chęci i systematyczności.
                                                                                                                                                          Czy płatność za kurs jest bezpieczna? - Platforma kursowa obsługiwana jest przez bezpieczne automatyczne płatności Tpay, dlatego Twoja płatność jest całkowicie bezpieczna. Dodatkowo sam kurs jest stworzony na platformie WpIdea, która gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę.
                                                                                                                                                          Jak otrzymam dostęp do kursu? - Login i hasło do platformy kursowej otrzymasz automatycznie na maila od razu po dokonaniu płatności.
                                                                                                                                                          Czy mogę zapłacić przez PayPal? - Tak. Tpay obsługuje wszystkie możliwe płatności łącznie z PayPal.
                                                                                                                                                          Czy mogę zapłacić Bitcoinem lub innymi kryptowalutami za kurs? - Jasne, że tak, ale musisz napisać do mnie na kontakt@odkelneradomilionera.pl z informacją, który kurs Cię interesuje, ponieważ automatyczne płatności nie obsługują kryptowalut. Podam Ci wtedy adres portfela i prześlę dostęp do kursu ręcznie.
                                                                                                                                                          Nie mam konta w banku i czy mogę zapłacić druczkiem przelewu na poczcie? - Tak. Podczas wyboru rodzaju płatności zaznacz opcję zapłaty druczkiem płatności.
                                                                                                                                                          Czy mogę zapłacić kartą płatniczą? - Tak. Jest to jedna z wielu opcji płatności.
                                                                                                                                                          Czy zakup kursu jest anonimowy? - Do zakupu kursu należy podać tylko adres email oraz imię lub dowolny pseudonim. Sklep "Od Kelnera Do Milionera" nie posiada innych danych osobowych kursantów i podczas zakupu możesz czuć się w pełni anonimowo. Płatność jest obsługiwana przez firmy zewnętrzne (płatności online Tpay oraz Twój bank), które nie udostępniają Twoich danych osobowych do sklepu.
                                                                                                                                                          Mogę dostać fakturę VAT za zakup kursu? - Tak - przy składaniu zamówienia zaznacz, że chcesz dostać fakturę, wypełnij swoje dane i otrzymasz fakturę VAT automatycznie na maila od razu po zakupie. Cena kursu jest już ceną brutto.
                                                                                                                                                          Mogę otrzymać fakturę na firmę zagraniczną lub na osobę fizyczną? - Tak, ale automatyczne faktury sklep generuje tylko dla faktur polskich, dlatego po zakupie napisz do mnie na kontakt@odkelneradomilionera.pl z danymi do faktury i wystawię Ci fakturę ręcznie.
                                                                                                                                                          Czy mogę kupić kurs WordPress na raty? - Tak. Podczas płatności za zamówienie wybierz opcję "Przelew online lub tradycyjny" i następnie "Tpay Raty". Możesz wtedy wygodnie wybrać okres płatności i od razu zobaczysz wysokość raty. Raty są dostępne dla zamówień od 300 zł. 
                                                                                                                                                          Czy dostanę wsparcie po zakupie kursu? - Oczywiście. Każdy kursant dostaje dostęp do naszej zamkniętej grupy na Facebook'u - grupa tylko dla osób, które zakupiły kurs WordPress. W tej grupie dzielimy się wiedzą oraz ja pomagam kursantom odpowiadając na pytania.

                                                                                                                                                          Co dalej?

                                                                                                                                                          Kliknij DODAJ DO KOSZYKA, aby rozpocząć...

                                                                                                                                                          Kurs WordPress - poznaj WordPress

                                                                                                                                                          Jak tylko sfinalizujesz proces zakupu otrzymasz emaila z dostępem do kursu WordPress i możesz już dziś rozpocząć pracę na swoim blogiem, stroną WWW lub sklepem internetowym. Do dzieła!

                                                                                                                                                          Zainwestuj w siebie i zarabiaj na swojej pasji

                                                                                                                                                          Kurs WordPress dla początkujących

                                                                                                                                                          Za jedyne 397 zł 297 zł

                                                                                                                                                          Najniższa cena w ciągu 30 dni - 297 zł.

                                                                                                                                                          Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

                                                                                                                                                          Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie.

                                                                                                                                                          Anonimowość gwarantowana

                                                                                                                                                          Do zakupu kursu należy podać tylko adres email oraz Twoje imię lub pseudonim.

                                                                                                                                                          Copyright © 2017-2023 Tomasz Micherda

                                                                                                                                                          Wszelkie prawa zastrzeżone

                                                                                                                                                          www.odkelneradomilionera.pl

                                                                                                                                                          O mnie  Regulamin  Polityka prywatności  Kontakt