fbpx

Kupuj, sprzedawaj i twórz własne unikatowe NFT. Zarabiaj na wiele sposobów dzięki technologii NFT na ogromnym rynku światowym!

Kurs NFT: kurs sprzedaży i tworzenia własnych NFT
Zainwestuj w siebie oraz w swoją edukację
Cena kursu: 397 zł 0 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni - 0 zł.

Zero ryzyka i 14 dni na zwrot produktu

Dokonując zakupu możesz czuć się całkowicie bezpiecznie, ponieważ w ciągu 14 dni od zakupu możesz otrzymać zwrot kosztów, jeżeli uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań.

Zobacz czego dokładnie nauczysz się w tym kursie:

  1. Czym jest NFT (non-fungible token/niewymienialny token)?
  2. Przykłady przedmiotów NFT oraz ich wykorzystanie na rynku.
  3. Metody zarabiania na rynku NFT.
  4. Od czego zależy wartość NFT?
  5. Niezbędne podstawy techniczne w świecie NFT i kryptowalut.
  6. Kupno i przechowywanie NFT na wybranych portalach.
  7. Sprzedaż NFT na wybranych portalach.
  8. Tworzenie własnych kolekcji NFT.
  9. Moje NFT i ciekawe projekty, w które inwestuję.
  10. Linki i narzędzia. 

Hej, Tomek z tej strony!

Pewnie znasz mnie z mojego bloga odkelneradomilionera.pl i wiesz, że przez ostatnie kilka lat pracowałem bardzo ciężko nad swoim biznesem w sieci, który to pozwolił mi zarobić mój pierwszy milion. Od 2016 roku zajmuję się publikacją na Amazon KDP i od kilku lat moją wielką pasją są również kryptowaluty. NFT to kolejny temat, który pochłania mnie od dłuższego czasu i chciałbym w tym kursie podzielić się z Tobą wiedzą, którą zdobyłem na tym niesamowicie interesującym rynku. 

NFT to bardzo szybko rozwijająca się branża, w której doskonale odnajdą się osoby zainteresowane publikacją na Amazon KDP oraz związane z kryptowalutami. Nowoczesna technologia i sprzedaż własnych unikatowych przedmiotów w formie cyfrowej to przyszłość, która kształtuje się właśnie teraz na naszych oczach. Zdecydowanie nie zamierzam przegapić tej szansy i mam nadzieję, że Ty również. 

Tomasz Micherda

UWAGA: Kurs przedstawia proces zakupu, sprzedaży oraz tworzenia przedmiotów NFT na wybranych serwisach. W kursie znajdziesz też moje osobiste przemyślenia oraz zobaczysz moje inwestycje. Nie jestem doradcą inwestycyjnym i nie jest to kurs z zakresu inwestowania. 

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Dla kogo jest ten kurs?

Jest to kurs dla każdej osoby, która chce dowiedzieć się jak działa rynek NFT. Uczestnictwo w kursie w żadnym wypadku nie musi skutkować zakupem przedmiotów NFT. Kurs jest przede wszystkim dla każdego kto chce się edukować, poznać ciekawe projekty i temat NFT. 

Czym są przedmioty NFT?

Niewymienialny token (NFT) (ang. non-fungible token) – to unikatowe cyfrowe aktywo, mogące reprezentować szeroką gamę przedmiotów materialnych i niematerialnych, takich jak kolekcjonerskie karty sportowe, wirtualne nieruchomości lub wirtualne dzieła sztuki. Przedmioty NFT działają w oparciu o sieci Blockchain, takie jak np. sieć Ethereum. 

Niewymienialność oznacza po prostu, że czegoś nie da się wymienić lub zastąpić. Najlepszym przykładem jest obraz Mona Lisy, ponieważ Mona Lisa – i wszystkie oryginalne dzieła sztuki – nie są zamienne. Taki obraz jest unikatowy i nie można go wymienić ani zastąpić. Można zrobić takiemu obrazowi zdjęcie, podrobić go, ale oryginał jest tylko jeden i będzie on zawsze bardzo wartościowy. Tak samo jest w przypadku obrazów w technologii NFT - każdy NFT jest wyjątkowy i niemożliwy do podrobienia. 

Czy na NFT można zarobić?

Rynek NFT to bardzo szybko rozwijającą się branża, która jeszcze jest na bardzo wczesnej fazie rozwoju. Na rynek NFT wpływa ogromna ilość kapitału i powstają tam coraz to nowe ciekawe projekty. NFT to zdecydowania branża, która oferuje wiele ciekawych możliwości. 

Czy muszę znać podstawy kryptowalut, żeby zajmować się NFT?

Rynek NFT wywodzi się z rynku kryptowalut i jest jego rozwinięciem. Opiera się on głównie na sieci Ethereum, dlatego warto poznać podstawy kryptowalut. W tym kursie dowiesz się wszystkiego co niezbędne, ale zachęcam również do skorzystania z darmowego kursu kryptowalut na moim blogu tutaj.

Czy kurs jest całkowicie darmowy?

Cena kursu wynosi 147 zł, ale okresowo udostępniam go całkowicie za darmo. 

Czy muszę posiadać kryptowaluty, żeby kupić swoje pierwsze NFT?

Tak. Kupno NFT możliwe jest wyłącznie przy pomocy kryptowalut - głównie przy pomocy waluty Ether (ETH). Żeby kupić ETH należy posiadać konto na giełdzie kryptowalut, np. Binance, Zonda etc., i następnie konieczny jest transfer ETH na wybrany portal z przedmiotami NFT. Wszystko krok po krok pokazane jest w tym kursie NFT.

Za jaką kwotę mogę kupić swoje pierwsze NFT?

Najtańsze NFT możesz kupić już za kilka dolarów.

Czy są jakieś dodatkowe koszty związane z zakupem NFT?

Przelew ETH z giełd na portale NFT i konwersja niektórych kryptowalut wiąże się z kosztami obsługi sieci. Wszelkie informacje na ten temat są dokładnie przedstawione w kursie.  

Mogę dostać fakturę VAT za zakup kursu?

Tak - przy składaniu zamówienia zaznacz, że chcesz dostać fakturę, wypełnij swoje dane i otrzymasz fakturę VAT automatycznie na maila od razu po zakupie. Cena kursu jest już ceną brutto.

Jak otrzymam dostęp do kursu?

Login i hasło do platformy kursowej otrzymasz automatycznie na maila od razu po dokonaniu zakupu w moim sklepie. Na tej samej platformie znajdują się moje pozostałe kursy online i jeżeli wcześniej dokonałeś już zakupu (np. kursu Produkt 24) to dane do logowania pozostają te same co wcześniej.

Po zakupie nie otrzymałem danych do logowania do kursu - co teraz?

Czasami zdarza się, że mail z danymi do logowania trafi do spamu lub przepadnie. Jeżeli po zapisaniu się na kurs nie otrzymałeś danych do logowania to napisz do mnie na kontakt@odkelneradomilionera.pl i przydzielę Ci dane do logowania ręcznie. Jeżeli natomiast posiadasz już inne moje kursy i konto na mojej platformie to dane do logowania pozostają te same co wcześniej.

Z tego kursu skorzystało już ponad...

osób

Stan na grudzień 2023

Copyright © 2017-2023 Tomasz Micherda. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.odkelneradomilionera.pl

O mnie  Regulamin  Polityka prywatności  Kontakt