Czym jest projekt "Od Kelnera Do Milionera"?

Cześć, nazywam się Tomasz Micherda.

Jestem twórcą projektu „Od Kelnera Do Milionera”. W 2013 roku będąc w bardzo trudnej sytuacji postanowiłem całkowicie przebudować swoje życie. Wyjechałem z małego miasta (pochodzę z Oświęcimia) do Krakowa i przez ponad pięć lat pracowałem w restauracji jako kelner oraz następnie jako menedżer. Po szalonym okresie w gastronomii zdecydowałem się na kolejną wielka zmianę. Dzięki zamiłowaniu do książek uwierzyłem, że stać mnie na coś więcej i zająłem się publikacją na Amazonie oraz blogowaniem. 

Obecnie jestem blogerem, autorem książek i produktów na Amazonie oraz przede wszystkim przedsiębiorcą internetowym, który inspiruje do życia na własnych zasadach. Prowadzę bloga www.odkelneradomilionera.pl, gdzie zachęcam do podejmowania odważnych zmian i pracy na własny rachunek oraz uczę jak tworzyć nowoczesny biznes w sieci.

Co jest celem "Od Kelnera Do Milionera"?

Celem tego projektu jest usprawnianie naszego życia. Jedynymi sposobami na zrealizowanie tego są wzrost, rozwój oraz odrzucenie standardowego myślenia. Tworząc „Od Kelnera Do Milionera”, bardzo chcę pomóc Tobie w dokonywaniu zmian i ulepszaniu siebie. Staram się to osiągnąć poprzez przekazywanie Ci wartościowych informacji oraz pokazywanie mojego życia i mojej drogi. Jeżeli interesujesz się rozwijaniem własnej osoby, zdobywaniem wiedzy i dzięki temu zmianą swojego życia, to jest to miejsce dla Ciebie.

Co chcesz poprawić w swoim życiu?

Skoro tutaj jesteś, na pewno poszukujesz informacji na temat tego, jak stać się lepszym człowiekiem i jak zmienić swoje życie. Pokażę Ci na moim przykładzie, jak zadbać o różne aspekty Twojego życia oraz jak je ulepszać każdego dnia. Prowadzenie bloga pozwala mi stawać się lepszą osobą i dosłownie zmusza mnie do ciężkiej pracy, ponieważ wystawiam się na publiczną ocenę mojej osoby oraz moich działań. Jednocześnie pomagam Tobie, ponieważ otrzymujesz ode mnie wiedzę i doświadczenie, które to możesz wdrażać do swojego życia.  

Zobacz, jakie obszary twojego życia pomoże ci usprawnić mój blog:

 • Zarobki i finanse
 • Zdrowie
 • Przekonania i emocje
 • Związki z innym
 • Rozrywkę
 • Pomoc innym

Dlaczego prowadzenie biznesu online jest takie ciekawe i wyjątkowe?

Jestem wielkim entuzjastą prowadzenia biznesu online, ponieważ istnieje bardzo wiele przeróżnych możliwości zarabiania za pomocą tej drogi i uważam, że praktycznie każdy może tutaj spróbować swoich sił.

Bycie przedsiębiorcą internetowym pozwoliło mi zarabiać zdecydowanie więcej niż na etacie, ale najważniejszą rzeczą, która przy okazji zyskałem okazała się wolność i swoboda.

 • Możesz zacząć od zera - niezależnie od Twojej sytuacji oraz wieku.
 • Możesz połączyć z biznesem online swoją pracę lub szkołę.
 • Liczą się przede wszystkim wiedza i pracowitość.
 • Internet to przyszłość i daje Ci możliwość sprzedawania na cały świat.
 • Nie musisz być wyjątkowy – dobrze zrobiony i prosty produkt to w internecie ogromne możliwości sprzedaży.
 • Możesz w ciągu kilku miesięcy wydać nawet kilkaset prostych produktów.
 • Możesz poświęcić godzinę dziennie lub cały tydzień od rana do wieczora – rozliczysz się sam ze sobą z własnej pracy. Nie ogranicza Cię pensja na etacie.
 • Uczucie, gdy sprzedasz swój pierwszy produkt za granicą (np. w USA), jest niesamowite!
 • Wiedza, którą zdobędziesz, jest bezcenna – czy wiesz, że jesteś w stanie nauczyć się w tydzień tego, czego nie powiedzą Ci przez te wszystkie lata w szkole?

Czy na pewno kręci Cię pracowanie na etacie do końca życia?

Odkryj, jaki typ biznesu online jest najlepszy dla Ciebie, i zacznij już dziś - zapisz się na darmowy kurs Amazona i biznesu online.

Zapisz się na całkowicie darmowy kurs, w którym dowiesz się jaki rodzaj biznesu online możesz zacząć prowadzić już dziś. Znajdziesz tutaj masę darmowych informacji na temat wydawania produktów na Amazonie i w internecie, prowadzeniu bloga i wiele wiele więcej. 

Jeżeli chcesz być na bieżąco to odwiedź również moje profile społecznościowe:

DARMOWY WEBINAR + PREZENT
"Twój pierwszy 1000 zł na Amazon KDP"

Poznaj sekret sprzedaży automatycznych i bezkosztowych produktów cyfrowych na całym świecie! Zobaczysz jak działa ten genialny model biznesowy oparty o platformę Amazon, dzięki któremu od 2016 roku posiadam regularny dochód pasywny i odszedłem z pracy na etacie.

Webinar jest całkowicie darmowy. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisując się na darmowy kurs zapisujesz się na newsletter. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Close