Tomasz Micherda

Jestem założycielem projektu Od Kelnera Do Milionera oraz ekspertem Amazon KDP. Sprzedaż na Amazonie rozpocząłem jeszcze w 2016 roku. Przede wszystkim jednak inspiruję do życia na własnych zasadach, zachęcam do podejmowania odważnych decyzji i przy okazji uczę, jak tworzyć nowoczesny biznes w sieci.

Moją pasją jest zarabianie w internecie, ale jest to tylko narzędzie do tego, aby być wolnym od pracy na etacie i móc żyć na własnych warunkach. Etat w restauracji rzuciłem w 2019 roku i swój pierwszy milion online zarobiłem w 2021 roku. 

Zobacz moje kursy:

Anna Widlarz-Duda

Od 2012 roku prowadzę własną  firmę, w której zajmuję się grafiką. Praca kreatywna to moja wielka pasja i sposób na zarabianie pieniędzy. Kocham taniec, książki i szycie. 

Pasjonuje mnie psychologia i szeroko pojęty design. Dzięki kursowi Produkt 24 zarabiam całkowicie pasywnie na Amazon KDP od 2019 roku. Na prośbę kursantów opracowałam swój pierwszy w życiu kurs online (Alfabet Grafika), który stał się bestsellerem. Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch synów.

Zobacz moje kursy:

Dominik Rutkiewicz

Na Amazon KDP sprzedaję od 2019 roku i odnoszę na tej platformie duże sukcesy. Specjalizuję się głównie w publikacji prostych produktów typu Activity Book dla dzieci i sprzedaję je na wielu rynkach - w tym na rynkach europejskich i to właśnie poza rynkami anglojęzycznymi odnoszę największe sukcesy. 

Osobiście jestem mężem, ojcem i kierownikiem zarządzającym placówkami w dużej sieci stacji paliw. Amazon KDP jest moją pasją oraz biznesem prowadzonym po godzinach. 

Zobacz moje kursy:

Mateusz Bober

Rzeczami, które najbardziej kręcą mnie w życiu są: muzyka (zazwyczaj ciężka, ale nie tylko), sport (trenuję boks), oraz biznes online, na czele z zarabianiem w formie Print on Demand, czyli druku na żądanie. 

Od 2019 roku sprzedaję t-shirty na Amazon Merch, co stało się dla mnie niesamowitą przygodą i wielką pasją. Zabawnym jest fakt, że trafiłem na Amazon Merch chcąc tylko dorobić sobie po godzinach pracy etatowej, jednak już po roku moje zarobki z Amazona przewyższyły te z pracy etatowej. Obecnie nie pracuję już etacie i zajmuję się wyłącznie biznesem online.

Zobacz moje kursy:


CryptoŁowca

Anonimowy członek naszego zespołu. Specjalizuje się w kryptowalutach oraz w wyszukiwaniu ciekawych i mało znanych projektów. 

Zobacz moje kursy:

  • Bitcoin i kryptowaluty dla początkujących


Emilia Wiśniewska

Tematem KDP zajmuję się od kwietnia 2019 roku, a moja przygoda z tym biznesem zaczęła się od kursu Produkt24. W swoim portfolio mam wszystkie rodzaje produktów - od bardzo prostych zeszytów, plannerów, kolorowanek, activity i workbooków po pełnoprawne produkty książkowe, takie jak poradniki czy książki dla dzieci. Niektóre z nich krótko po premierze osiągały status bestsellerów. W sumie przez kilka lat działalności opublikowałam ponad pół tysiąca produktów, co pozwoliło mi dobrze przetestować co działa w moim przypadku, a co nie.

Moja droga do znalezienia własnej strategii na sukces nie była od początku łatwa. Po drodze popełniłam masę błędów, ale dzięki temu dokładnie zgłębiłam każdy aspekt tego biznesu i wypracowałam swoje własne metody pracy.

Zobacz moje kursy:


DARMOWY WEBINAR + PREZENT
"Twój pierwszy 1000 zł na Amazon KDP"

Poznaj sekret sprzedaży automatycznych i bezkosztowych produktów cyfrowych na całym świecie! Zobaczysz jak działa ten genialny model biznesowy oparty o platformę Amazon, dzięki któremu od 2016 roku posiadam regularny dochód pasywny i odszedłem z pracy na etacie.

Webinar jest całkowicie darmowy. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisując się na darmowy webinar zapisujesz się na newsletter. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Close