Od Kelnera Do Milionera - opinie

Na tej stronie znajdziesz opinie kursów online dostępnych w naszym sklepie oraz opinie na temat całego projektu Od Kelnera Do Milionera.

Przedstawione tutaj opinie są tylko małą częścią historii sukcesu kursantów. Więcej opinii znajdziesz na stronach kursów oraz w grupach dla kursantów. 

Opinie kursu Produkt na Amazonie w 24h i sprzedaży na Amazon KDP:

Opinie kursu Produkt na Amazonie w 24h:

Kurs jest jedną z lepszych inwestycji jaką zrobiłem od kilku lat. Wszystko jest pokazane prosto i zrozumiale. Zawsze chciałem wydać swój własny produkt i dzięki kursowi udało się. Jest to świetna alternatywa na zarabianie pieniędzy. Stworzyłem już kilkadziesiąt zeszytów i codziennie tworzę nowe, aby zwiększyć zasięg i dotrzeć do nowych klientów.

Sebastian

Kurs jest bardzo dobry. To początek długiej drogi podczas, której trzeba się jeszcze wiele nauczyć. Bardzo polecam. Ja dzięki kursowi pozyskałam drugie źródło dochodu.

Zuzanna

Miesiąc temu zakupiłem kurs Amazon Produkt24 i zacząłem robić swoje pierwsze produkty. Kurs zawierał wszystkie informacje potrzebne, aby zacząć biznes z KDP. Nie ukrywam, że moim celem było głównie zarabianie, ale tworzenie i projektowanie zaczęło mi również sprawiać frajdę. Jestem bardzo zadowolony z kursu i była świetna decyzja dla osoby, która nie korzystała wcześniej z Amazona.

Antoni

Kurs jest świetny - merytoryczny oraz pokazujący dokładnie krok po kroku co i jak robić. Bardzo ułatwia wejście na platformę KDP. Szczerze polecam każdemu kto interesuje się biznesem na Amazonie, ale nie ma własnego wkładu i chciałby wystartować.

Henryk

Z kursu jestem bardzo zadowolony. Zwrócił mi się już w drugim miesiącu mimo, że za wiele czasu na wydawanie produktów nie miałem, ponieważ zajmowałem się tym po swojej pracy na etacie. Teraz nawet w miesiącach, w których nic nie robię, stworzone produkty zarabiają na siebie każdego dnia. Także jest to świetna opcja na dochód pasywny. Jeżeli ktoś poświęci dla tego biznesu wystarczająco dużo czasu i będzie działał konsekwentnie to nie ma opcji żeby był niezadowolony.

Well Met

Jestem bardzo zadowolony, że zainwestowałem. Prawie każdego dnia coś się sprzedaje. Mogę powiedzieć, że po prawie niecałym miesiącu wypuszczania zeszytów kurs się zwrócił na prostych zeszytach, a nie mam ich za dużo.

Romek

Moja opinia o Twoim kursie jest jak najbardziej pozytywna! Bardzo wartościowy kurs, pomocny i można się wiele nauczyć w temacie KDP. Jest to fajny sposób na zbudowanie kapitału oraz na to aby nauczyć się zarabiać online. Polecam kurs Tomka!

Natalia

Kursy są bardzo dobre - kupiłam wszystkie trzy! Najlepsze kursy online w jakie kiedykolwiek zainwestowałam. Wiedza bezcenna i dokładnie wytłumaczone jest każde zagadnienie. Koszt naprawdę niewielki za tyle informacji. Publikujesz praktycznie od ręki. W razie wątpliwości Tomek służy radą w grupie na FB. Kawał dobrej roboty. PS. W sumie może lepiej nie kupuj tych kursów, bo będzie nas za dużo na Amazonie.

Ula

Kurs oceniam dobrze, a nawet bardzo dobrze. Jedyne czego w nim według mnie brakuje to pokazanie jak wykonuje się bardziej skomplikowaną okładkę. Działam, wydaję, oglądam kanał "Od Kelnera do milionera" i sprzedaż powoli rośnie. Wiem jakie popełniłem błędy oraz podziwiam Pana z osiągniecie takiego sukcesu na Amazonie oraz w blogowaniu.

Michał

Kurs Tomka jest rewelacyjny! Osobiście uważam, że jest to pozycja obowiązkowa dla osób, które chcą się zająć publikacją na Amazonie. Cena kursu wydaje się wręcz symboliczna w porównaniu z możliwościami i praktyczną wiedzą, które ten kurs Amazona oferuje. Przede wszystkim Tomek w prosty sposób wyjaśnia jak krok po kroku wydawać swoje produkty i mówi o darmowych narzędziach, z których korzysta. Gdybym miał tą wiedzę zdobywać sam to chyba zajęłoby mi to ze 100 lat . Bardzo mi się też podoba to dostęp do grupy na facebooku. To prawdziwa skarbnica wiedzy. Ludzie chętnie dzielą się tam swoim doświadczeniem i są gotowi do pomocy. Ponadto Tomek jest bardzo sympatyczną, szczerą i inspirującą osobą. Potrafi nakręcić do działania, dlatego nawet po ciężkim dniu w pracy chętnie zasiadałem wieczorem do oglądania jego kursu. Polecam!

Piotr

Kurs Produkt24 przygotowany jest dla każdego odbiorcy i nikt nie powinien mieć problemów z poszczególnymi kwestiami, które zostały dość dokładnie wyjaśnione. W cenie kursu otrzymałem o wiele więcej, niż bym się mógł spodziewać. Polecam każdemu, kto ma wolną godzinę lub dwie dziennie i szuka dodatkowego zajęcia.

Kamil

Szczerze polecam kurs Tomka Produkt 24h. Tytuł jest adekwatny do zawartości. Za bardzo przystępną cenę otrzymujemy porcję podstawowych informacji na temat tego biznesu, od procesu rejestracji na KDP do pierwszej publikacji. Kurs spełnia swoje zadanie i co ważniejsze jest inspiracją do poszerzania wiedzy. Niezwykle pomocna jest także "grupa wsparcia" na Facebooku, do której otrzymujemy dostęp po zakupie kursu. Kopalnia wiedzy, pomysłów, porad i źródło motywacji.

Jarek

Świetny kurs! Bardzo dobra i łatwa w odbiorze treść. Wszystko pokazane krok po kroku i podzielone na odpowiednie części, do których łatwo wrócić w razie potrzeby. Cena bardzo przystępna w stosunku do zdobytej wiedzy i możliwości zarabiania na Amazonie.

Luka

Oba kursy, Produkt 24 i i Wydaj Bestseller, są bardzo pomocne i dzięki nim uczę się dużo nowych rzeczy. Warto zakupić dwa kursy, ponieważ treści w nich zawarte bardzo dobrze się przenikają i uzupełniają dając szerszy pogląd. Dobra robota.

K. Deja

Kurs Tomka Produkt24 jest bardzo dobrej jakości i pozwala osobom początkującym krok po kroku wejść do świata Amazona. Sposób przekazania informacji jest prosty, praktyczny i łatwy w zastosowaniu. Nawet osoba nie znająca grafiki po tym kursie będzie w stanie zrobić prosty zeszyt! Mogę śmiało polecić ten kurs.

Magdalena

Posiadam kurs Produkt24 oraz kilka innych i jestem z nich zadowolony. Z każdym miesiącem robię lepsze produkty i to mnie zachęca do dalszej pracy. Te kursy sprawiły, iż wiem, że za jakiś czas będę miał fajny sposób zarabiania. Nie liczę aż ktoś mi da pieniądze. Sam się biorę do roboty (wędka zamiast ryby) i tą wędką są właśnie kursy. Serdecznie polecam.

Rafał

Kurs jest świetny - dostęp do grupy, opinie i porady innych kursantów są bardzo pomocne. Filmiki Tomka na YouTube dają ogromną wiedzę i możliwość rozwiązania wszelkich wątpliwości. Nie miałem nigdy do czynienia z wydawaniem książek. Zacząłem od tygodnia publikować na KDP i ku mojemu zdziwieniu ktoś zaczął kupować zeszyty mojego autorstwa. Dziękuję Ci Tomku za ten materiał, który daje dużo możliwości. Zachęcam do kupna kursu Produkt24, bo to jest inwestycja w siebie. Jestem przekonany, że każdy kto ma dobry pomysł na publikację to zacznie na tym zarabiać. Pozdrawiam, życzę większego rozwoju w tej branży i sukcesu.

Workout Makes Perfect

Polecam kursy Tomasza Micherdy - "Produkt na Amazonie w 24h" i "Gotowe szablony produktów". Kurs "Produkt na Amazonie w 24h" prowadzi krok po kroku, od założenia konta na Amazon KDP po wydanie pierwszego produktu. Kurs jest szczegółowy i wyczerpujący dzięki czemu każdy sobie poradzi. Polecam również kurs "Gotowe szablony produktów". Jak sama nazwa wskazuje są to profesjonalne, unikatowe szablony, których można użyć przy tworzeniu zeszytów. Dodatkowymi zaletami kursów są: przystępna cena i dostęp do grup na Facebooku gdzie kursanci wymieniają się wiedzą i doświadczeniami.

Jacek

Kurs Amazona Produkt24 kupiłem kilka miesięcy temu i cały czas wykorzystuję wiadomości tam zawarte. Niestety nie byłem zbyt biegły w sprawach komputerowych i dlatego wszystko zabierało mi mnóstwo czasu. Jednak w kursie wytłumaczone jest większość spraw, z którymi się borykałem. Jeżeli czegoś nie wiem to dowiaduję się na grupie FB dla kursantów Produkt 24. Cieszę się, że kupiłem kurs i nie jest to ostatni, który tutaj kupię.

Krzysztof

Dla mnie i dla męża kurs okazał się bardzo przydatny. Wszystko zwięźle i na temat, ale bardzo profesjonalnie. Całość opisana krok po kroku w bardzo przejrzysty sposób. Dla osób, które nie wiedzą nic o Amazon KDP lub też nie mieli styczności z grafiką ten kurs to strzał w dziesiątkę. Poleciliśmy już go trzem osobom, więc to mówi samo za siebie .

Daria i Jacek

Jakub i jego pierwsza książka na Amazonie z kursem WydajBestseller:

Opinie Kursu Alfabet Grafika od Ani:

Kurs grafiki od Ani jest Super! Pracuję w IT i z grafiką mam styczność na co dzień. Jest tu sama praktyka - głównie na darmowych narzędziach - esencja tego co trzeba wiedzieć, żeby robić dobrą robotę.

Natalia

Kurs jest świetnie zrobiony, zrozumiały, przejrzysty i wszystko wydaje się o wiele prostsze.

Marta

Kurs jest ciekawy i profesjonalny. Porusza wiele ważnych zagadnień - dobór kolorów, tworzenie na podstawie inspiracji, możliwości wykorzystania fontów i pokazuje ciekawe funkcje Canvy, do których sama bym nie doszła. Kurs jest wart swojej ceny.

Justyna

Jestem bardzo zadowolony z treści jakie zawiera Alfabet Grafika. Wydałem dzięki niemu serię prostych zeszytów motywacyjnych na Amazonie.

Paweł

Dziękujemy za możliwość uczenia się i poznawania nowych sposobów na zarabianie pieniędzy. Jesteśmy wraz z żoną na etapie zmiany życia na lepsze i dzięki Waszym kursom jest to łatwiejsze.

Robert

Dzięki kursowi nauczyłem się tworzyć grafikę, co było zawsze dużym wyzwaniem dla mnie. Kurs to świetne treści, które mogę spokojnie polecić komuś kto chce nauczyć się grafiki i z tym kursem jest to bardzo łatwe i przyjemne.

Piotr

Kurs jest naprawdę dobry i konkretny. Po jego przerobieniu najchętniej usunęłabym swoje dotychczasowe projekty i zaczęła z czystym kontem.

Magdalena

Warto było zainwestować, ponieważ nauczyłam się dużo kluczowych aspektów na temat grafiki. Jestem bardzo zadowolona z kursu i będę polecać go innym.

Małgorzata

Alfabet Grafika to naprawdę świetna inwestycja i wspaniała zabawa! Ania krok po kroczku pokazuje jak tworzyć projekty graficzne. Nagle okazuje się, że ja też to potrafię i że to nie jest zarezerwowane dla wybitnie uzdolnionych. Kurs jest bardzo przyjazny, zawiera konkretne informacje, ciekawe podpowiedzi i dużo serca.

Maja

Jestem bardzo zadowolona z zakupu kursu, wracam do lekcji na bieżąco, ponieważ wiedzy jest tak dużo, że nie jestem w stanie wszystkiego zapamiętać. Moje okładki wyglądają o niebo lepiej niż na początku, poprawiam również te zrobione wcześnie w produktach, które się co jakiś czas sprzedają. Kompozycje, kolory i dobór czcionek mają teraz sens, widzę to i zaczynam coraz bardziej czuć tworzenie grafik.

Polecam ten kurs osobom, które nie miały do czynienia z projektowaniem graficznym, lub mają o tym niewielkie pojęcie a chcą samodzielnie robić ładne, estetyczne okładki i wnętrza, które przyciągają wzrok klienta. Ten kurs zdecydowanie przerósł moje oczekiwania, dostałam więcej niż się spodziewałam.

Joanna

Opinie kursu Dopalacz KDP od Dominika:

Bardzo pomocny kurs, który uświadamia oraz pokazuje, że nie tylko USA czy UK są dobrymi rynkami do publikacji. Mega dodatkiem są też opisy produktu w czterech różnych językach, dzięki czemu można od razu wystartować ze swoimi produktami. 

Krzysztof Suchy

Kurs bardzo polecam - lekcje są rzeczowo wytłumaczone i przemyślane. Marketing nie był moją mocna strona - tworzenie landing page, mailingu to była dla mnie czarna magia i omijałam te tematy z daleka. Teraz widzę, że nie jest to takie straszne. Zadawałam też pytania Dominikowi i na wszystkie uzyskałam odpowiedzi! 

Sylwia Water

Polecam kurs Dominika, ponieważ jest tam dużo ciekawych i nieszablonowych pomysłów na to jak publikować produkty i gdzie to robić. Kurs jest bardzo merytoryczny i na pewno pomoże polepszyć wyniki na Amazonie KDP. Materiał jest dla osób bardziej zaawansowanych. 

Paweł Rezulak

Kurs Dopalacz KDP Dominika Rutkiewicza to solidna dawka wiedzy teoretycznej z zakresu wzmocnienia potencjału sprzedażowego moich publikacji na Amazon KDP, umiejętnie przeplatana szczegółowymi i praktycznymi przykładami. Mimo, że nie mam zbyt wiele wspólnego z informatyką czy marketingiem to wiele kwestii z tych dziedzin po kursie Dominika mi się rozjaśniło. Dominik spójnie i precyzyjnie opracował lekcje video. Duży poziom szczegółowości oraz możliwość konsultacji indywidualnej tylko potwierdza wrażenie dobrze zainwestowanych pieniędzy i czasu. Polecam. 

Daniel Kustosik

Opinie kursu Akademia Kryptowalut:

Opinie kursu Pierwszy Milion Online:

Opinie kursu Akademia Print On Demand od Mateusza:

DARMOWY WEBINAR + PREZENT
"Twój pierwszy 1000 zł na Amazon KDP"

Poznaj sekret sprzedaży automatycznych i bezkosztowych produktów cyfrowych na całym świecie! Zobaczysz jak działa ten genialny model biznesowy oparty o platformę Amazon, dzięki któremu od 2016 roku posiadam regularny dochód pasywny i odszedłem z pracy na etacie.


Webinar jest całkowicie darmowy. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisując się na darmowy webinar zapisujesz się na newsletter. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Close