NARZĘDZIA - BIZNES ONLINE, AMAZON I KSIĄŻKI

Wszystkie narzędzia przedstawione poniżej, są przeze mnie osobiście sprawdzone i wykorzystywane do wydawania produktów na Amazonie, tworzenia tego bloga oraz do nauki i rozwoju.

Są to zarówno narzędzia darmowe jak i płatne. Pamiętaj, że tworząc jakikolwiek biznes (w tym również internetowy) musisz zainwestować w płatne produkty i narzędzia, bez których nie jesteś w stanie odnieść sukcesu i efektów.

MOJE KURSY AMAZONA, BIZNESU ONLINE I ROZWOJU OSOBISTEGO:

NAJLEPSZE RODZAJE BIZNESU ONLINE

Całkowicie DARMOWY KURS, w którym dowiesz się jaki rodzaj biznesu online możesz zacząć prowadzić już dziś. Znajdziesz tutaj masę darmowych informacji na temat wydawania produktów na Amazonie i w internecie, prowadzeniu bloga i wiele wiele więcej. Kursy z takim zakresem wiedzy są oferowane w cenie kilku tysięcy złotych. ZACZNIJ TERAZ

KURS AMAZON: WYDAJ BESTSELLER NA AMAZON KINDLE

Naucz się wydawać krok po kroku eBooki na Amazon Kindle i zarabiaj na największej platformie sprzedażowej na świecie. WIĘCEJ

KURS AMAZON: PRODUKT NA AMAZONIE W 24H

Dowiedz się jak krok po kroku wydać swój pierwszy produkt na Amazonie bez ponoszenia żadnych kosztów i zapewnij sobie dochód pasywny. WIĘCEJ

PORANNE AFIRMACJE

Pobierz darmowe PORANNE AFIRMACJE W PDF i zmotywuj się codziennie rano do działania, osiągaj swoje cele i zmieniaj swoje życie już od dziś. WIĘCEJ

PORANNE NAWYKI

Dołącz do programu Poranne Nawyki i zyskaj więcej motywacji, pewności siebie i zmień swoje życie. WIĘCEJ

KURS WORDPRESS: BLOG NA WORDPRESS

Stwórz swojego bloga lub stronę na WordPress i wystartuj ze swoim biznesem online. WIĘCEJ

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Jeżeli potrzebujesz specjalistycznej pomocy w tematach poruszanych na moim blogu i kursach, szczególnie w temacie Amazona, sprzedaży i wydawania książek oraz produktów w formie książki to zapraszam do skorzystania z konsultacji ze mną. WIĘCEJ

TWORZENIE BLOGA I STRONY:

WordPress.org - darmowe i najpopularniejsze oprogramowanie do tworzenia stron www i blogów.

Bluehost.com - hosting dla mojego bloga i kursów. Dobra i tania opcja, szczególnie jeżeli kupujemy plan na kilka lat.

LH.pl - jeżeli jednak preferujesz polski hosting dla swojej strony lub bloga to możesz skorzystać z hostingu LH.pl. Kupisz tutaj również polską domenę dla swojej witryny.

Aftermarket.pl - tutaj kupuję i przechowuję domeny internetowe.

OptimizePress.com - wtyczka i temat do WordPress. Dzięki OptmizePress mój blog wygląda dobrze i dodatkowo posiadam kreator stron landingowych. Przykładowa strona landingowa stworzona w OptimizePress i używana do zapisu na mój darmowy kurs Amazon - zobacz tutaj: DARMOWY KURS AMAZONA.

Wpidea.pl - wtyczka do WordPress i najlepsza platforma do tworzenia kursów online. Moje kursy działają właśnie na tym oprogramowaniu. Automatyczny dostęp do kursu po dokonaniu płatności, integracja z systemami mailingowymi oraz fakturującymi.

Gramto.com - obsługa i automatyzacja Instagrama (tworzenie postów, autolike, autocomment i wiele innych). Jeżeli chcecie, aby Wasze konto samo pracowało to jest to najlepsza opcja.

MailChimp.com - tworzenie listy mailingowej i automatyzacja. Integruje się z WordPress i innymi najpopularniejszymi wtyczkami. MailChimp jest również darmowy na początku.

Księgarnia Złote Myśli Program Partnerski - polecanie książek (eBooki i książki papierowe). Jeżeli ktoś kupi książkę z Twojego linka to otrzymujesz prowizję od sprzedaży.

Money2Money.com.pl - M2m finansowy system afiliacyjny. Możesz za pomocą linków polecać produkty finansowe (konta i kredyty) i zarabiać spore prowizje. Dobry sposób na biznes online.

Canva.com i BeFunky.com - łatwe i przyjemne tworzenie grafiki. Zacznij najlepiej od Canva, gdyż jest darmowa.

Keywordtool.io - pomaga w szukaniu słów kluczowych przy tworzeniu tytułów filmów i postów.

Zoom.us - grupowe rozmowy wideo, nagrywanie wywiadów, czyli wszystko co potrzeba, aby bez wychodzenia z domu spotykać kogo zechcesz.

Vimeo.com - płatny hosting dla filmów, które są dostępne tylko w moich kursach.

YouTube.com - oczywista sprawa, ale dzięki YouTube daję się znaleźć osobom zainteresowanym moim blogiem.

Amazon i publikacja książek

Kdp.amazon.com - Kindle Direct Publishing, czyli platforma Amazona służąca do samodzielnej publikacji eBooków na Amazon Kindle. Zobacz jak wydać książkę na Amazon Kindle w tym poście.

CreateSpace.com - platforma Amazona, dzięki której publikuję książki w wersji papierowej (druk na żądanie). Więcej o wydawaniu po przez CreateSpace w tym poście.

Fiverr.com - portal, w którym zamówisz okładkę dla książki, opis produktu, promocję produktów i wiele więcej.

Upwork.com - zatrudnisz tutaj freelancerów, którzy pomogą wypromować Twoje książki, zostaną Twoimi wirtualnymi asystentami albo napiszą dla Ciebie całą książkę.

mBank.pl - najlepsze konto osobiste, firmowe i walutowe (konto walutowe potrzebne dla biznesu na Amazon).

Paypal.pl - szybkie, wygodne i nowoczesne płatności. Bez tego zapomnij o biznesie online.

NAJLEPSZE KSIĄŻKI, CZYLI WIEDZA + MOTYWACJA:

Fastlane milionera

Jak wykorzystać biznes online i stać się milionerem? Ta książka przedstawia prawdziwą historię i jest do tego bardzo przyjemna w odbiorze.

KUP EBOOKA

Autor: DeMarco MJ

BOGATY OJCIEC, BIEDNY OJCIEC

Lektura obowiązkowa na temat zarządzania finansami i tworzenia bogactwa.

KUP KSIĄŻKĘ / KUP EBOOKA

Autor: Kiyosaki Robert

Pełna MOC życia

Polecam tę książkę szczególnie osobom na początku drogi samorozwoju oraz tym, którzy szukają motywacji do jej rozpoczęcia. Niesamowicie motywująca, zachęcająca do wyjścia ze strefy komfortu i podnosząca na duchu książka.

KUP KSIĄŻKĘ / KUP EBOOKA

Autor: Jacek Walkiewicz

MENEDŻER SKUTECZNY

Jak uczyć się efektywnej pracy i efektywności w ogóle. Nie ważne czy pracujesz dla siebie czy dla kogoś - ta książka da Ci genialną wiedzę jak pracować i motywować siebie oraz innych.

KUP KSIĄŻKĘ

Autor: Peter Drucker

4-GODZINNY TYDZIEŃ PRACY

Kolejny klasyk w kategorii rozwoju osobistego, biznesu online i motywacji. Tytuł tej książki jest trochę przesadzony, ale mamy tutaj dawkę ogromnej wiedzy z zakresu biznesu wraz z wieloma przykładami biznesów, które świetnie zarabiają przy niekoniecznie wielkim nakładzie pracy.

KUP KSIĄŻKĘ

Autor: Timothy Ferriss

Obudź w sobie olbrzyma

Tony Robbins jest przedsiębiorcą i mistrzem wnikania w ludzką psychikę. Pomaga nam on osiągać nasze cele po przez świadome kierowanie samym sobą oraz po przez doskonalenie siebie.

KUP KSIĄŻKĘ

Autor: Anthony Robbins

PAMIĘĆ ABSOLUTNA

Tego pana przedstawiać nie trzeba. Jeżeli Wasze marzenia i cele wydają się Wam zbyt duże i odległe to przeczytajcie autobiografię Arnolda. 

Autor: Arnold Schwarzenegger

SZTUKA ZWYCIĘSTWA

Niesamowite wspomnienia twórcy firmy Nike. Początki biznesu w domowym garażu, tworzenie firmy przez lata i wielka wiara w możliwości, połączona z trudami normalnego życia. Książka dodatkowo napisana w bardzo przyjemny sposób i łatwa w odbiorze.

Autor: Phil Knight

Biznes po prostu

Jeden z największych polskich biznesmenów opisuje swoją historię i swoje doświadczenia. Książka bardzo wartościowa i do tego pokazuje realia prowadzenia biznesu w Polsce.

Autor: Leszek Czarnecki

Człowiek w poszukiwaniu sensu

Bardzo inspirująca książka, która opisuje co motywuje człowieka w jego działaniach. Dodatkowo informacje pokazane są na przykładzie ciężkich doświadczeń z czasów, gdy istniały obozy koncentracyjne i ludzie musieli dosłownie walczyć o swoje życie.

Autor: Frankl Viktor E.

Moc pozytywnego myślenia

Co zrobić, aby ludzie Cię szanowali oraz aby Twoje życie było lepsze? Ta książka to klasyk gatunku w dziedzinie rozwoju osobistego.

Autor: Peale Norman Vincent

Kroki w nieznane

Autobiografia człowieka wielkich sukcesów. Richard Branson to utalentowany biznesmen oraz człowiek, który potrafi się dobrze bawić. Jego historia na pewno Cię zainspiruje do pogoni za ciekawszym życiem.

Autor: Richard Branson