NARZĘDZIA - BIZNES ONLINE, AMAZON I KSIĄŻKI

Wszystkie narzędzia przedstawione poniżej, są przeze mnie osobiście sprawdzone i wykorzystywane do wydawania produktów na Amazonie, tworzenia tego bloga oraz do nauki i rozwoju. 

Są to zarówno narzędzia darmowe jak i płatne. Pamiętaj, że tworząc jakikolwiek biznes (w tym również internetowy) musisz zainwestować w płatne produkty i narzędzia, bez których nie jesteś w stanie odnieść sukcesu i efektów.

NAJLEPSZE RODZAJE BIZNESU ONLINE

Całkowicie DARMOWY KURS, w którym dowiesz się jaki rodzaj biznesu online możesz zacząć prowadzić już dziś. Znajdziesz tutaj masę darmowych informacji na temat wydawania produktów na Amazonie i w internecie, prowadzeniu bloga i wiele wiele więcej. Kursy z takim zakresem wiedzy są oferowane w cenie kilku tysięcy złotych. ZACZNIJ TERAZ

WYDAJ BESTSELLER NA AMAZON KINDLE

Naucz się wydawać krok po kroku eBooki na Amazon Kindle i zarabiaj na największej platformie sprzedażowej na świecie. WIĘCEJ

PRODUKT NA AMAZONIE W 24H

Dowiedz się jak krok po kroku wydać swój pierwszy produkt na Amazonie bez ponoszenia żadnych kosztów i zapewnij sobie dochód pasywny. WIĘCEJ

PORANNE AFIRMACJE

Pobierz darmowe PORANNE AFIRMACJE W PDF i zmotywuj się codziennie rano do działania, osiągaj swoje cele i zmieniaj swoje życie już od dziś. WIĘCEJ

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Jeżeli potrzebujesz specjalistycznej pomocy w tematach poruszanych na moim blogu i kursach, szczególnie w temacie Amazona, sprzedaży i wydawania książek oraz produktów w formie książki to zapraszam do skorzystania z konsultacji ze mną. WIĘCEJ

BIZNES ONLINE I MARKETING

Kindle Direct Publishing

Tutaj możesz publikować swoje elektroniczne książki, które będą dostępne na Amazonie na całym świecie.

WIĘCEJ

CreateSpace

Dodatek do KDP lub samodzielna platforma do wydawania książek papierowych.

WIĘCEJ

BlueHost

Najlepszy hosting dla bloga i strony www. Automatyczna integracja z WordPress, dobre ceny i łatwa obsługa.

WIĘCEJ

Wordpress

Dzięki temu narzędziu stworzysz swoją stronę www bezpłatnie. Niesamowita platforma do blogowania.

WIĘCEJ

WP Idea

Dzięki platformie WP Idea łatwo stworzysz własne w pełni automatyczne kursy internetowe.

WIĘCEJ

Fiverr

Zlecisz tutaj wszelkie prace (już od 5$) związane z publikowaniem książek i nie tylko.

WIĘCEJ

UpWork

Na tej stronie możesz zatrudnić osoby do pracy. Znajdziesz tutaj autorów, którzy napiszą dla Ciebie książki i wiele innych.

WIĘCEJ

MailChimp

Tworząc bloga i sprzedając produkty musisz kolekcjonować maile osób zainteresowanych. MailChimp integruje się z WordPressem.

WIĘCEJ

mBank

Wydając książki musisz jakoś odebrać zapłatę w euro. Ja używam mBanku (konto osobiste + konto euro), ponieważ posiada nowoczesny i bardzo wygodny interfejs.

WIĘCEJ

PayPal

Ogólnoświatowy system do przetwarzania płatności. Używam go ponieważ integruje się perfekcyjnie z WordPressem oraz innymi wtyczkami. Przesyłanie płatności nigdy nie było tak łatwe i bezpiecznie.

WIĘCEJ

BeFunky

Genialne narzędzie online do tworzenia i edycji grafiki.

WIĘCEJ

Canva

Jeszcze jedno narzędzie online do tworzenia i edycji grafiki. Używam naprzemiennie z BeFunky.

WIĘCEJ

NAJLEPSZE KSIĄŻKI, CZYLI WIEDZA + MOTYWACJA

Fastlane milionera

Jak wykorzystać biznes online i stać się milionerem? Ta książka przedstawia prawdziwą historię i jest do tego bardzo przyjemna w odbiorze.

KUP EBOOKA

Autor: DeMarco MJ

BOGATY OJCIEC, BIEDNY OJCIEC

Lektura obowiązkowa na temat zarządzania finansami i tworzenia bogactwa.

KUP KSIĄŻKĘ / KUP EBOOKA

Autor: Kiyosaki Robert

Pełna MOC życia

Polecam tę książkę szczególnie osobom na początku drogi samorozwoju oraz tym, którzy szukają motywacji do jej rozpoczęcia. Niesamowicie motywująca, zachęcająca do wyjścia ze strefy komfortu i podnosząca na duchu książka.

KUP KSIĄŻKĘ / KUP EBOOKA

Autor: Jacek Walkiewicz

MENEDŻER SKUTECZNY

Jak uczyć się efektywnej pracy i efektywności w ogóle. Nie ważne czy pracujesz dla siebie czy dla kogoś - ta książka da Ci genialną wiedzę jak pracować i motywować siebie oraz innych.

KUP KSIĄŻKĘ

Autor: Peter Drucker

4-GODZINNY TYDZIEŃ PRACY

Kolejny klasyk w kategorii rozwoju osobistego, biznesu online i motywacji. Tytuł tej książki jest trochę przesadzony, ale mamy tutaj dawkę ogromnej wiedzy z zakresu biznesu wraz z wieloma przykładami biznesów, które świetnie zarabiają przy niekoniecznie wielkim nakładzie pracy.

KUP KSIĄŻKĘ

Autor: Timothy Ferriss

Obudź w sobie olbrzyma

Tony Robbins jest przedsiębiorcą i mistrzem wnikania w ludzką psychikę. Pomaga nam on osiągać nasze cele po przez świadome kierowanie samym sobą oraz po przez doskonalenie siebie.

KUP KSIĄŻKĘ

Autor: Anthony Robbins

PAMIĘĆ ABSOLUTNA

Tego pana przedstawiać nie trzeba. Jeżeli Wasze marzenia i cele wydają się Wam zbyt duże i odległe to przeczytajcie autobiografię Arnolda. 

Autor: Arnold Schwarzenegger

SZTUKA ZWYCIĘSTWA

Niesamowite wspomnienia twórcy firmy Nike. Początki biznesu w domowym garażu, tworzenie firmy przez lata i wielka wiara w możliwości, połączona z trudami normalnego życia. Książka dodatkowo napisana w bardzo przyjemny sposób i łatwa w odbiorze.

Autor: Phil Knight

Biznes po prostu

Jeden z największych polskich biznesmenów opisuje swoją historię i swoje doświadczenia. Książka bardzo wartościowa i do tego pokazuje realia prowadzenia biznesu w Polsce.

Autor: Leszek Czarnecki

Człowiek w poszukiwaniu sensu

Bardzo inspirująca książka, która opisuje co motywuje człowieka w jego działaniach. Dodatkowo informacje pokazane są na przykładzie ciężkich doświadczeń z czasów, gdy istniały obozy koncentracyjne i ludzie musieli dosłownie walczyć o swoje życie.

Autor: Frankl Viktor E.

Moc pozytywnego myślenia

Co zrobić, aby ludzie Cię szanowali oraz aby Twoje życie było lepsze? Ta książka to klasyk gatunku w dziedzinie rozwoju osobistego.

Autor: Peale Norman Vincent

Kroki w nieznane

Autobiografia człowieka wielkich sukcesów. Richard Branson to utalentowany biznesmen oraz człowiek, który potrafi się dobrze bawić. Jego historia na pewno Cię zainspiruje do pogoni za ciekawszym życiem.

Autor: Richard Branson