Narzędzia - sprzedaż na Amazonie, biznes online i rozwój osobisty

Wszystkie narzędzia przedstawione poniżej, są przeze mnie osobiście sprawdzone i wykorzystywane do wydawania produktów na Amazonie, tworzenia bloga oraz do nauki i rozwoju. Są to zarówno narzędzia darmowe jak i płatne. Pamiętaj, że tworząc jakikolwiek biznes (w tym również internetowy) musisz zainwestować w płatne produkty i narzędzia, bez których nie jesteś w stanie odnieść sukcesu i efektów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć jaki biznes będzie dla Ciebie najlepszy na start to zapisz się na darmowy kurs Amazona i biznesu online TUTAJ

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW PRZEZ AMAZON KDP:

Wprowadzenie do Amazon KDP i biznesu online

KURS DARMOWY KURS DARMOWY

Całkowicie DARMOWY KURS, w którym dowiesz się jaki rodzaj biznesu online możesz zacząć prowadzić już dziś. Znajdziesz tutaj masę darmowych informacji na temat wydawania produktów na Amazonie i w internecie, prowadzeniu bloga i wiele wiele więcej.


Produkt na Amazonie w 24 Godziny

Dowiedz się jak krok po kroku wydać swój pierwszy produkt na Amazon KDP bez ponoszenia żadnych kosztów i zapewnij sobie dochód pasywny.  


Wydaj Bestseller na Amazon Kindle

Naucz się wydawać krok po kroku ebooki na Amazon Kindle i zarabiaj na największej platformie sprzedażowej na świecie.


Gotowe Szablony Produktów dla Amazon KDP

Wydawaj lepsze i bardziej konkurencyjne produkty na Amazon KDP dzięki gotowym szablonom. Gotowe szablony produktów pozwolą Ci w bardzo łatwy sposób opublikować setki automatycznych produktów na Amazon Kindle Direct Publishing w najlepszych niszach.


Amazon KDP (Kindle Direct Publishing)

Amazon Kindle Direct Publishing, czyli platforma Amazona służąca do samodzielnej publikacji e-booków na Amazon Kindle. 


Kindle Spy

Automatyczne wyszukiwanie nisz oraz słów kluczowych w Amazon Kindle Store. Bardzo przydatne narzędzie podczas publikacji e-booków i prostych produktów na Amazonie.


Fiverr

Portal, w którym zamówisz okładkę dla książki, opis produktu, promocję produktów i wiele więcej. Możesz tam również zarabiać jako freelancer na skalę światową.


Creative Fabrica

Serwis, w którym kupisz grafiki i wnętrza dla swoich produktów na potrzeby publikacji na Amazon KDP oraz wielu innych platform POD (Print On Demand). Możesz tutaj również sprzedawać własne grafiki.


mBank

Najlepsze konto osobiste, firmowe i walutowe (konto walutowe potrzebne dla biznesu na Amazonie).


PayPal

Szybkie, wygodne i nowoczesne płatności. Bez tego zapomnij o biznesie online.


SPRZEDAŻ PRODUKTÓW PRZEZ AMAZON MERCH + REDBUBBLE:

Akademia Print On Demand

Zestaw aż 4 kursów: Kurs Amazon Merch, Redbubble, Canva i Teepublic. Sprzedawaj własne bezkosztowe produkty oparte na grafice na platformach Amazon Merch, Redbubble oraz Teepublic. Stwórz dochód pasywny oparty na prawdziwych produktach.


Własny Sklep Internetowy na Redbubble w 60 Minut

Sprzedawaj grafiki na wszystkim! Od ubrań i odzieży po wystrój domu i akcesoria. Bez wkładu własnego oraz bez zakładania firmy.


KRYPTOWALUTY, INWESTOWANIE, NFT:

Zonda (dawniej BitBay)

Największa polska giełda kryptowalut i jedna z największych w Europie. Najlepszy wybór dla każdego kto zaczyna przygodę z kryptowalutami.


Binance

Największa giełda kryptowalut na świecie. Kupisz tu praktycznie wszystkie możliwe kryptowaluty oraz skorzystasz z wielu rozbudowanych opcji. Dostępna również po polsku.


ByBit

Jedna z największych giełd kryptowalut na świecie. Kupisz tu praktycznie wszystkie możliwe kryptowaluty oraz skorzystasz z wielu rozbudowanych opcji. Z kodem 3QRORP lub z moim linkiem otrzymasz również BONUS!


Kanga

Szybko rozwijająca się polska giełda kryptowalut z polskim interfejsem oraz polską obsługą klienta.


Podstawy Bitcoina i Kryptowalut

KURS DARMOWY KURS DARMOWY

Dowiedz się jak bezpiecznie kupić Bitcoina oraz inne kryptowaluty. Poznaj wybrane serwisy kryptowalut, najbezpieczniejsze portfele do ich przechowywania oraz naucz się podstaw systemu Blockchain.


Proton VPN

Szwajcarski VPN (VPN - Wirtualna Sieć Prywatna), który chroni Twoje połączenie internetowe i prywatność online. VPN tworzy zaszyfrowany tunel dla Twoich danych i pomaga być anonimowym w sieci. VPN jest bardzo przydatny podczas korzystania ze stron internetowych, których fakt przeglądania chcesz zachować tylko dla siebie. 😎


OpenSea

Największy portal na świecie do zakupu, sprzedaży i tworzenia NFT.


Fundamenty NFT

KURS DARMOWY KURS DARMOWY

Kupuj, sprzedawaj i twórz własne unikatowe NFT. Zarabiaj na wiele sposobów dzięki technologii NFT na ogromnym rynku światowym.


Unstoppable Domains

Serwis, w którym kupisz domeny NFT (w celach inwestycyjnych oraz użytkowych).


Trezor

W pełni bezpieczny portfel sprzętowy dla kryptowalut. Jeżeli przechowujesz większe ilości kryptowalut i chcesz mieć gwarancję bezpieczeństwa to zdecydowanie warto zainwestować.


XTB

Inwestowanie online (Forex, Surowce, Indeksy, ETF).


BIZNES ONLINE - NARZĘDZIA RÓŻNE:

WordPress

Darmowe i najpopularniejsze oprogramowanie do tworzenia stron www i blogów.


Canva

Łatwe i przyjemne tworzenie grafiki na potrzeby Amazon KDP i biznesu online


Zenbox

Hosting dla mojego bloga i kursów. Najlepszy hosting z genialną obsługą klienta.


AfterMarket

Tutaj kupuję i przechowuję domeny internetowe.


OptimizePress

Wtyczka i temat do WordPressa. Dzięki OptmizePress mój blog wygląda dobrze i działa niezawodnie. Dodatkowo jest to rewelacyjny kreator stron lądowania (landing pages).


Publigo

Wtyczka do WordPressa i najlepsza platforma do tworzenia kursów online. Moje kursy działają właśnie na tym oprogramowaniu. Automatyczny dostęp do kursu po dokonaniu płatności, integracja z systemami mailingowymi oraz fakturującymi.


MailChimp

Tworzenie listy mailingowej i automatyzacja. Integruje się z WordPressem i innymi najpopularniejszymi wtyczkami. MailChimp jest również darmowy na początku.


Zoom

Grupowe rozmowy wideo i nagrywanie wywiadów, czyli wszystko, czego potrzebujesz, aby bez wychodzenia z domu spotykać, kogo zechcesz.


Vimeo

Płatny hosting dla filmów, które są dostępne tylko w moich kursach.


NAJLEPSZE KSIĄŻKI, CZYLI WIEDZA + MOTYWACJA: 

Od Kelnera Do Milionera - Tomasz Micherda

435 stron wyjątkowej inspiracji połączonej z praktyczną wiedzą na temat tworzenia własnego biznesu i zmiany życia na lepsze. To moja autorska książka, która pomoże Ci aktywnie przejąć kontrolę nad własnym życiem, zmienić swoje przekonania oraz da dużo praktycznej wiedzy biznesowej.


Fastlane Milionera – MJ DeMarco

Jak wykorzystać biznes online i stać się milionerem? Ta książka przedstawia prawdziwą historię i jest do tego bardzo przyjemna w odbiorze.


Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec – Robert Kiyosaki

Lektura obowiązkowa na temat zarządzania finansami i tworzenia bogactwa. Klasyka rozwoju osobistego.


Pełna Moc Życia – Jacek Walkiewicz

Polecam tę książkę szczególnie osobom na początku drogi samorozwoju oraz tym, którzy szukają motywacji do jej rozpoczęcia. Niesamowicie motywująca, zachęcająca do wyjścia ze strefy komfortu i podnosząca na duchu książka.


12 Życiowych Zasad. Antidotum na Chaos – Jordan B. Peterson

Jak żyć we współczesnym świecie? Jordan B. Peterson podejmuje się bardzo trudnego zadania i odpowiada chyba na wszystkie najtrudniejsze pytania, jakie można zadać życiu.


Can’t Hurt Me – David Goggins

Książka, która pokaże Ci, że możesz osiągnąć o wiele więcej, niż Ci się wydaje, że możesz. David Goggins opisuje historię swojego życia i opowiada, jak został członkiem Navy SEALs, ultramaratończykiem i najlepszą wersją siebie.


Menedżer Skuteczny – Peter Drucker

Jak uczyć się efektywnej pracy i efektywności w ogóle. Nieważne, czy pracujesz dla siebie, czy dla kogoś – ta książka da Ci genialną wiedzę na temat tego, jak pracować i motywować siebie oraz innych.


4-Godzinny Tydzień Pracy – Timothy Ferriss

Kolejny klasyk w kategorii rozwoju osobistego, biznesu online i motywacji. Tytuł tej książki jest trochę przesadzony, ale mamy tutaj dawkę ogromnej wiedzy z zakresu biznesu wraz z wieloma przykładami interesów, które świetnie zarabiają przy niekoniecznie wielkim nakładzie pracy.


Obudź w Sobie Olbrzyma – Anthony Robbins

Tony Robbins jest przedsiębiorcą i mistrzem wnikania w ludzką psychikę. Pomaga nam osiągać nasze cele poprzez świadome kierowanie samym sobą oraz doskonalenie siebie.


Pamięć Absolutna – Arnold Schwarzenegger

Tego pana przedstawiać nie trzeba. Jeżeli Wasze marzenia i cele wydają się Wam zbyt duże i odległe, to przeczytajcie autobiografię Arnolda.


Sztuka Zwycięstwa – Phil Knight

Niesamowite wspomnienia twórcy firmy Nike. Początki biznesu w domowym garażu, tworzenie firmy przez lata i wielka wiara w możliwości połączona z trudami normalnego życia. Książka dodatkowo napisana w bardzo przyjemny sposób i łatwa w odbiorze.


Biznes Po Prostu – Leszek Czarnecki

Jeden z największych polskich biznesmenów opisuje swoją historię i swoje doświadczenia. Książka bardzo wartościowa, do tego pokazuje realia prowadzenia biznesu w Polsce.


Człowiek w Poszukiwaniu Sensu – Viktor E. Frankl

Bardzo inspirująca książka, która opisuje, co motywuje człowieka w jego działaniach. Informacje przedstawione są na przykładzie ciężkich doświadczeń z czasów, gdy istniały obozy koncentracyjne, a ludzie musieli dosłownie walczyć o swoje życie.


Kroki w Nieznane – Richard Branson

Autobiografia człowieka wielkich sukcesów. Richard Branson to utalentowany biznesmen oraz człowiek, który potrafi się dobrze bawić. Jego historia na pewno Cię zainspiruje do pogoni za ciekawszym życiem.


Niektóre z linków powyżej są linkami afiliacyjnymi. Jeżeli klikniesz w link i dokonasz np. zakupu książki to ja wtedy otrzymam prowizję od sprzedaży w zamian za polecenie danego produktu. Nie ma to żadnego wpływu na cenę tych artykułów. Każda książka pokazana tutaj w znaczący sposób zmieniła moje myślenie na lepsze, a polecane produkty są wyłącznie tymi przeze mnie sprawdzonymi i używanymi na co dzień w moim biznesie. Dzięki takim prowizjom jestem w stanie prowadzić tego bloga i dostarczać wiedzę za darmo.

Tomasz Micherda

DARMOWY WEBINAR + PREZENT
"Twój pierwszy 1000 zł na Amazon KDP"

Poznaj sekret sprzedaży automatycznych i bezkosztowych produktów cyfrowych na całym świecie! Zobaczysz jak działa ten genialny model biznesowy oparty o platformę Amazon, dzięki któremu od 2016 roku posiadam regularny dochód pasywny i odszedłem z pracy na etacie.

Webinar jest całkowicie darmowy. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisując się na darmowy webinar zapisujesz się na newsletter. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Close