Fastlane Milionera - recenzja książki. Najlepsza książka o zarabianiu w internecie?

Mój blog traktuje o ulepszaniu swojego życia oraz o biznesie online i recenzja książki Fastlane Milionera musiała się tutaj pojawić. Fastlane Milionera to jedna pozycji obowiązkowych dla osób interesujących się rozwojem osobistym, biznesem oraz w szczególności szeroko pojętym zarabianiem w internecie. Mi książka ta otworzyła oczy na wiele spraw i pomogła uwierzyć, że mogę stworzyć nowoczesny biznes, który zmieni moje życie. Po około dwóch latach od przeczytania tego tytułu praca na etacie stałą się dla mnie przeszłością. Dzięki motywacji oraz wiedzy zawartej w takich książkach jak ta stworzyłem biznes na Amazonie oraz mojego bloga.

Fastlane Milionera - recenzja książki
Fastlane Milionera - recenzja książki

Książkę jest przede wszystkim dość ciężko dostać (szczególnie w wersji papierowej). Warto poszukać używanych papierowych egzemplarzy na Allegro lub  kupić w formie eBooka TUTAJ. Cena tego tytułu jest wysoka, ale zdecydowanie warto zainwestować.

Fastlane Milionera - recenzja książki.
Fastlane Milionera - recenzja książki

Fastlane Milionera - o czym jest ta książka?

Autor MJ DeMarco pokazuje nam w tej książce swoją historię o zdobywaniu bogactwa, tworzeniu biznesu internetowego oraz o spełnianiu własnych marzeń. Cała historia zaczyna się od spotkania przez autora człowieka jeżdżącego Lamborghini. MJ DeMarco dowiaduje się, że osoba ta prowadzi biznes online i postanawia również podążać tą ścieżką. W książce Fastlane Milionera dostajemy całą masę porad związanych ze zdobywaniem bogactwa, tworzeniem biznesu, a wszystko to podparte jest ciekawą historią autora, która pokazuje nam jak MJ DeMarco zdobywał swoje bogactwo min. prowadząc portal, na którym można było wynajmować limuzyny. Następnie autor opisuje jak sprzedał swój biznes i został wolnym finansowo człowiekiem.

Przede wszystkim MJ DeMarco uczy nas jaką drogą (wybieraną przez większość społeczeństwa) nie powinniśmy podążać. Niestety droga ta jest wspierana przez obecny system edukacji oraz jest narzucana przez nasze otoczenie - blokując nas w tworzeniu sukcesu, bogactwa i lepszego stylu życia. Jeżeli przeczytasz tą książkę to Twoje myślenie może się bardzo zmienić.

Slowlane czy Fastlane?

"Nie musisz godzić się na przeciętność" - takie jest przesłanie tej książki. Fastlane Milionera przekazuje bardzo dobrą i wciąż świeżą wiedzę z zakresu biznesu, szczególnie nowoczesnego biznesu związanego z internetem i możliwościami jakie dają nam obecne czasy. Jeżeli dążysz do stylu życia, który da Ci wolność, możliwość podróżowania i jesteś w stanie poświęcić najbliższe lata na ciężką pracę (aby potem móc korzystać więcej) to jest to książka dla Ciebie.

Fastlane Milonera skierowana jest przede wszystkim dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem, szczególnie z szeroko pojętym biznesem online. Powiedziałbym, że jest to wręcz lektura obowiązkowa dla każdego z Was i dodam, że przeciwieństwie do wielu innych rewelacyjnych książek jakie możemy znaleźć na rynku, Fastlane Milionera jest pozycją, która oprócz wiedzy oferuje świetną dawkę motywacji. MJ DeMarco zapewnia nam naprawdę dobrego kopa i jego książka napisana jest w sposób bardzo przystępny oraz ciekawy.

Fastlane Milionera to bardzo praktyczna książka

MJ DeMarco w Fastlane Milionera przekazuje nam bardzo konkretną wiedzę i rady. Po każdym rozdziale znajdziesz podsumowanie wraz z najważniejszymi zasadami "Filozofii Fastlane". Natomiast na końcu książki przeczytasz o "turbodoładowaniu planu bogactwa" oraz dowiesz się o "40 najważniejszych wytycznych życia Fastlane".

Jako osoba zajmująca się biznesem internetowym, sprzedażą na Amazonie oraz tworzeniem bloga bardzo polecam tę książkę jako lekturę obowiązkową. Wiem na pewno, że żadna szkoła nie odważy się na wprowadzenia tego typu książek do swoich lektur, ponieważ oznaczałoby to spadek liczby osób, które chcą brać udział w standardowym stylu życia polegającym na edukacji, szukaniu pracy i czekaniu na emeryturę. A Ty co wybierasz?

Fastlane Milionera - recenzja książki. Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.