Filmy motywujące do działania - TOP 10

Filmy motywujące do działania - TOP 10
Filmy motywujące do działania - TOP 10

Jestem wielkim fanem kina i uważam, że nie ma nic lepszego niż dobry film, który poza rozrywką oferuje nam sporą dawkę inspiracji i motywacji do działania. Jest cała masa filmów, które po przez pokazanie losów swoich bohaterów (często opartych na faktach) udowadniają nam, że możemy zrobić dużo ciekawych i wielkich rzeczy w naszym życiu. To co ja najbardziej lubię w filmach przedstawionych poniżej to przekazywanie po przez ciekawą historię zasad sukcesu. Często słyszymy i czytamy, że podstawowe zasady sukcesu to ciężka praca, systematyczność i podążanie za swoją pasją. Jest to prawda i nie ma nic lepszego, niż świetny film, który przedstawi nam wspaniałą historię związaną z realizacją marzeń i osiąganiem wybranych celów. Jakie są zatem najlepsze filmy motywujące do działania?

Poniżej znajdziesz najlepsze wg mnie filmy motywujące do działania i do osiągania swoich celów:

Forrest Gump

Myślisz, że jesteś inny i do niczego się nie nadajesz? Niesamowita historia Forresta Gump'a pokaże Ci, że można. Forrest Gump to człowiek o bardzo niskim IQ, który po przez swoje działania i trochę inne podejście do życia osiąga bardzo wiele. Absolutny klasyk kina i doskonała rozrywka na najwyższym poziomie. 

Złap mnie, jeśli potrafisz

Oparta na faktach historia fałszerza i oszusta..., która jednak bardzo motywuje do działania i do myślenia trochę innymi kategoriami niż wszyscy dookoła. Tytułowy oszust Frank pokazuje, że wiele jego osiągnięć (nie koniecznie legalnych) zawdzięcza również ciężkiej i mądrze wykonywanej pracy. Dodatkowo w filmie znajdziemy sporą dawkę humoru i rozrywki.

Rocky

Historia Rocky'ego Balboa i cała seria filmów z jego udziałem uchodzi za klasykę kina. Jest to niesamowita dawka motywacji do walki na ringu i w życiu zarazem. Sam Sylvester Stallone i jego starania związane z powstaniem tego filmu są genialnym przykładem wiary we własne marzenia. Polecam również kontynuację Creed.

Pumping Iron

Chcesz spędzić trochę czasu z Arnoldem Schwarzeneggerem? W tym filmie masz na to szansę. Ten dokument (trochę fabularyzowany) pokazuje jak Arnold Schwarzenegger osiągał swoje sukcesy w świecie kulturystyki w latach 70. Jeżeli szukasz motywacji (nie tylko do ćwiczeń) to jest to pozycja obowiązkowa. 

Wilk z Wall Street

Kolejny raz bohater grany przez Leonardo DiCaprio, który jest nie do końca uczciwy. Jednak warto zobaczyć ten film ze względu na ogromny świat finansów oraz podejście głównych bohaterów do życia. Historia (oparta na faktach) pokazuje, że nie koniecznie trzeba podążać utartą drogą i można realizować wielkie cele. Kolejny raz również widzimy, że łamanie prawa kończy się wcześniej czy później więzieniem i o to tym też należy pamiętać. Dodatkowo rozrywka na najwyższym poziomie!

Zjawa

Przepiękny i brutalny film o przetrwaniu. Tytułowy bohater Hugh Glass (postać prawdziwa) pokazuje nam, że siłą woli można osiągnąć praktycznie wszystko. Pozostawiony w dziczy na pastwę losu bohater postanawia walczyć o swoje życie i swoim uporem zwalcza nawet największe przeciwności jakie funduje mu dzika natura oraz jego przeciwnicy.  

Skazani na Shawshank

Film opowiada o niesłusznie skazanym bankierze, który musi przetrwać w więziennym świecie. Historia trwa dziesiątki lat i pokazuje jak misterny plan i jego realizowanie przez lata, krok po kroku każdego dnia, może doprowadzić nas do naszego celu i do wolności. 

Zapaśnik

Film opowiadający o marzeniach i pasji do wrestlingu. Główny bohater jest zmuszony po zawale serca do porzucenia zapasów. Jednak jego zapał nie pozwala mu pogodzić się z rzeczywistością i postanawia się on nie poddawać. Przepiękna historia walki do samego końca zrealizowana w bardzo prosty i surowy sposób.

Tylko dla odważnych

Przepiękna historia rozgrywająca się w Arizonie w USA. Widzimy tutaj historię grupy strażaków (wszystkie osoby istniały naprawdę), którzy podążają za swoją pasją i marzeniami. Każdego dnia ciężko pracują i trenują, aby móc pomagać innym i walczyć z ogniem. Ich zapał jednak naraża ich na wielkie niebezpieczeństwo. W bardzo ciekawy sposób przedstawiono również historie poszczególnych bohaterów, którzy stają się lepszymi ludźmi po przez dyscyplinę i uczestnictwo w drużynie strażaków. 

Czas mroku

Historia Winstona Churchilla, który zostaje wybrany premierem Wielkiej Brytanii w 1940 roku. Musi on stawić czoła Hitlerowi, II wojnie światowej oraz wielu osobom, które nie wierzą w jego możliwości. Widzimy jak osoba o nie najlepszej prezencji oraz z zamiłowaniem do alkoholu stawia kraj na nogi i podnosi ducha walki wśród obywateli.

Najlepsze filmy motywujące do działania - zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny