Jak zarabiać duże pieniądze z domu? + Konkurs

Na moim blogu pokazuję Wam zawsze bardzo szczerze jak być lepszą osobą na wielu płaszczyznach. Zarabianie pieniędzy jest właśnie jednym z tych kilku aspektów życia, o które należy po prostu zadbać i jest to coś co nas wszystkich kręci oraz motywuje do działania. Dlatego zapraszam Was serdecznie do oglądania live na YouTube na temat tego jak zarabiać duże pieniądze z domu w obecnych czasach - szkolenie, w którym otrzymacie dawkę wiedzy biznesowej z zakresu e-commerce i prowadzenia własnego sklepu online.

Jak zarabiać duże pieniądze z domu
Jak zarabiać duże pieniądze z domu

Będzie to live z okazji premiery kursu online "Domowy Milioner", ale postanowiłem zrobić szkolenie online na YouTube, które da Wam solidną dawkę wiedzy za darmo i pomoże zapoznać się z tematem zarabiania dużych pieniędzy w sieci oraz przy pomocy własnej firmy. Polecam zarezerwować sobie około 2 godziny i robić notatki, ponieważ będzie sporo praktycznej wiedzy opartej na moim doświadczeniu i moich wysokich zarobkach. Pokażę Wam jak zarabiać duże pieniądze z domu w czasach, które mamy obecnie - blokady gospodarcze i migracja zakupów oraz edukacji do sieci. Dla bardzo wielu z Was mogą być to czasy najlepsze w całym Waszym życiu, jeżeli postanowicie wykorzystać tą szansę.

Plan live:

  1. Kim jestem oraz moje wyniki finansowe.
  2. Jak ja zarabiam duże pieniądze - szczerze na temat mojej firmy.
  3. Dlaczego obecne czasy dają tak duże możliwości w e-commerce?
  4. Metody zarabiania warte miliony w praktyce, czyli e-commerce w pigułce.
  5. Ciekawe przykłady biznesów, które opierają się na omawianych strategiach - jak Ty możesz zarabiać na kilka sposobów dzięki sklepowi internetowemu - 3 całkowicie różne strategie.
  6. Jak promować swoje produkty oraz własny e-commerce?
  7. Ciekawe tricki na lepszą sprzedaż.
  8. Jak zacząć bez wiedzy i doświadczenia?
  9. Czy pieniądze dają szczęście?
  10. KOKNURS: Do wygrania kurs e-commerce "Domowy Milioner" i książka "Od kelnera do milionera".

Live odbędzie się 11.11.2020 o godzinie 20:00 na YouTube:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.