Pełna MOC życia, Jacek Walkiewicz. Recenzja książki

Pełna MOC życia - Jacek Walkiewicz. Recenzja książki
Pełna MOC życia - Jacek Walkiewicz. Recenzja książki

Książki to bardzo ważna część mojego życia. Książki pomogły mi podnieść się w ciężkich chwilach i wspierały podczas zdobywania kolejnych moich szczytów na drodze życia. Mam wiele książek, które uwielbiam i przeczytałem nawet kilka razy. Pełna MOC życia Jacka Walkiewicza jest zdecydowanie na podium, jeżeli chodzi o tytuły, które cenię najbardziej.

KUP KSIĄŻKĘ / KUP EBOOKA

"Jeśli o czymś w życiu marzysz, sięgnij po to"

Książka Pełna MOC życia jest bardzo osobistą książką Jacka Walkiewicza. Autor nawiązuje w niej do swojego życia i przeróżnych historii, które go spotkały na przestrzeni lat. Wielu z nas, niezależnie od wieku i sytuacji życiowej, bardzo często szuka motywacji do zmian i do działania, ponieważ często brakuje nam odwagi w tym zakresie. Większość z nas oczywiście głośno nie przyzna, że tak jest. Jacek Walkiewicz jest psychologiem, mówcą motywacyjnym, mentorem i osobą, która inspiruje do działania - taka właśnie jest książka Pełna MOC życia. Motywacja wręcz wylewa się na nas z każdej przeczytanej strony, ale jest to zupełnie inny rodzaj motywacji niż zazwyczaj spotykamy. Jesteśmy przez Jacka inspirowani i możemy się poczuć tak jakby autor był naszym mentorem, który pomaga nam w ciężkich chwilach. Można powiedzieć, że otrzymujemy ogromne wsparcie autora, poparte świetnymi historiami, a wszystko to napisane bardzo prostym językiem.

"Życie jest niebezpieczne. Taka jest jego natura. Lepiej wybierać niebezpieczną wolność niż bezpieczną niewolę"

Powyższy cytat z książki Jacka Walkiewicza jest kwintesencją szczęścia i sukcesu w naszym życiu. Można go podczepić pod biznes, podróże, pasje, miłość, zdrowie i cokolwiek sobie tylko wymyślimy. Jacek Walkiewicz mówi nam, że należy zaryzykować i spróbować swoich sił w nieznanym. Tylko tak możemy zdobyć to czego tak naprawdę pragniemy. Jeżeli czujecie, że chcecie coś więcej, ale trochę się boicie to ta książka jest dla Was.

Pełna MOC życia jest tytułem inspirującym, dodającym odwagi i skrzydeł. Jest to książka skierowana dla osób, które szukają swojej drogi w życiu i boją się czasem działać. W naszej ludzkiej naturze często musimy stawiać czoła uczuciu strachu i różnym obawom, które nieraz nas blokują nas przed osiąganiem naszych celów. Jacek Walkiewicz w swojej książce potrafi zainspirować bardzo mocno do przeżywania życia w sposób świadomy i pełny.

Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

PEŁNA MOC ŻYCIA: 

KUP KSIĄŻKĘ / KUP EBOOKA

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny