Jak wydać produkt na Amazonie w 24h - LIVE z okazji premiery kursu + konkurs

Jak wydać produkt na Amazonie w 24 godziny? Zapis z live znajdziesz na YouTtube - TUTAJ

(jak przegapisz live'a to zapis wydarzenia będzie na YouTube, jednak konkurs i możliwość wygrania darmowego kursu będzie tylko podczas live'a)

Jak wydać produkt na Amazonie w 24 godziny?
Jak wydać produkt na Amazonie w 24 godziny?

Na prośbę wielu osób prace nad pierwszym kursem sprzedaży na Amazonie bardzo przyśpieszyły, ponieważ widziałem jak dużo osób jest zainteresowanych tematem. Dlatego przygotowałem dla Was kurs Produkt na Amazonie w 24h.

W tym live dowiesz się jak wydać produkt na Amazonie w 24 godziny bezkosztowo (lub przy niewielkich inwestycjach). Poprowadzę Cię przez cały proces i wyjaśnię na czym polega wydawanie tego typu produktów. Będziesz móc zadać mi dowolne pytanie odnośnie samego kursu i procesu wydawania produktów na Amazonie.

Konkurs

Dla wszystkich osób, które będą ze mną całego live na koniec przygotuję nagrodę w postaci dostępu do do kursu Produkt na Amazonie w 24h! Będzie też trochę nagród pocieszenia w postaci kodów rabatowych. Zapraszam po fajną wiedzę!

Jak wydać produkt na Amazonie w 24 godziny? Zobacz zapis z live:

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.