Dlaczego moje kursy są tak TANIE?

Dlaczego moje kursy są tak TANIE?
Dlaczego moje kursy są tak TANIE?

Dzisiaj post trochę na luzie, ale w jego drugiej części będzie sporo solidnej wiedzy biznesowej. Dostałem mnóstwo pytań związanych z moimi kursami Amazona i biznesu online. Pytacie dlaczego moje kursy online są tak tanie? Przecież wielu innych blogerów sprzedających kursy online oferuje je w cenach przynajmniej dwa razy większych. Co więcej kursy z zakresu sprzedaży na Amazonie bywają wielokrotnie droższe, a ich ceny dochodzą nawet do kilku tysięcy złotych.

Napisała ostatnio do mnie jedna z moich kursantek:

A odchodząc od tematu chciałam Ci naprawdę bardzo podziękować, że stworzyłeś taki kurs (Produkt24.pl). Gdyby nie Ty nie miałabym pojęcia o takich ciekawych możliwościach jakie daje Amazon. Naprawdę zrobiłeś super robotę! Powiem Ci, że kupiłam też niedawno kurs (nazwa osoby i kursu usunięta), który był nieporównywalnie droższy, bo kosztował coś około 3500 zł i jest on (oczywiście dla mnie, w mojej obecnej sytuacji) o wiele mniej wartościowy. Z Twoim kursem można zacząć działać praktycznie natychmiast, wszystko tłumaczysz bardzo jasno i zrozumiale. Jest on wart znacznie więcej, niż za niego bierzesz;). Niezmiernie się cieszę, że na Ciebie trafiłam na prawdę! Bardzo zaraziłeś mnie Amazonem.

Przede wszystkim bardzo się cieszę, że pomagam i że moja wiedza się przydaje. Staram się dawać wartość w moich produktach i poza oczywistym zarabianiem na sprzedaży kursów online chcę też żeby kupujący był zadowolony z zakupu. Jednak dlaczego moje kursy są tak tanie? Już wyjaśniam.

Moja strategia biznesowa w biznesie online

Pytacie często jak zarabiać oraz jak sprzedawać więcej. Podam tutaj krótki zarys mojej strategii biznesowej, której uczę w moim najnowszym kursie KursOnline24.pl. Moje ceny nie są przypadkowe i cała moja strategia biznesowa jest przemyślana. Podzielę się teraz z Wami tym jak ustalam ceny moich produktów i dlaczego jest to dla mnie opłacalne.

Dlaczego moje kursy są tak TANIE

W moim biznesie kieruję się zasadą dawania wartości większej niż oczekuje klient. W obecnych czasach niestety trudno jest skłonić osobę do pierwszego zakupu od danego sprzedawcy. Dlatego należy oferować przynajmniej jeden produkt w przystępnej cenie. Ja stosując się do tej zasady i oferuję moim widzom kurs Amazona Produkt24.pl. Ten kurs kosztuje niecałe 150 złotych i uczy krok po kroku jak wydać, opublikować i sprzedawać własne produkty na Amazonie i to bez żadnych kosztów. Wszystko jest oparte na moim realnym biznesie i pokazuję w tym kursie jak ja w ten sposób zarabiam.

Schemat biznesu online
Schemat biznesu online

Gdzie jest haczyk?

W tym, że kupując mój kurs dostajesz zdecydowanie więcej niż się spodziewasz. Płacąc mało otrzymujesz masę wiedzy, która jest bardzo przydatna. Co ja z tego mam? Praktycznie każdy mój klient jest bardzo zadowolony z zakupu. W ten oto sposób moja marka osobista jest bardzo dobrze postrzegana. Wyobraź sobie, że jesz w restauracji jedzenie, które jest przepyszne. Do tego obsługa jest bardzo dobra, a ceny o połowę niższe niż u konkurencji. Co się wydarzy potem? Polecisz każdemu to miejsce i będziesz tam jadać regularnie. Rzecz jasna z powodu kosztów taki model biznesowy nie przejdzie w przypadku restauracji, ale w biznesie online już tak.

Dzięki temu podejściu mój kurs kupuje bardzo dużo osób i osoby te są bardzo zadowolone z zakupu. Działają i sprzedają na Amazonie swoje produkty. W moim modelu biznesowym posiadam również kilka innych produktów i przez moje podejście (dawanie dużej wartości w dobrej cenie) osoby te również chętnie dokonują zakupu moich kolejnych kursów online. Dlaczego? Ponieważ już wiedzą, że warto. Wiedzą, że zakup mojego innego produktu będzie najlepszą opcją cenową na rynku i że dostaną o wiele więcej w cenie zakupu w porównaniu do konkurencji.

Myśl długoterminowo i dawaj jakość

To jest wg mnie sekret prowadzenia własnego biznesu. Możesz starać jak najbardziej oskubać klienta i może Ci się to nawet udać. W krótkiej perspektywie czasu zarobisz więcej ode mnie, ale stosując podejście długoterminowe możesz ugrać o wiele więcej - możesz mieć stabilny biznes przez bardzo długi okres czasu oraz bardzo zadowolonych lojalnych klientów. Żeby nie było wątpliwości - musisz zapieprzać i harować często po nocach, jeżeli chcesz sprzedawać dobre produkty. Nie ma tutaj drogi na skróty. Ja tworząc moje kursy pracowałem od rana do wieczora i wszystko oparłem na mojej wiedzy oraz na prawdziwym doświadczeniu. Bez ciężkiej i szczerej pracy nie stworzysz serii produktów, które dają taką wartość. Jeżeli jednak już to zrobisz to musisz zdobyć umiejętność sprzedawania taniej i dawania więcej. Na początku to będzie trudne, ale po kilku latach Twój sukces wynagrodzi Ci czekanie, a wszyscy Twoi klienci będą Ciebie polecać.

Dlaczego moje kursy są tak TANIE? Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

    1 Response to "Dlaczego moje kursy są tak TANIE?"

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.