Clint Eastwood - motywacja i lekcja dla Ciebie

Clint Eastwood - motywacja i lekcja dla Ciebie
Clint Eastwood - motywacja i lekcja dla Ciebie

Clint Eastwood ma prawie dziewięćdziesiąt lat i właśnie na ekrany kin wszedł jego kolejny film pt. Przemytnik. Clint urodził się w 1930 roku, a mamy teraz rok 2019. Wcale mu to nie przeszkodziło w zagraniu w kolejnym świetnym filmie. W dodatku Clint Eastwood ten film również wyreżyserował. Dlaczego o tym piszę na moim blogu? Wielu z Was zastanawia się czasem czy nie jest za późno na swój pierwszy biznes, albo na to żeby coś w swoim życiu zmienić? Może myślisz, że skoro czegoś nie potrafisz to nie możesz tego zrobić lub wydaje Ci się, że za późno na naukę nowych umiejętności?

Wiek nie gra roli

Clint Eastwood jest bardzo uznanym aktorem i reżyserem. Swoją karierę filmową zaczynał dopiero grubo po trzydziestce, a największe sukcesy osiągał o wiele później. Co to znaczy dla Ciebie? Nie ważne czy masz dwadzieścia lat, czy już może trzydziestkę na karku. Przykład Clinta Eastwooda ma za zadanie pokazać Ci, że wszystko przed Tobą.

Często zadręczamy się, że już za późno na wielkie rzeczy. Może prowadzisz teraz tryb życia, który Ci nie odpowiada. Szukasz pomysłu na zmiany, ale rezygnujesz, ponieważ wydaje Ci się, że już za późno na sukces. Przykład Clinta Eastwood ma pokazać Ci jak bardzo się mylisz. Ten pan otrzymał Oscara w wieku sześćdziesięciu trzech lat, a wieku sześćdziesięciu sześciu lat urodziło mu się kolejne już dziecko.

To oczywiście nie koniec. W wieku siedemdziesięciu pięciu lat Clint Eastwood zdobył kolejnego Oscara w swojej karierze. Teraz popatrz na siebie lub na swoje otoczenie. Uważasz, że jesteś za starą osobą na osiąganie nowych rzeczy? Co robią osoby, które mają może czterdzieści lub pięćdziesiąt lat? Czy starają się robić wspaniałe rzeczy, czy może już dawno poległy w swojej strefie komfortu i nawet nie myślą, że mogą stworzyć coś niesamowitego.

Clint Eastwood - im starszy tym lepszy

Clint Eastwood - motywacja i lekcja dla Ciebie
Clint Eastwood - motywacja i lekcja dla Ciebie

Pamiętaj, że wszelkiego rodzaju sytuacje w życiu można uznać za pozytywne, albo negatywne. Twój wiek (nie ważne jaki jest) może być Twoją zaletą. Jesteś młodą osobą? Super - korzystaj z tego i działaj, ponieważ masz dużo siły i czasu. Jesteś może natomiast trochę starszą osobą? Potraktuj to jako swoją przewagę. Masz więcej doświadczenia i wiek sprawia, że jesteś osobą np. bardziej szanowaną.

Możesz działać zawsze

Niezależnie od wieku i od sytuacji w Twoim życiu. Ja mając trzydzieści lat pracowałem jako kelner. Zarabiałem mało i nie miałem nawet umowy o pracę. Miałem za to wiarę, że mogę coś zmienić. Pasjonował mnie rozwój osobisty i książki. Czytałem bardzo dużo i szukałem pomysłu na siebie. Wiara i ciężka praca doprowadziły mnie do publikowania książek na Amazonie, do biznesu online i blogowania. W międzyczasie podjąłem wyzwanie i zostałem menedżerem restauracji. W ciągu kilku lat zmieniłem się nie do poznania i moje życie dzisiaj wygląda całkowicie inaczej. Inspirując się osobą Clinta Eastwooda wiem, że to może być tak naprawdę początek. Wiem, że mam jeszcze wiele możliwości do wykorzystania w moim życiu.

Ty też możesz zacząć - niezależnie od Twojej sytuacji

Nie ważne ile masz lat i co teraz robisz. Masz marzenia i pomysły na siebie? To zacznij coś z tym robić. Inspiruj się lepszymi od siebie, aby zdobyć przekonanie, że możesz. Następnie poszukaj wiedzy jak coś zrobić i po prostu działaj. Pracuj ciężko w kierunku tego co chcesz zdobyć. Może to będzie wydanie pierwszej książki lub stworzenie swojego biznesu po godzinach. Może zmiana pracy lub poprawa swojego zdrowia. Wiedz, że to wszystko możesz osiągnąć niezależnie od Twojego wieku, gdyż życie to droga polegająca na osiąganiu rzeczy trudnych każdego dnia. Sukces to tak na prawdę małe zwycięstwa każdego dnia. Życie nie kończy się w momencie ukończenia uczelni lub zdobycia dobrej pracy. Należy codziennie iść do przodu i nie ma w życiu momentu, który mówi nam, że jest już za późno na zmiany i na radość codziennego osiągania. Nie bądź jak większość społeczeństwa, która żyje bez namysłu i bez chęci do zmian. Działaj i przełamuj kolejne bariery niezależnie od Twojego wieku i sytuacji - to da Ci szczęście i radość.

Clint Eastwood - motywacja i lekcja dla Ciebie - Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.