Jak się zmotywować do pracy nad sobą? Jak zmienić swoje życie?

W tym odcinku wraz z moim gościem Łukaszem Śmistkiem opowiemy Wam jak się zmotywować do pracy nad sobą i jak dzięki temu zmienić swoje życie. Dowiesz się tutaj co sprawia, że podejmujemy zdecydowane działania w kierunku zmian. Pokażemy Ci, że często trzeba doświadczyć wielu nieprzyjemności, aby osiągnąć swoje cele i prowadzić takie życie jakie nam się wymarzyło.

Jak się zmotywować do pracy nad sobą?
Jak się zmotywować do pracy nad sobą?

Łukasz Śmistek jest licencjonowanym trenerem personalnym, specjalistą ds. coachingu. Łukasz na co dzień zajmuję się motywowaniem i zmianą myślenia setek osób. Postanowiłem się spotkać z Łukaszem i nagrać motywujący materiał dla każdego kto nie wie jak się zmotywować do pracy nad sobą.

Jak się zmotywować do pracy nad sobą? Najważniejsze zasady sukcesu wg Łukasza:

  • Bądź wdzięczny za to co masz każdego dnia
  • Pracuj na swój sukces stopniowo codziennie
  • Wierz w siebie!
  • Jeżeli jesteś w kiepskiej sytuacji to jest to właśnie dobry moment na decyzję o zmianie

Odwiedziłem Łukasza w jego miejscu pracy, czyli w jednej z krakowskich siłowni. Zapraszam do oglądania wywiadu, w którym dowiecie się jak pokonywać przeszkody w życiu oraz poznacie historię Łukasza.

Jak się zmotywować do pracy nad sobą? Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ ŁUKASZ ŚMISTEK FITNESS & MOTYWACJA: ★☆★

Facebook ► https://www.facebook.com/lukaszsmistek/
WWW ► http://lukaszsmistek.pl/
INSTAGRAM ► https://www.instagram.com/lukaszsmistek/

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.