Jak wydać książkę lub ebooka na Amazon? 10 filmów dla początkujących

Jak wydać książkę na Amazon?
Jak wydać książkę na Amazon?

W tym poście przedstawię Wam serię 10 krótkich filmów, w których po kolei pokażę jak wygląda proces tworzenia swojej książki na Amazonie. Zobacz każdy film po kolei, aby dowiedzieć się jak wydać książkę na Amazon:

01 - Poznanie platformy Amazon:

02 - Szukanie niszy:

03 - Kindle Direct Publishing:

04 - Wybór tytułu książki:

05 - ebook vs książka papierowa:

06 - Zamawianie okładki dla książki:

07 - Zamawianie treści książki:

08 - Koszty:

09 - Promocja i pozycjonowanie

10 - Jak zacząć?

Jak wydać książkę na Amazon? Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

  6 replies to "Jak wydać książkę na Amazon? 10 filmów dla początkujących"

  • Łukasz

   Zwiekszasz nadal ilość produktów? Coś mi się pytania wysypałam 🙂

   • Tomasz Micherda

    Przystopowałem trochę i dbam o to co mam, żeby to utrzymać i promować. Dużo czasu poświęcam natomiast mojemu blogowi, gdyż jest to moja wielka pasja już od ponad roku.

  • Łukasz

   Cześć!
   Na stronie sprzedazowej swojego kursu pokazujesz zarobek jaki udało Ci się osiągnąć, pytanie brzmi, jest to zarobek z ilu Twoich produktów? 550?
   Pozdrawiam

   • Tomasz Micherda

    Hej, tak jest to zarobek z takiej właśnie ilości produktów. Oczywiście, są produkty lepsze i gorsze. Prawda jest taka, że większą część zarobku przynosi mniejsza część produktów, a reszta to okazjonalna sprzedaż.

    • Łukasz

     Przy 550 produktach nakład finansowy to już większa suma? Mógłbyś podać jakiś przedział cenowo? Do 3000 zł , 3000-6000, 6000-9000zł?

     • Tomasz Micherda

      Większa część to produkty bezkosztowe, które sam wykonałem swoją pracą. Zobacz zapis z live z poprzednich postów – tam znajdziesz więcej info na ten temat.

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny