Kurs Amazon: Jak wydać bezkosztowo automatyczny produkt na Amazonie? LIVE + KONKURS

Kurs Amazon: Jak wydać bezkosztowo automatyczny produkt na Amazonie?
Kurs Amazon: Jak wydać bezkosztowo automatyczny produkt na Amazonie?

Mój podstawowy kurs Amazon www.produkt24.pl został zaktualizowany i praktycznie stworzony od początku. Dlaczego? Dużo się ostatnio zmieniało w platformie CreateSpace do wydawania produktów na Amazonie, ponieważ cały portal już niedługo połączy się z Kindle Direct Publishing. Moi kursanci, którzy dotychczas wydawali z moim kursem Amazona książki i proste produkty po przez CreateSpace muszą stawić czoła nowej platformie. Bardzo wiele osób boi się przenosin do KDP i korzystania z nowej platformy. W związku z tym kurs Amazona www.produkt24.pl został cały uaktualniony na potrzeby zmian platformy do wydawania książek na Amazonie i pokazuję tam nowy sprawdzony sposób na wydawanie prostych, automatycznych i co najważniejsze bezkosztowych produktów na Amazonie.

Z okazji premiery całkowicie odświeżonej wersji kursu Amazona www.produkt24.pl zapraszam Was na live'a z tej okazji. Dowiecie się na tym live jak wydać swój pierwszy w pełni automatyczny produkt na Amazonie bez żadnych kosztów oraz jak ten proces powielać bez końca i zapewnić sobie dochód pasywny na wiele lat.

Będzie mnóstwo wiedzy na temat wydawania produktów na Amazonie i biznesu online. Dla osób, które zostaną do końca będzie konkurs i kurs Amazona www.produkt24.pl do wygrania + nagrody pocieszania w postaci kodów zniżkowych!

Kurs Amazon: Jak wydać bezkosztowo produkt na Amazonie? Zobacz zapis z LIVE tutaj:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny