Kurs Amazon: Jak wydać bezkosztowo automatyczny produkt na Amazonie? LIVE + KONKURS

Kurs Amazon: Jak wydać bezkosztowo automatyczny produkt na Amazonie?
Kurs Amazon: Jak wydać bezkosztowo automatyczny produkt na Amazonie?

Mój podstawowy kurs Amazon www.produkt24.pl został zaktualizowany i praktycznie stworzony od początku. Dlaczego? Dużo się ostatnio zmieniało w platformie CreateSpace do wydawania produktów na Amazonie, ponieważ cały portal już niedługo połączy się z Kindle Direct Publishing. Moi kursanci, którzy dotychczas wydawali z moim kursem Amazona książki i proste produkty po przez CreateSpace muszą stawić czoła nowej platformie. Bardzo wiele osób boi się przenosin do KDP i korzystania z nowej platformy.

W związku z tym kurs Amazona www.produkt24.pl został cały uaktualniony na potrzeby zmian platformy do wydawania książek na Amazonie i pokazuję tam nowy sprawdzony sposób na wydawanie prostych, automatycznych i co najważniejsze bezkosztowych produktów na Amazonie.

Z okazji premiery całkowicie odświeżonej wersji kursu Amazona www.produkt24.pl zapraszam Was na live'a z tej okazji. Dowiecie się na tym live jak wydać swój pierwszy w pełni automatyczny produkt na Amazonie bez żadnych kosztów oraz jak ten proces powielać bez końca i zapewnić sobie dochód pasywny na wiele lat.

Będzie mnóstwo wiedzy na temat wydawania produktów na Amazonie i biznesu online. Dla osób, które zostaną do końca będzie konkurs i kurs Amazona www.produkt24.pl do wygrania + nagrody pocieszania w postaci kodów zniżkowych! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam do innych moich artykułów, gdzie poznasz min. zasady sprzedaży na Amazonie.

Kurs Amazon: Jak wydać bezkosztowo produkt na Amazonie? Zobacz zapis z LIVE tutaj:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.