Jak zacząć sprzedaż prostych produktów na Amazon KDP – webinar z Dominikiem

Bardzo się cieszę, ponieważ mogę Was zaprosić na spotkanie (tym razem na żywo) z Dominikiem, który jest jednym z kursantów mojego flagowego kursu „Produkt24”. Dominik publikuje na Amazon KDP proste produkty od ponad roku i radzi sobie coraz lepiej, dlatego wspólnie uznaliśmy, że zorganizujemy dla Was webinar, w którym opowiemy Wam o podstawach publikacji na Amazon KDP. Będzie dużo praktycznych rad dla początkujących, ale myślę, że również doświadczeni self-publisherzy znajdą dla siebie kilka ciekawych informacji.

AMAZON KDP - Podstawy i wprowadzenie
AMAZON KDP – Podstawy i wprowadzenie

Polecam zarezerwować sobie około 2 godziny i robić notatki, ponieważ będzie sporo praktycznej wiedzy opartej na doświadczeniu Dominika. Pokażemy Wam, jak zarabiać bez wkładu własnego z domu w czasach, które mamy obecnie – blokady gospodarcze, migracja zakupów do sieci oraz ogromny rozwój Amazona na całym świecie. Dla wielu z Was mogą to być czasy najlepsze w całym Waszym życiu, jeżeli postanowicie wykorzystać tę szansę.

Webinar na żywo na YouTubie odbędzie się 27.11 (piątek) o godzinie 19:00 pod tym linkiem. Zachęcam do ustawienia sobie przypomnienia na YouTubie oraz do subskrybowania mojego kanału, aby nie przegapić spotkania z Dominikiem.

Zobacz plan live’a:

 1. Wprowadzenie do platformy Amazon KDP (Kindle Direct Publishing).
 2. Dlaczego warto publikować na Amazon KDP?
 3. Określenie grupy docelowej potencjalnych klientów.
 4. Strategia tworzenia serii produktów.
 5. Przykładowe produkty na Amazonie.
 6. Jak tworzyć tytuły produktów? Jak zawężać niszę?
 7. Pozycjonowanie produktów.
 8. Ustalanie ceny.
 9. Tworzenie grafiki i narzędzia.
 10. Zasada Pareto.
 11. Jak łatwo i bez kosztów zacząć sprzedawać własne produkty na Amazon KDP?
 12. Konkurs – do wygrania kurs „Produkt24”.
 13. Wasze pytania.

Liczba kursantów, którzy z moim kursem „Produkt24” rozpoczęła swoją przygodę z Amazon KDP, przekroczyła już 2000 osób. Świadczy to o dużej popularności publikowania własnych prostych produktów przez platformę Amazon KDP (Kindle Direct Publishing). Dodatkowo zmieniające się czasy mocno sprzyjają sprzedaży przez Amazon oraz w ogóle biznesowi e-commerce. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat kursu, to zapraszam na jego stronę po więcej informacji.

Jak zacząć sprzedaż prostych produktów na Amazon KDP – webinar z Dominikiem

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.