Jak wydać prosty zeszyt na Amazonie na cały świat?

Amazon jest największą platformą sprzedażową na świecie. Umożliwia dotarcie do klientów na wielu rynkach, jednak najważniejsze jest to, że oferuje on sprzedaż na rynku amerykańskim, brytyjskim, kanadyjskim i europejskim (+ kilka innych). Dlaczego te rynki są tak ważne? Ponieważ na nich (szczególnie na rynku USA) znajduje się bardzo wielu bogatych klientów skłonnych do częstych zakupów.

Co to oznacza? Popyt na tych rynkach jest bardzo duży i sprzedaż np. na rynku amerykańskim jest nieporównywanie większa, niż w Polsce. W samym USA mieszka 325 milionów osób, które są zdecydowanie bogatsze od nas i bardzo chętnie dokonują zakupów. Amazon jest platformą amerykańską - sprzedaż na tej platformie jest bardzo duża i z czasem na pewno będzie rosnąć.

Dlatego dla kogoś mieszkającego w Polsce sprzedaż dowolnego produktu na tamtym rynku jest ciekawym pomysłem, gdyż mamy do czynienia z ogromnym rynkiem, ogólnoświatową platformą sprzedażową oraz zdecydowanie mocniejszą walutą. Sprzedaż nawet prostych produktów za granią, głównie na rynku USA, może przynieść znaczącą korzyść sprzedawcy mieszkającemu w Polsce nawet jeżeli w skali Amazona będzie to sprzedaż bardzo niewielka.

Bardzo ciekawą opcją jest też fakt, że wydając książkę w formie zeszytu poprzez CreateSpace nie musisz praktycznie nic inwestować w produkt. Działasz na zasadzie dropshippingu, czyli CreateSpace samo drukuje i wysyła produkt do kupującego, a Ty widzisz tylko swój panel sprzedawcy. Amazon pośredniczy w tej transakcji i jest platformą sprzedażową. Ty jako autor produktu dostajesz prowizję za każdą sprzedaną sztukę i nawet w razie braku sprzedaży - nie płacisz po prostu nic.

Jak wydać prosty zeszyt w formie książki na Amazon?

Jest to całkiem prosty proces i warto go poznać. Z czasem można rozbudowywać swoje produkty i wydawać bardziej skomplikowane książki. Jak to zrobić? Ja osobiście całkiem nieźle na tym zarabiam i uczę całego procesu krok po kroku. Proces ten wygląda w następujący sposób:

 1. Rejestracja na portalu CreateSpace (od 2018 roku należy używać platformy Kindle Direct Publishing)

 2. Wypełnienie deklaracji podatkowej USA

 3. Założenie konta walutowego

 4. Szukanie niszy oraz pomysłów na Amazonie

 5. Wydanie prostego zeszytu w formie książki dzięki Kindle Direct Publishing

 6. Uzupełnienie danych, tytułu, okładki, opisu, kategorii na Kindle Direct Publishing

 7. Publikacja zeszytu, który pojawia się na Amazonie na sprzedaż

Dowiedz się więcej na www.produkt24.pl.

Zapisz się również na mój darmowy kurs Amazona i biznesu online TUTAJ

Zobacz wideo:

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

  4 replies to "Jak wydać prosty zeszyt na Amazonie na cały świat?"

  • Tomasz

   I… wydasz książkę w wielu dialektach, oprócz języka polskiego…

  • Patryk

   Dzień Dobry
   małe ale , podczas próby rejestracji pojawia się komunikat z informacja „CreateSpace is now closed to new accounts” , czyli na chwile obecna nie można założyć konta, proszę o informacje lub sprostowanie.

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny