1 Powód DLACZEGO CI SIĘ NIE UDA w życiu - Motywacja Od Kelnera Do Milionera

Uważam, że każdemu z nas potrzebna jest szczera prawda, która pokaże nam dlaczego nie udaje nam się w życiu osiągać tego co chcemy. Opieram tego posta na moich osobistych doświadczeniach oraz na przykładzie osób, które piszą do mnie i starają się rozpocząć swój biznes na Amazonie. Mam wielu kursantów, którzy rozpoczynają przygodę z Amazonem na podstawie mojego kursu i u wielu z nich widzę ten sam problem, który widziałem u siebie jeszcze kilka lat temu. Jak jest to problem? Co sprawia, że nam się nie udaje w życiu?

Zaczynasz coś? Skończ to!

Jest to główny powód porażki większości osób, które starają się coś osiągnąć. Wszystko to czego pragniesz jest poza strefą Twojego komfortu i nie łudź się, że jest inaczej. Żaden film motywacyjny na YouTube nie przekroczy za Ciebie tej strefy komfortu i nie pokona za Ciebie strachu przed porażką. Jeżeli zaczynasz tworzyć biznes, zmieniać swoje życie, może tworzysz związek, a może zaczynasz czytać nową książkę lub przerabiasz kurs internetowy to zasada ta zawsze działa tak samo. Nie ważne co to jest, ale jak często rozpoczynając jakiś projekt przestajesz działać w jego trakcie i nie doprowadzasz go do końca? Zastanów się nad tym i odpowiedz sobie szczerze? Ile razy odłożyłeś książkę na półkę w połowie jej czytania i szukasz kolejnej lepszej? Ile razy w Twojej głowie zrodził się fajny pomysł i może nawet coś w tym temacie zostało zrobione, ale bardzo szybko Twój strach przed porażką i przeświadczenie, że i tak się to nie uda brały górę?

Przykład Amazona i moich kursantów

Sporo osób, które rozpoczynają biznes na Amazonie z moim kursem mają ten sam problem. Moi kursanci otrzymują wiedzę krok po kroku jak przejść przez cały proces i jakie kroki należy wykonywać. Zauważyłem, że niektórzy w momencie kupna kursu już stoją na przegranej pozycji - dlaczego tak jest? Niektórzy z kursantów w momencie zakupu już wiedzą, że im się nie powiedzie. Szukają wymówek na samym początku, aby wytłumaczyć sobie swoją przyszłą porażkę. Często w momencie rozpoczęcia jakiegoś przedsięwzięcia w głowie pojawia się strach i szukanie wytłumaczenia do braku działania. Jak inaczej można wytłumaczyć osoby, które podczas pierwszych kroków przy rejestracji na platformach służących do wydawania produktów, poddają się z powodu nie otrzymania maila weryfikującego lub z powodu niezrozumienia niektórych rzeczy po angielsku, podczas gdy można je przetłumaczyć tłumaczem Google w 5 sekund? Jak możemy mówić tutaj o sukcesie, jeżeli na samym początku przy prostych czynnościach tak wiele osób się poddaje? Obserwowałem takie zachowania u osób w moim otoczeniu od dawna i u siebie niestety też, ale teraz znając prawdę potrafię z tym walczyć.

Nie bądź reaktywną osobą

Kiedyś siedziałem na tyłku i czekałem, aż zdarzy się cud. Tkwiłem w miejscu i nie wiedziałem co robić. Jednak dopiero podjęcie działania i poświęcenie się jednej rzeczy w danym momencie zmieniło moje życie. Nie możesz poddawać się przy pierwszych trudnościach - ona zawsze będą w Twoim życiu. Nie ważne czy jest to biznes na Amazonie, praca na etacie, studia czy zdobywanie fajnego partnera. Nie czekaj, tylko działaj! Moje życie zmieniło się jak zdecydowałem się nie poddawać i tworzyłem swoje produkty na Amazonie. Początki były bardzo trudne, ale miesiące pracy, błędów i frustracji doprowadziło mnie do miejsca, gdzie jestem teraz. Zapewniłem sobie dobry dochód pasywny, który mnie uwolnił od wielu trosk. Zdobyta pewność siebie pozwoliła mi na tworzenie mojego bardzo osobistego bloga, nauczanie innych jak robić to samo oraz na pokonywanie kolejnych wyzwań zwłaszcza w mojej głowie.

Za dużo opcji to brak działania

Żyjemy w takich czasach, że mamy ogromny wybór. Sprawia to, że często nie działamy wcale. Zdecyduj się co chcesz osiągnąć i podążaj w wybranym kierunku przez dłuższy czas - np. przez rok. Nie daj się wyprowadzić z równowagi i rozproszyć. Jeżeli chcesz wydać 10 książek na Amazonie to skup się na tym i nie rób nic innego przez pół roku. Jeżeli pracujesz lub uczysz się to poświęć kilka wieczorów w tygodniu tylko na swój wybrany cel. Daj sobie czas i codziennie powoli podążaj do celu. Nie szukaj nowych wspaniałych możliwości, bo przestaniesz realizować już zaczęte cele. Nie ma idealnych pomysłów, które przynoszą efekty od razu. Pomysł to tylko 1% sukcesu - reszta to mądre realizowanie strategii i działanie! Ja zaczynając swoją przygodę z Amazonem odniosłem pierwsze sukcesy dzięki skupieniu się przez dłuższy czas na jednym temacie i dzięki wiedzy, która prowadziła mnie krok po kroku.

 

Zobacz wideo:

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★
Darmowy kurs ► https://odkelneradomilionera.pl/darmowy-kurs/

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

YouTube ► http://www.youtube.com/c/TomaszMicherda
Artykuły i kursy ► http://www.odkelneradomilionera.pl
Facebook ► https://www.facebook.com/OdKelneraDoMilioneraTomaszMicherda/
Facebook ► http://www.facebook.com/tomaszmicherda/
Instagram ► https://www.instagram.com/odkelneradomilionera/
Instagram ► https://www.instagram.com/tomasz_micherda/

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY: ★☆★

Darmowy kurs Amazona i biznesu online ► https://odkelneradomilionera.pl/darmowy-kurs/

Wydaj Bestseller na Amazon Kindle ► https://wydajbestseller.pl/

Produkt na Amazonie w 24H ► https://produkt24.pl/

Poranne Nawyki ► https://porannenawyki.pl/

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!