NARZĘDZIA dla biznesu online i Amazon

NARZĘDZIA dla biznesu online i Amazon
NARZĘDZIA dla biznesu online i Amazon

W tym poście przedstawię Ci najważniejsze narzędzia dla biznesu online, Amazona i zarabiania w internecie. Są to narzędzia, które ja osobiście używam i polecam. Sporo czasu minęło i musiałem popełnić wiele błędów zanim wybrałem te najlepsze narzędzia dla biznesu w sieci.

Pamiętaj, że w zależności od rodzaju biznesu online, który chcesz prowadzić możesz potrzebować różnych narzędzi i tylko niektóre z tej listy będą odpowiednie dla Ciebie. Jeżeli nie masz pewności jaki biznes online jest dla Ciebie odpowiedni to możesz skorzystać z mojego darmowego kursu Amazona i biznesu online, aby dowiedzieć się jaki biznes online będzie dla Ciebie najlepszy.

Poniżej znajdziesz NARZĘDZIA dla biznesu online:

Narzędzia dla biznesu online, bloga i kursów internetowych

 • WordPress.org - darmowe i najpopularniejsze oprogramowanie do tworzenia stron www i blogów. WordPress instaluje się na naszym hostingu.
 • Bluehost.com - hosting dla mojego bloga i kursów online. Dobra i tania opcja, szczególnie jeżeli kupujemy plan na kilka lat.
 • Aftermarket.pl - tutaj kupuję i przechowuję domeny internetowe.
 • OptimizePress.com - wtyczka i temat do WordPress. Dzięki OptmizePress mój blog wygląda dobrze i dodatkowo posiadam kreator stron landingowych. Przykładowa strona landingowa stworzona w OptimizePress jest używana do zapisu na mój darmowy kurs Amazon - zobacz tutaj: DARMOWY KURS AMAZONA.
 • Wpidea.pl - wtyczka do WordPress i najlepsza platforma do tworzenia kursów online. Moje kursy działają właśnie na tym oprogramowaniu. Automatyczny dostęp do kursu po dokonaniu płatności, integracja z systemami mailingowymi oraz fakturującymi. Jest to pełny automat, który daje mi dużo swobody, ponieważ nie muszę obsługiwać płatności ręcznie.
 • MailChimp.com - tworzenie listy mailingowej i automatyzacja. Integruje się z WordPress i innymi najpopularniejszymi wtyczkami. MailChimp jest również darmowy na początku.
 • Money2Money.com.pl - M2m finansowy system afiliacyjny. Możesz za pomocą linków polecać produkty finansowe (konta i kredyty) i zarabiać spore prowizje. Dobry sposób na biznes online.
 • Canva.com i BeFunky.com - łatwe i przyjemne tworzenie grafiki. Zacznij najlepiej od Canva, gdyż jest darmowa.
 • Keywordtool.io - pomaga w szukaniu słów kluczowych przy tworzeniu tytułów filmów i postów.
 • Zoom.us - grupowe rozmowy wideo, nagrywanie wywiadów, czyli wszystko co potrzeba, aby bez wychodzenia z domu spotykać kogo zechcesz.
 • Vimeo.com - płatny hosting dla filmów, które są dostępne tylko w moich kursach.
 • YouTube.com - oczywista sprawa, ale dzięki YouTube daję się znaleźć osobom zainteresowanym moim blogiem.
 • Paypal.pl - szybkie, wygodne i nowoczesne płatności. Bez tego zapomnij o biznesie online.

NARZĘDZIA dla biznesu online i Amazon

 • Kdp.amazon.com - Kindle Direct Publishing, czyli platforma Amazona służąca do samodzielnej publikacji eBooków na Amazon Kindle. Zobacz jak wydać książkę na Amazon Kindle w tym poście.
 • KindleSpy - automatyczne wyszukiwanie nisz oraz słów kluczowych w Amazon Kindle Store.
 • Creative Fabrica - genialny serwis, w którym kupisz grafiki i wnętrza dla swoich produktów na potrzeby publikacji na Amazon KDP oraz wielu innych platform POD (Print On Demand). Możesz tutaj również sprzedawać własne grafiki.
 • TheWritingSummit - tutaj łatwo zlecisz napisanie treści dla książki. Kod rabatowy okdm zapewni Ci dodatkowo zniżkę.
 • Fiverr.com - portal, w którym zamówisz okładkę dla książki, opis produktu, promocję produktów i wiele więcej.
 • Upwork.com - zatrudnisz tutaj freelancerów, którzy pomogą wypromować Twoje książki, zostaną Twoimi wirtualnymi asystentami albo napiszą dla Ciebie całą książkę.
 • mBank.pl - najlepsze konto osobiste, firmowe i walutowe (konto walutowe potrzebne dla biznesu na Amazon).

NARZĘDZIA dla biznesu online i Amazon - zobacz Wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.