NARZĘDZIA dla biznesu online i Amazon

NARZĘDZIA dla biznesu online i Amazon
NARZĘDZIA dla biznesu online i Amazon

W tym poście przedstawię Ci narzędzia dla biznesu online i zarabiania w internecie. Są to narzędzia, które ja osobiście używam i polecam. Sporo czasu minęło i musiałem popełnić wiele błędów zanim wybrałem te najlepsze narzędzia dla biznesu w sieci.

Pamiętaj, że w zależności od rodzaju biznesu online, który chcesz prowadzić możesz potrzebować różnych narzędzi i tylko niektóre z tej listy będą odpowiednie dla Ciebie. Jeżeli nie masz pewności jaki biznes online jest dla Ciebie odpowiedni to możesz skorzystać z mojego darmowego kursu Amazona i biznesu online, aby dowiedzieć się jaki biznes online będzie dla Ciebie najlepszy.

Poniżej znajdziesz narzędzia do prowadzenia biznesu online:

Narzędzia dla biznesu online, bloga i kursów internetowych

WordPress.org - darmowe i najpopularniejsze oprogramowanie do tworzenia stron www i blogów.

Bluehost.com - hosting dla mojego bloga i kursów. Dobra i tania opcja, szczególnie jeżeli kupujemy plan na kilka lat.

Aftermarket.pl - tutaj kupuję i przechowuję domeny internetowe.

OptimizePress.com - wtyczka i temat do WordPress. Dzięki OptmizePress mój blog wygląda dobrze i dodatkowo posiadam kreator stron landingowych. Przykładowa strona landingowa stworzona w OptimizePress i używana do zapisu na mój darmowy kurs Amazon - zobacz tutaj: DARMOWY KURS AMAZONA.

Wpidea.pl - wtyczka do WordPress i najlepsza platforma do tworzenia kursów online. Moje kursy działają właśnie na tym oprogramowaniu. Automatyczny dostęp do kursu po dokonaniu płatności, integracja z systemami mailingowymi oraz fakturującymi.

Gramto.com - obsługa i automatyzacja Instagrama (tworzenie postów, autolike, autocomment i wiele innych). Jeżeli chcecie, aby Wasze konto samo pracowało to jest to najlepsza opcja.

MailChimp.com - tworzenie listy mailingowej i automatyzacja. Integruje się z WordPress i innymi najpopularniejszymi wtyczkami. MailChimp jest również darmowy na początku.

Money2Money.com.pl - M2m finansowy system afiliacyjny. Możesz za pomocą linków polecać produkty finansowe (konta i kredyty) i zarabiać spore prowizje. Dobry sposób na biznes online.

Canva.com i BeFunky.com - łatwe i przyjemne tworzenie grafiki. Zacznij najlepiej od Canva, gdyż jest darmowa.

Keywordtool.io - pomaga w szukaniu słów kluczowych przy tworzeniu tytułów filmów i postów.

Zoom.us - grupowe rozmowy wideo, nagrywanie wywiadów, czyli wszystko co potrzeba, aby bez wychodzenia z domu spotykać kogo zechcesz.

Vimeo.com - płatny hosting dla filmów, które są dostępne tylko w moich kursach.

YouTube.com - oczywista sprawa, ale dzięki YouTube daję się znaleźć osobom zainteresowanym moim blogiem.

Paypal.pl - szybkie, wygodne i nowoczesne płatności. Bez tego zapomnij o biznesie online.

NARZĘDZIA dla biznesu online i Amazon

Kdp.amazon.com - Kindle Direct Publishing, czyli platforma Amazona służąca do samodzielnej publikacji eBooków na Amazon Kindle. Zobacz jak wydać książkę na Amazon Kindle w tym poście.

CreateSpace.com - platforma Amazona, dzięki której publikuję książki w wersji papierowej (druk na żądanie). Więcej o wydawaniu po przez CreateSpace w tym poście.

Fiverr.com - portal, w którym zamówisz okładkę dla książki, opis produktu, promocję produktów i wiele więcej.

Upwork.com - zatrudnisz tutaj freelancerów, którzy pomogą wypromować Twoje książki, zostaną Twoimi wirtualnymi asystentami albo napiszą dla Ciebie całą książkę.

mBank.pl - najlepsze konto osobiste, firmowe i walutowe (konto walutowe potrzebne dla biznesu na Amazon).

Zobacz Wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny