Książki motywacyjne, które musisz przeczytać - TOP 10

Książki motywacyjne, które musisz przeczytać - TOP 10
Książki motywacyjne, które musisz przeczytać - TOP 10

Poniżej znajdziesz moje ulubione książki motywacyjne, które bardzo pomogły mi w zmianie mojego myślenia i zmianie mojego życia. Pamiętaj, że najważniejsze jest działanie i tylko działanie zmieni Twoje życie na lepsze. Niemniej jednak tzw. książki motywacyjne są najlepszym pierwszym krokiem i świetnym motywatorem do przyszłego działania. Powodzenia!

Fastlane Milionera - DeMarco MJ

Jak wykorzystać biznes online i stać się milionerem? Ta książka przedstawia prawdziwą historię i jest do tego bardzo przyjemna w odbiorze.

WIĘCEJ

Pełna Moc Życia - Jacek Walkiewicz

Polecam tę książkę szczególnie osobom na początku drogi samorozwoju oraz tym, którzy szukają motywacji do jej rozpoczęcia. Niesamowicie motywująca, zachęcająca do wyjścia ze strefy komfortu i podnosząca na duchu książka.

WIĘCEJ

Can't Hurt Me - David Goggins

Książka, która pokaże Ci, że możesz osiągnąć o wiele więcej niż Ci się wydaje, że możesz. David Goggins opisuje historię swojego życia i opowiada jak został Navy SEAL'em, ultra maratończykiem i najlepszą wersją siebie.

WIĘCEJ

Bogaty ojciec, biedny ojciec - Kiyosaki Robert

Lektura obowiązkowa na temat zarządzania finansami i tworzenia bogactwa.

WIĘCEJ

Pamięć absolutna - Arnold Schwarzenegger

Tego pana przedstawiać nie trzeba. Jeżeli Wasze marzenia i cele wydają się Wam zbyt duże i odległe to przeczytajcie autobiografię Arnolda.

WIĘCEJ

Sztuka zwycięstwa - Phil Knight

Niesamowite wspomnienia twórcy firmy Nike. Początki biznesu w domowym garażu, tworzenie firmy przez lata i wielka wiara w możliwości, połączona z trudami normalnego życia. Książka dodatkowo napisana w bardzo przyjemny sposób i łatwa w odbiorze.

WIĘCEJ

Biznes po prostu - Leszek Czarnecki

Jeden z największych polskich biznesmenów opisuje swoją historię i swoje doświadczenia. Książka bardzo wartościowa i do tego pokazuje realia prowadzenia biznesu w Polsce.

WIĘCEJ

Obudź w sobie olbrzyma - Anthony Robbins

Tony Robbins jest przedsiębiorcą i mistrzem wnikania w ludzką psychikę. Pomaga nam on osiągać nasze cele po przez świadome kierowanie samym sobą oraz po przez doskonalenie siebie.

WIĘCEJ

Człowiek w poszukiwaniu sensu - Frankl Viktor E.

Bardzo inspirująca książka, która opisuje co motywuje człowieka w jego działaniach. Dodatkowo informacje pokazane są na przykładzie ciężkich doświadczeń z czasów, gdy istniały obozy koncentracyjne i ludzie musieli dosłownie walczyć o swoje życie.

WIĘCEJ

Moc pozytywnego myślenia - Peale Norman Vincent

Co zrobić, aby ludzie Cię szanowali oraz aby Twoje życie było lepsze? Ta książka to klasyk gatunku w dziedzinie rozwoju osobistego.

WIĘCEJ

Kroki w nieznane - Richard Branson

Autobiografia człowieka wielkich sukcesów. Richard Branson to utalentowany biznesmen oraz człowiek, który potrafi się dobrze bawić. Jego historia na pewno Cię zainspiruje do pogoni za ciekawszym życiem.

WIĘCEJ

Książki motywacyjne, które musisz przeczytać - TOP 10 - Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.