Książki motywacyjne, które musisz przeczytać - TOP 10

Książki motywacyjne, które musisz przeczytać - TOP 10
Książki motywacyjne, które musisz przeczytać - TOP 10

Poniżej znajdziesz moje ulubione książki motywacyjne, które bardzo pomogły mi w zmianie mojego myślenia i zmianie mojego życia. Pamiętaj, że najważniejsze jest działanie i tylko działanie zmieni Twoje życie na lepsze. Niemniej jednak tzw. książki motywacyjne są najlepszym pierwszym krokiem i świetnym motywatorem do przyszłego działania. Powodzenia!

Zobacz moje wideo, w którym przedstawiam 10 najlepszych książek motywacyjnych:

Fastlane Milionera

Jak wykorzystać biznes online i stać się milionerem? Ta książka przedstawia prawdziwą historię i jest do tego bardzo przyjemna w odbiorze.

KUP EBOOKA

Autor: DeMarco MJ

Pełna Moc Życia

Polecam tę książkę szczególnie osobom na początku drogi samorozwoju oraz tym, którzy szukają motywacji do jej rozpoczęcia. Niesamowicie motywująca, zachęcająca do wyjścia ze strefy komfortu i podnosząca na duchu książka.

KUP KSIĄŻKĘ / KUP EBOOKA

Autor: Jacek Walkiewicz

Bogaty ojciec, biedny ojciec.

Lektura obowiązkowa na temat zarządzania finansami i tworzenia bogactwa. Jednak pan Kiyosaki jest uważany za osobę, która zarobiła miliony mówiąc o milionach - tak czy inaczej jest to klasyk i trzeba go przeczytać.

KUP KSIĄŻKĘ / KUP EBOOKA

Autor: Kiyosaki Robert

Pamięć absolutna

Tego pana przedstawiać nie trzeba. Jeżeli Wasze marzenia i cele wydają się Wam zbyt duże i odległe to przeczytajcie autobiografię Arnolda. 

Autor: Arnold Schwarzenegger

Sztuka zwycięstwa

Niesamowite wspomnienia twórcy firmy Nike. Początki biznesu w domowym garażu, tworzenie firmy przez lata i wielka wiara w możliwości, połączona z trudami normalnego życia. Książka dodatkowo napisana w bardzo przyjemny sposób i łatwa w odbiorze.

Autor: Phil Knight

Biznes po prostu

Jeden z największych polskich biznesmenów opisuje swoją historię i swoje doświadczenia. Książka bardzo wartościowa i do tego pokazuje realia prowadzenia biznesu w Polsce.

Autor: Leszek Czarnecki

Obudź w sobie olbrzyma

Tony Robbins jest przedsiębiorcą i mistrzem wnikania w ludzką psychikę. Pomaga nam on osiągać nasze cele po przez świadome kierowanie samym sobą oraz po przez doskonalenie siebie.

KUP KSIĄŻKĘ

Autor: Anthony Robbins

Człowiek w poszukiwaniu sensu

Bardzo inspirująca książka, która opisuje co motywuje człowieka w jego działaniach. Dodatkowo informacje pokazane są na przykładzie ciężkich doświadczeń z czasów, gdy istniały obozy koncentracyjne i ludzie musieli dosłownie walczyć o swoje życie.

Autor: Frankl Viktor E.

Moc pozytywnego myślenia

Co zrobić, aby ludzie Cię szanowali oraz aby Twoje życie było lepsze? Ta książka to klasyk gatunku w dziedzinie rozwoju osobistego.

Autor: Peale Norman Vincent

Kroki w nieznane

Autobiografia człowieka wielkich sukcesów. Richard Branson to utalentowany biznesmen oraz człowiek, który potrafi się dobrze bawić. Jego historia na pewno Cię zainspiruje do pogoni za ciekawszym życiem.

Autor: Richard Branson

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny