Moje cele i plany na 2019 rok + Motywacja dla Ciebie

Moje cele i plany na 2019 rok
Moje cele i plany na 2019 rok

Dopiero co rozpisywałem swoje cele na 2018, a tu już po wszystkim - każdy z moich ambitnych i wydawać by się mogło nierealnych celów na 2018 został zrealizowany. Osiągnąłem o wiele więcej niż zakładałem i jeżeli jeszcze nie widziałeś mojego podsumowania 2018 roku to zapraszam serdecznie. Zobacz moje cele i plany na 2019 rok - na pewno dostaniesz niezłą dawkę motywacji.

Naszedł rok 2019 i zamierzam kolejny raz powtórzyć ten sam proces, czyli wyznaczyć sobie ambitne cele i je zrealizować. Moje cele będą wymagały ciężkiej pracy, zdobywania nowej wiedzy i przekraczania swoich stref komfortu. W tym roku będzie jednak łatwiej, gdyż już wiem, że realizacja nawet tych trudnych celów jest całkiem realna. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem w stanie wykonać wszystkiego w miesiąc, ale mając obrany cel wiem co robić każdego dnia. Jestem pewien, że ta sama strategia doprowadzi również każdego z Was do realizacji własnych celów i do spełnienia Waszych marzeń.

Zapisuj i publicznie ogłaszaj swoje cele

Podobnie jak rok temu postanowiłem publicznie ogłosić moje cele i Tobie też to polecam. Jest to bardzo ważne, ponieważ publiczne ogłoszenie naszych planów motywuje nas bardzo mocno do działania. Nie możemy odpuścić w połowie drogi do celu i szukać wymówek. Co wtedy pomyślą sobie o nas inni? Mój blog ma być dla Ciebie inspiracją do działania w dowolnym obszarze Twojego życia i chcę Ci pokazać, że Ty też możesz. Jestem wielkim zwolennikiem systematyczności i codziennych małych kroków w kierunku realizacji dużych celów.

Wierzę głęboko, że jeden mały krok każdego dnia przybliża nas do celu i po roku zaplanowanej oraz systematycznej pracy możemy być w zupełnie innym miejscu. Pierwszy rok mojej działalności udowodnił to doskonale i bardzo zachęcam również Ciebie to zapisania kilku najważniejszych celów na ten rok i do codziennego dążenia do ich realizacji. Nie przejmuj się, jeżeli nie wiesz jak te cele wykonać. Nauczysz się po drodze.

Moje cele na 2019 rok:

1. Opublikować 100 wartościowych filmów na YT + 100 postów na blogu

2. Uruchomić Podcast Od Kelnera Do Milionera

3. Utrzymać obecną sprzedaż książek na Amazonie i dochód pasywny - promować istniejące produkty, dopracowywać je i szukać pomysłów na kolejne

4. Wydać 2 nowe kursy online oraz uaktualniać na bieżąco kursy już istniejące

5. Zdobywać jak najwięcej nowej wiedzy z zakresu ulepszania swojego życia i biznesu. Inwestować w nową wiedzę.

6. Zrezygnować z zarządzania restauracją i zająć się wyłącznie własnym biznesem (Amazon + blog)

7. Zadbać o swoje zdrowie, czyli regularny sport, świadoma dieta, czas dla najbliższych i czas na odpoczynek od pracy

Podsumowanie

Dla każdego z nas rok ma 365 dni. Były lata, gdzie w ciągu roku moje życie zatrzymało się w miejscu. Jednak teraz wiem, że wyznaczanie celów i ich codzienna mozolna realizacja zmienia nasze życie na lepsze. Postaram się w tym 2019 roku być dla Ciebie inspiracją. Jeżeli nie masz jeszcze swoich planów i celów na 2019 to poświęć kilka dni na ich przemyślenie oraz zapisz je. Następnie powiedz o nich swoim znajomym, a nawet napisz je tutaj w komentarzu. Tylko uważaj, gdyż nawet te trudne i nierealne cele spełniają się.

Moje cele i plany na 2019 rok - zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny