Dochód pasywny z AMAZONA - eBooki i książki papierowe

Dochód pasywny z Amazona
Dochód pasywny z Amazona

Dochód pasywny z Amazona bardzo zmienił moje życie oraz postrzeganie zarabiania pieniędzy. Jakiś czas temu pisałem o różnicach między dochodem pasywnym, a dochodem aktywnym. Dla przypomnienia dodam, że dochód pasywny to taki dochód, który nie wymaga naszego stałego zaangażowania. Dochód pasywny powstaje, gdy raz wykonana praca daje nam zyski przez określony czas. Dzięki temu można stworzyć więcej niż jedno źródło dochodu pasywnego i zarabiać więcej jednocześnie. Dodatkowo dochód pasywny daje nam swobodę, gdyż nie wymaga naszej obecności.

Dochodem pasywnym może być dowolny biznes, który nie wymaga naszej stałej obecności. Stworzenie biznesu opartego na ludziach, który nie wymaga naszej obecności jest niestety bardzo trudne. Jednak technologia umożliwia nam tworzenie biznesu online, produktów elektronicznych. Dzięki temu w dzisiejszych czasach możemy o wiele łatwiej stworzyć automatyczny biznes, który pozwala nam sprzedawać na drugim końcu świata. Wszystko wymaga pracy, nauki i nie jest to takie łatwe jak się wydaje - ale poświęcając się danemu tematowi przez okres choćby kilku miesięcy można mieć całkiem realne rezultaty w postaci dochodu pasywnego.

Jak uzyskać dochód z pasywny z Amazona?

Na Amazonie sprzedawać można dosłownie wszystko. Mnie jednak od samego początku interesowały eBooki oraz z czasem książki papierowe drukowane na żądanie. Dlaczego? Otóż książki i eBooki po publikacji na Amazon (do tego celu należy używać platformy Kindle Direct Publishing - zobacz podstawowe zasady sprzedaży na Amazon) są już w pełni automatycznie wysyłane do klienta.

Amazon oferuje 100% obsługę klienta. Co to oznacza? Amazon obsługuje płatności, zajmuje się wysyłką eBooków oraz książek papierowych drukowanych na żądanie, drukiem i pakowaniem książek, obsługą zwrotów i reklamacji - z naszej perspektywy jest to pełny automat. Nie dostajemy nawet danych klientów, którzy kupili nasze produkty. To się nazywa pełna automatyzacja. Ty jako twórca produktu w formie wirtualnej prawdopodobnie nie zobaczysz nawet swoich drukowanych książek na żywo.

Książki drukowane na żądanie są tworzone przez Ciebie i widoczne dla Ciebie jedynie w wersji elektronicznej. Amazon drukuje książki dopiero po tym jak ktoś je zamówi. Nie ponosisz dużego ryzyka oraz nie musisz inwestować w druk kilku tysięcy sztuk.

Jakie produkty ja wydaje?

Ja zajmuję się wydawaniem eBooków oraz książek papierowych drukowanych na żądanie. Zarówno książki papierowe jak i eBooki tworzone są w wersji wirtualnej po przez portal Amazona Kindle Direct Publishing. Posiadam poradniki w postaci eBooków oraz książki z niewielką zawartością treści (niski koszt inwestycji) np. książki okolicznościowe na prezent itd. Takie produkty są w pełni automatyczne i przy większej ilości zapewniają fajny dochód pasywny. Ile produktów sprzedaję sprzedaję? W lepszych okresach sprzedaż sięga nawet 200 sztuk na dobę co daje kilka tysięcy sztuk na miesiąc. Przy marży od kilku do kilkunastu złotych na produkcie daje to całkiem satysfakcjonujące zarobki przy założeniu, że jest to dochód całkowicie pasywny i niewymagający ode mnie żadnych działań.

Dochód pasywny z Amazona - sprzedaż w 7 dni
Dochód pasywny z Amazona - sprzedaż w 7 dni

Zobacz jakie są moje produkty oraz ile zarabiam.

Czy dochód z Amazona to w 100% dochód pasywny?

Jeżeli chodzi o eBooki i książki papierowe drukowane na żądanie to praktycznie tak. Produkty wydane w poprzednich latach nie wymagały ode mnie żadnych działań i wciąż przynoszą dochód, który wcale nie maleje, a nawet rośnie. Dochód pasywny z Amazona nie jest wirtualnym dochodem opartym na piramidzie finansowej, czy na programach partnerskich. Jest to dochód pochodzący ze sprzedaży realnych produktów w postaci eBooków lub produktów fizycznych w postaci książki.

Dobrze zrobione produkty nie wymagają praktycznie żadnych działań i zapewniają nam regularną sprzedaż. Dochód pasywny z Amazona to dochód oparty na prawdziwej platformie sprzedażowej (Amazon to bardzo rozpoznawalna marka sklepu) oferującej realne produkty na największych rynkach światowych takich jak USA, Kanada, UK i wiele innych pomniejszych. Dochód podchodzi ze sprzedaży produktów za granicą, a my mieszkając w Polsce otrzymujemy zapłatę w walucie euro. Jest to dla nas bardzo korzystne, ponieważ sprzedając za granicą możemy sprzedawać na większą skalę i otrzymujemy zapłatę w mocniejszej walucie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam Cię do skorzystania z moich darmowych lub płatnych materiałów - linki poniżej.

Dochód pasywny z Amazona - zobacz wideo:

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny