LIVE: Jak wydać prosty produkt na Amazonie w 24 godziny? + konkurs (do wygrania kurs Amazona!)

Jak wydać prosty produkt na Amazonie w 24h - Zobacz zapis z live na YT - TUTAJ

Jak wydać PROSTY PRODUKT na Amazonie w 24 godziny?
Jak wydać PROSTY PRODUKT na Amazonie w 24 godziny?

(jak przegapisz live'a to zapis wydarzenia będzie na YouTube, jednak konkurs i możliwość wygrania darmowego kursu będzie tylko podczas live'a)

W tym live dowiesz się jak wydać prosty produkt całkowicie bezkosztowo (lub przy niewielkich inwestycjach) w postaci książki. Poprowadzę Cię przez cały proces i wyjaśnię na czym polega wydawanie tego typu produktów. Będziesz móc zadać mi dowolne pytanie odnośnie samego kursu i procesu wydawania produktów na Amazonie.

KONKURS

Dla wszystkich osób, które będą ze mną całego live na koniec przygotuję nagrodę w postaci dostępu do do kursu Produkt na Amazonie w 24h! Będzie też trochę nagród pocieszenia w postaci kodów rabatowych. Zapraszam po fajną wiedzę!

Jak wydać swój pierwszy produkt na Amazonie w 24h? Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny