Jak zarobić 30 tysięcy miesięcznie na Amazon FBA? - Norbert Adutis

Jak zarobić 30 tysięcy w miesiąc na Amazon FBA?
Jak zarobić 30 tysięcy w miesiąc na Amazon FBA?

Chcesz się dowiedzieć jak zarobić 30 tysięcy w miesiąc na Amazon FBA? Zapraszam obejrzenia wywiadu z Norbertem, który zajmuje się sprzedażą na Amazonie, a dokładnie sprzedażą produktów fizycznych po przez platformę Amazon FBA. Norbert jest jedną z niewielu osób, które zajmują się Amazonem w Polsce i pomagają innym robić to samo.

Na moim blogu bardzo często podejmuję temat Amazona i uczę jak wydawać własne produkty w postaci książek oraz ebooków. Wielu z Was dopytuje jednak jak wydawać droższe i wymagające większych inwestycji produkty fizyczne po przez Amazon FBA? Tutaj zapewne pomoże Wam obejrzenie wywiadu z Norbertem.

Chcesz rozpocząć sprzedaż eBooków i książek na Amazonie? Zapisz się na mój DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE

Jeżeli interesują Cię produkty fizyczne, czyli Amazon FBA to polecam Ci kurs sprzedaży Norberta AMAZON FREEDOM PROJECT

Zobacz wywiad:

Jak zarobić 30 tysięcy w miesiąc na Amazon FBA? Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny