Jakie kursy mogę Ci zaoferować?

Jakie kursy mogę Ci zaoferować?
Jakie kursy mogę Ci zaoferować?

Piszę tego posta, ponieważ bardzo wiele osób pyta mnie o moje kursy Amazona i biznesu online. Pomimo, że pod każdym moim filmem i postem posiadam linki z informacjami na temat moich kursów to mimo wszystko często pytacie mnie o to, który z moich kursów kupić oraz gdzie te kursy można w ogóle znaleźć.

Jest to też ciekawa lekcja sprzedaży, ponieważ często wydaje nam się, że wszyscy wiedzą o naszych produktach, a jak się okazuje w rzeczywistości wiele osób nie wie, że może skorzystać z naszych produktów lub usług.

Wyjdź ze swoim produktem na przeciw klientom

Nie ważne co sprzedajesz. Może są to książki na Amazonie, kursy online, produkty fizyczne, może masz restaurację, a może po prostu chcesz dobrze “sprzedać” własną osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej o pracę lub nawet na randce.

Jeżeli tylko masz coś do zaoferowania to musisz to pokazać. Masz produkt w internecie? Reklamuj go i staraj się pokazać ten produkt jak największej liczbie osób. Chcesz dostać pracę marzeń? To pokaż na co Cię stać i reklamuj swoją osobę. Jak inaczej ktoś ma kupić cokolwiek od Ciebie? Mów o tym co może zainteresować innych, ponieważ mając dobry produkt możesz mieć pewność, że na 100% są chętni na jego kupno.

Jakie kursy i produkty mogę Ci zaoferować?

Przedstawię Ci tutaj w skrócie wszystkie moje kursy online, które możesz zakupić na moim blogu. Są to głównie kursy sprzedaży książek i eBooków na Amazonie. Posiadam też kurs porannych nawyków (najbardziej niedoceniany i najtańszy zarazem) oraz bardzo rozbudowany kurs biznesu online, w którym uczę jak tworzyć własne kursy online wraz z blogiem.


Produkt w 24h na Amazonie

Produkt 24 to kurs Amazona, który uczy krok po kroku jak publikować bezkosztowo proste książki drukowane na żądanie. Dzięki temu kursowi nauczysz się jak wydać nawet kilkaset prostych produktów za darmo i stworzyć dochód pasywny oparty na prawdziwych produktach. Przedstawiony tutaj sposób zarabiania pozwolił mi na zupełnie inne życie i wielu moich kursantów odnosi również sukcesy w tym temacie. Kurs kupiło prawie 500 osób i jeżeli szukasz kursu, który wprowadzi Cię w temat Amazona bez wkładu własnego to jest to opcja dla Ciebie. W dodatku nauczysz się tutaj tutaj wielu podstawowych zasad sprzedaży i otrzymasz bardzo dobry wstęp do tematu biznesu online. Pomoże Ci to w innych dziedzinach zarabiania w internecie i w biznesie w ogóle.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KURSU

Poziom trudności: początkujący
Wkład własny: nie wymagany


Wydaj BestSeller

Jest to mój drugi kurs Amazona, w którym pokazuje jak wydawać droższe i bardziej skomplikowane produkty w formie eBooków i książek na Amazonie. W tym kursie pokazuje jak zamawiać pisanie eBooków i oraz jak takie eBooki sprzedawać na Amazonie. Jest to kurs bardziej zaawansowany. Publikowanie oraz promocja produktu wymaga w tym wypadku już wkładu własnego na poziomie przynajmniej 200 dolarów. Jeżeli wahasz się z którego mojego kursu Amazona skorzystać to możesz spokojnie zacząć od Produkt 24, jednak Wydaj Bestseller też będzie dobrą opcją na początek i modele biznesowe z tych dwóch kursów można łączyć. Wielu moich kursantów korzysta z oby dwóch kursów równocześnie.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KURSU

Poziom trudności: początkujący/średnio-zaawansowany
Wkład własny: od $200


Poranne Nawyki

Najtańszy i najbardziej niedoceniany z moich kursów. Dlaczego? Jest to jedyny z moich kursów, który zamiast biznesu uczy zmiany myślenia i zmiany naszego podejścia. Jestem zdania, że nasze podejście to główny czynnik naszego sukcesu w dowolnej dziedzinie życia. W kursie Poranne Nawyki uczestniczysz w wyzwaniu porannych nawyków i dosłownie zmieniasz swoje myślenie oraz podejście do wielu spraw. Jeżeli chcesz więcej zarabiać, lepiej się czuć i mieć od życia więcej to będzie to bardzo wartościowy dodatek do każdego innego kursu. Kurs ten bardzo pomoże Ci również, jeżeli masz problemy w życiu i potrzebujesz kopniaka oraz trochę dyscypliny. Mi poranne nawyki dosłownie zmieniły życie i w pewnym sensie jest to najbardziej wartościowy z moich kursów.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KURSU

Poziom trudności: początkujący
Wkład własny: nie dotyczy


Kurs WordPress

W tym kursie uczę krok po kroku jak tworzyć własne strony internetowe i blogi. Kiedyś bardzo chciałem posiadać swój biznes online, ale nie wiedziałem nawet jak postawić prostą stronę internetową. Ten kurs jest właśnie efektem wielu lat nauki w tej dziedzinie. Nie ważne czy chcesz mieć bloga, czy zarabiać na tworzeniu stron WWW dla innych osób - to jest kurs dla Ciebie.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KURSU

Poziom trudności: początkujący
Wkład własny: 100 zł


Kurs e-commerce: "Domowy Milioner"

W tym kursie pokazuję wszystkie kulisy mojego biznesu i uczę jak tworzyć własne kursy online, strony sprzedażowe, listy mailingowe oraz przede wszystkim jak zbudować stabilny biznes oparty na Twojej pasji. To najbardziej rozbudowany z moich kursów i jeżeli szukasz pomysłu na biznes online to jest to kurs dla Ciebie. Nauczę Cię w nim jak stworzyć swoją markę w internecie oraz jak ją monetyzować za pomocą własnych produktów, afiliacji oraz wiele więcej. Kurs WordPressa dostajesz gratis razem z tym kursem.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KURSU

Poziom trudności: średnio-zaawansowany
Wkład własny: 1000 zł


 

Jakie kursy mogę Ci zaoferować? Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.