Kurs Amazona: Jak zarabiać wydając eBooki i książki na rynek światowy? LIVE + KONKURS

Kurs Amazon
Kurs Amazona: Jak zarabiać wydając eBooki i książki na rynek światowy?

W związku z aktualizacją mojego flagowego kursu zarabiania na Amazonie www.wydajbestseller.pl zapraszam serdecznie na live na YouTube. Będzie mnóstwo fajnej darmowej wiedzy, a dla tych najbardziej wytrwałych co zostaną do końca live przewidziana jest nagroda główna w postaci darmowego kursu Amazona www.wydajbestseller.pl oraz nagrody pocieszenia w postaci dużych rabatów na ten właśnie kurs.

Jeżeli interesuje Cię temat sprzedaży na Amazonie to zapraszam Cie do oglądania. Poniżej znajdziesz zapis z live, gdzie pokazuje dokładnie jak zarabiać na Amazonie oraz co zawiera mój kurs sprzedaży Amazon.

Zobacz wideo tutaj:

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny