Przedsprzedaż książki "Od kelnera do milionera" wystartowała! Do 30 sierpnia książkę można zamówić bez kosztów wysyłki.

Książka "Od Kelnera Do Milionera" - przedsprzedaż

Chyba prawie każdy z moich czytelników bloga przeczytał już swoją pierwszą książkę na temat biznesu, poprawy swojego życia i szeroko pojętego rozwoju osobistego. Na rynku jest masa genialnych tytułów, takich choćby jak słynny i wychwalany Fastlane Milionera, które to inspirują do założenia swojej firmy, poprawy sytuacji materialnej i do dokonywania odważnych zmian w życiu. U mnie też dawno temu właśnie tego typu książki zainicjowały początek wielkiej przemiany, którą dokumentuje już od lat na moim blogu.

Zależy mi bardzo na tym, aby moi czytelnicy również rozpalili w sobie ogień, który będzie ich napędzać do działania. Wiem jak trudno czasem jest się wyrwać z przeciętności dnia codziennego. Masa wymówek i strach przed nieznanym blokują nas przed zmianą, ale z drugiej strony marzymy o rzeczach ponadprzeciętnych. Ja też lata temu bardzo się bałem, ale postanowiłem zaryzykować, ponieważ ból przewyższył strach. Odważne kroki w nieznane poskutkowały wieloma przygodami w świecie gastronomii, własną firmą, świetnymi zarobkami, podróżami i nowymi wspaniałymi relacjami. Żałuję jedynie, że odważyłem się tak późno…

Dlaczego napisałem książkę Od kelnera do milionera?

Napisałem ją właśnie dla każdego kto chce coś zmienić, ale brakuje mu odwagi do działania i wiedzy merytorycznej. Doskonale pamiętam jak w 2013 roku sam bałem się podjęcia działania i to właśnie dobre książki pomogły mi przemóc się oraz wyprowadzić do nowego miasta. Ten skromny początek pociągnął za sobą lawinę zdarzeń. Dzisiaj mogę pisać te słowa z mojego domowego biura z widokiem na Wawel w Krakowie, bez etatu i z pełną wolnością. Jednak jeszcze kilka lat temu wyobrażenie o takim obrocie spraw wydawało się mi nie możliwe, a trudna praca kelnera straszyła codziennie swoim brakiem sensu.

Książka Od kelnera do milionera jest drogowskazem, który ma za zadanie pomóc każdemu z Was osiągać rzeczy niemożliwe (dla każdego może być to coś innego). Ma ona na celu pokazać czytelnikowi, że jego obawy są normalne (każdy przecież je ma) i jednocześnie udowodnić, że da się zmienić praktycznie wszystko w swoim życiu. Bardzo często w naszym otoczeniu (rodzina i znajomi) nie posiadamy pozytywnego przykładu do naśladowania. Wszyscy robią swoje i nikt się nie wychyla, ale Ty jednak czujesz, że to nie jest droga dla Ciebie. Chcesz więcej od życia i pragniesz przeżyć swój czas na własnych zasadach. Dla jednych oznacza to własną firmę, a dla innych może być to zmiana pracy na ciekawszą i po prostu trochę lepsze zarobki, które pozwolą cieszyć się życiem każdego dnia. Moja książka ma dać czytelnikowi dowód na to, że się da oraz pokazać jak osiągnąć to o czym marzymy.

Jak wygląda książka Od kelnera do milionera?

Książka składa się przede wszystkim z moich historii, które inspirują do zmiany oraz pokazują jednocześnie jak osiągać swoje cele. Dowiesz się tam jak pokonać przeciwności losu oraz strach przed zmianą swojego życia. W dalszej części książki do inspiracji dokładam również wiedzę z zakresu tworzenia własnej firmy i zarabiania pieniędzy. Pokazuję tam dokładnie proces przemiany mojej osoby od momentu kompletnego dołka życiowego (brak pracy, pieniędzy oraz pomysłu na siebie) do sytuacji, w której wszystko jest na swoim miejscu (nowe otoczenie, bardzo dobre zarobki, własna firma i ciekawsze życie) . Dzięki temu czytelnik może wyciągnąć dla siebie lekcje oraz wnioski i wprowadzić realne zmiany do swojego życia.

Muszę przyznać, że książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, gdy zobaczyłem jej finalny skład. Jak możesz zobaczyć poniżej treść to nie tylko tekst, ale również złote myśli oraz rysunki autorstwa Dominiki Kanar - wiem jednak, że mogę być trochę nieobiektywny, ponieważ jestem jej autorem. 🙂

Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda środek książki oraz okładka:

Książka Od Kelnera Do Milionera - strona 125
Książka Od kelnera do milionera - strona 125
Książka Od Kelnera Do Milionera - strona 348
Książka Od kelnera do milionera - strona 348

Książka Od kelnera do milionera

Szczegółowy spis rozdziałów oraz próbkę (39 stron) znajdziesz na stronie książki.

Książka jest napisana w sposób bardzo bezpośredni oraz powiedziałbym, że chwilami nawet trochę kontrowersyjny. Nie unikałem przede wszystkim opisywania moich największych porażek, ponieważ uważam, że dzielenie się tego typu doświadczeniami pomoże każdemu czytelnikowi uniknąć wielu kosztownych błędów. Całkowita otwartość, szczególnie na temat właśnie niepowodzeń, to dla mnie też pewnego rodzaju zamknięcie dawnych spraw. Co więcej ta otwartość i kontrowersyjność sprawia, że książka jest ciekawa dla czytelnika i rady w niej zawarte zostają na długo w pamięci. Pozwoliłem sobie też opisać wiele emocjonujących i kontrowersyjnych historii, szczególnie ze świata gastronomii i nocnego życia, ponieważ historie te edukują w bardzo przyjemny oraz rozrywkowy sposób. Kto powiedział, że książka o zmianie swojego życia musi być poważna i nudna? 🙂

Zapraszam serdecznie do zakupu książki w przedsprzedaży, ponieważ otrzymasz wtedy książkę jako jedna z pierwszych osób i oszczędzisz na kosztach wysyłki - wysyłka w trakcie przedsprzedaży jest gratis. Choć w moim interesie jest raczej zakup przez czytelników wersji elektronicznej (e-book) to zachęcam jednak do zakupu wersji papierowej, ponieważ robi ona zdecydowanie lepsze wrażenie. Książkę możesz zamówić już teraz na stronie książki.

Zobacz zwiastun książki:

Zobacz zapis z live na YouTube z okazji premiery książki:

Live odbędzie się 5 sierpnia w środę i plan live przedstawia się następująco:

  1. Kim jestem oraz kilka rzeczy, których o mnie nie wiesz.
  2. Dlaczego napisałem książkę Od kelnera do milionera?
  3. O czym jest książka Od kelnera do milionera?
  4. Od zera do własnej firmy i dużych zarobków - jak to zrobić? Omówienie najważniejszych metod i technik, które każdy może wykorzystać u siebie.
  5. Konkurs - do wygrania książka Od kelnera do milionera.
  6. Wasze pytania.

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.