Sprzedaż na Amazon - Darmowy kurs | Od Kelnera Do Milionera

Kurs sprzedaży na Amazon
Sprzedaż na Amazon - Darmowy kurs

Dlaczego sprzedaż na Amazon?

Dość długo zajęło mi szukanie pomysłu na prosty biznes. Kilka lat temu zaciekawił mnie biznes online i bardzo szybko trafiłem na temat sprzedaży na Amazonie. Czemu sprzedaż na Amazon i biznes online? Wszyscy wiemy, że internet to przyszłość i wciąż  jesteśmy na początku jego rozwoju. Ilość użytkowników internetu rośnie i sprzedaż po przez platformy międzynarodowe nawet prostych produktów daje nam ogromne możliwości zarobku z perspektywy naszego laptopa. Skala, skala i jeszcze raz skala - to kręci nas przy sprzedaży na Amazonie. Sprzedanie np. kilkudziesięciu książek na rynku USA poprzez Amazon jest dosłownie kroplą w morzu, a dla kogoś mieszkającego w Polsce to całkiem fajny zarobek.

W innych moich postach i filmach znajdziesz więcej informacji na temat mojej drogi związanej ze sprzedażą na Amazonie, dowiesz się jakie produkty sprzedaję oraz ile zarabiam.

Darmowy kurs - Sprzedaż na Amazon i biznes online

Dla wszystkich osób zainteresowanych sprzedażą na Amazonie stworzyłem całkowicie darmowy kurs, w którym pokazuje jak działa platforma Amazon i jakie daje nam ona możliwości sprzedaży. W darmowym kursie dowiesz się min. jakie możliwości zarobku daje publikacja książek i eBooków na Amazonie. Pokażę Ci tam dokładnie jak działa największa platforma sprzedażowa na świecie i jak możesz na niej zarabiać.

Sprzedaż na Amazon - darmowy kurs: ZAPISZ SIĘ TUTAJ

(wystarczy podać swojego maila, aby uzyskać dostęp)

Moje płatne kursy sprzedaży na Amazon:

Dla osób, które są na poważnie zainteresowane tematem sprzedaży na Amazonie stworzyłem dwa kursy, które krok po kroku pokazują jak publikować swoje produkty w postaci książek papierowych i eBooków oraz jak następnie sprzedawać te produkty na najbardziej rozwiniętych rynkach (np. USA, Kanada i inne).

Kurs sprzedaży na Amazon - Produkt na Amazonie w 24h

Jest to kurs dla osób początkujących, które chcą wydać swoje pierwsze proste produkty w postaci książki. W tym kursie sprzedaży pokazuję krok po kroku jak wydać i sprzedawać swoje pierwsze produkty w postaci prostych zeszytów drukowanych na żądanie i jak ten proces kopiować setki razy, aby uzyskać coraz większy pasywny dochód. Jeżeli nie chcesz inwestować dużych pieniędzy w wydanie pierwszych produktów to jest to kurs sprzedaży dla Ciebie, gdyż pokazuje on jak wydać praktycznie bez żadnych kosztów nawet kilkaset bardzo prostych powtarzalnych produktów na Amazon. Jak już zbierzesz trochę więcej kapitału to możesz przejść do kursu bardziej zaawansowanego.

Dowiedz się więcej na temat kursu sprzedaży na Amazon TUTAJ

Kurs sprzedaży na Amazon - Wydaj Bestseller na Amazon Kindle

Mój drugi kurs sprzedaży na Amazonie to program dla osób bardziej zaawansowanych. W tym kursie pokazuję krok po kroku jak publikować poradniki w formie eBooków i książek papierowych. W przeciwieństwie do poprzedniego kursu, pokazuję tutaj jak rozpocząć swój biznes inwestując kilkaset dolarów w zlecenie napisania pierwszych produktów. Pamiętaj jednak, że możliwości zarobku są w tym wypadku większe.

Dowiedz się więcej na temat kursu TUTAJ

Który kurs sprzedaży na Amazonie wybrać na początek?

Najlepszą opcją jest rozpoczęcie od pierwszego kursu Produkt24.pl i tworzenie prostych produktów w formie zeszytów oraz prostych książek na prezent. Jeżeli jednak posiadasz kapitał na start i chcesz zainwestować kilkaset dolarów w publikacje poradników to możesz zacząć swój biznes na Amazonie z kursem sprzedaży WydajBesteller.pl i wydawać od razu droższe produkty w formie książek i eBooków.

Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny