Jaki kurs Amazona wybrać? Proste książki (zeszyty), eBooki i Amazon FBA

Jaki kurs Amazona wybrać? Książki, eBooki i Amazon FBA
Jaki kurs Amazona wybrać? Książki, eBooki i Amazon FBA

Jaki kurs Amazona wybrać? Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez Was i w tym poście chcę Ci szybko na to właśnie pytanie odpowiedzieć. Jest przynajmniej kilka opcji wydawania i sprzedaży swoich produktów na tej platformie. Każdy model jest inny i nie wszystkie sposoby są dla każdego.

Zobacz jaki kurs Amazona wybrać i który model sprzedaży będzie dla Ciebie odpowiedni:

1. Proste bezkosztowe produkty w formie książki - czyli produkty Low-Content (tzw. zeszyty). Są to książki drukowane na żądanie z treścią i okładką, które tworzymy samodzielnie. Amazon drukuje je tylko wtedy, jeżeli ktoś kupi Twój produkt, dlatego nie ponosisz żadnych kosztów towaru.

Jest to najlepsza opcja dla początkujących osób. Nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych, ponieważ w tym modelu publikacji należy wydawać dużo prostych produktów połączonych w serie. Dzięki temu sposobowi możesz wydać nawet kilkaset produktów w przeciągu kilku miesięcy i zapewnić sobie całkiem niezły dochód pasywny. Minusem tego modelu zarabiania może być fakt, iż trzeba samemu tworzyć te produkty. Wymaga to odrobiny kreatywności oraz nakładu Twojej pracy.

Ja sam w ten sposób wydałem ponad 800 produktów i bardzo dopracowałem ten model wydawniczy. W moim kursie Produkt w 24 godziny na Amazonie uczę jak wydawać takie właśnie produkty krok po kroku. Z kursu skorzystało już ponad 1600 osób i wiele z nich stworzyło swój pierwszy pasywny dochód. Co więcej są osoby, które zarabiają nawet więcej ode mnie. Na stronie kursu znajdziesz pozytywne opinie bardzo wielu moich kursantów, a na moim kanale możesz zobaczyć również wywiady z osobami, które z kursem osiągnęły naprawdę bardzo dobre rezultaty. W naszej grupie dla kursantów mamy już ponad 1000 osób i regularnie kursancie chwalą się tam swoimi pierwszymi sprzedażami.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kursie to zajrzyj tutaj https://produkt24.pl/

2. Poradniki pisane na zlecenie - czyli krótkie książki w formie eBooka oraz dodatkowo w formie książki drukowanej na żądanie. Podobnie jak w pierwszym przypadku nie ponosisz kosztów towaru. Książka w formie eBooka albo w wersji papierowej jest wysyłana tylko, jeżeli ktoś ją kupi.

Jest to model dla trochę bardziej zaawansowanych osób, ponieważ wymaga już początkowej inwestycji w produkt. Ty jako wydawca oczywiście nie piszesz poradników - zlecasz napisanie książki, tworzenie okładki, promocję, opis produktu. Twoją rolą jest jedynie znalezienie odpowiedniej niszy i wypuszczenie produktu na rynek. Zasada jest tutaj podobna jak w przypadku prostych produktów, ale w tym modelu skupiasz się na mniejszej ilości produktów, które są droższe. Ten model wydawniczy pozwolił osiągnąć status bestsellera na Amazonie jednemu z moim poradników. W moim kursie WydajBestseller pokazuję cały proces od kuchni i uczę jak wydawać właśnie takie poradniki na Amazonie. Zobacz mój kurs https://wydajbestseller.pl/

Kurs Produkt24 oraz Wydaj Bestseller możesz również kupić razem taniej w pakiecie TUTAJ 

3. Produkty fizyczne - czyli Amazon FBA i wszelkiego rodzaju dobra inne niż książki oraz eBooki. Ja osobiście zajmuję się książkami, ponieważ są one w pełni automatyczne i nie wymagają większych inwestycji. Dla osób, które jednak chcą prowadzić o wiele bardziej rozbudowany biznes mogę polecić sprzedaż produktów fizycznych.

Jest to model dla bardzo zaawansowanych i wymaga zdecydowanie większego kapitału na start. Z drugiej strony biznes ten oferuje większe możliwości zarobku - coś za coś. Jeżeli interesuje Cię tego typu biznes to mogę Ci polecić kurs sprzedaży Norberta Adutisa, który uczy jak sprzedawać w tym modelu biznesowym. Zobacz jego kurs Amazon Freedom ProjectKurs ten jest dostępny tylko w określonych terminach. Jeżeli natomiast chcesz skorzystać z kursów Amazona FBA zagranicznych to polecam Helium. Helium to oprogramowanie dla sprzedawców produktów fizycznych na Amazon FBA, które pomoże Ci znaleźć najlepsze słowa kluczowe, odszukać nisze i sprawdzić konkurencję. Dodatkowo w planie "Platinium" oraz w planach wyższych dostajesz dostęp do bardzo rozbudowanego szkolenia Amazon FBA Freedom Training - jest to bardzo dobry wybór dla wszystkich, którzy chcą zacząć sprzedaż na Amazon FBA. Dodatkowo możesz użyć kodu rabatowego dla czytelników mojego bloga - kod rabatowy TOMASZ10 (10% zniżki w każdym miesiącu) lub TOMASZ50 (50% zniżki na pierwszy miesiąc).

Zobacz więcej na temat Helium TUTAJ

Jaki kurs Amazona wybrać w takim razie?

Jeżeli jesteś osobą początkującą to zachęcam Cię do rozpoczęcia biznesu od publikacji książek i skorzystania z moich kursów, ponieważ jest najlepsza opcja na początek. Możesz stworzyć swój dochód pasywny i nauczyć się biznesu od podstaw bez inwestowania kapitału. Amazon oferuje bardzo duży rynek zbytu i możesz z czasem zarabiać coraz więcej. Ja łącze z powodzeniem modele biznesowe pokazane w punkcie pierwszym oraz drugim i Ciebie też do tego zachęcam.

Kurs Produkt24 oraz Wydaj Bestseller możesz również kupić razem taniej w pakiecie TUTAJ 

Zobacz wideo:

Słuchaj w formie podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

  2 replies to "Jaki kurs Amazona wybrać? Książki, eBooki i Amazon FBA"

  • LN

   Mam pytanie odnośnie sprzedaży na Amazonie i mam nadzieje że ktoś zna odpowiedź.
   Czy można jednocześnie mieć konto na KDP i Seller Central (pod tą samą firmą i kontem bankowym)? Czytałem, że Amazon nie pozwala mieć dwóch kont na SC i na KDP, ale czy można mieć jenocześnie 1 konto KDP i 1 konto SC?

   • Tomasz Micherda

    Hej, prawie na pewno można mieć konto KDP i SC – gdyż to dwa różne serwisy. Wiele autorów oferuję książki przez KDP oraz wersje Hardcover przez Amazon FBA. Jeżeli planujesz działać na dwóch kontach to napisz do Customer Service na KDP i odpowiedzą Ci w ciągu 24h dla pewności.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.