Jaki kurs Amazona wybrać?

Jaki kurs Amazona wybrać? Książki, eBooki i Amazon FBA
Jaki kurs Amazona wybrać? Książki, eBooki i Amazon FBA

Jaki kurs Amazona wybrać? Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez Was i w tym poście chcę Ci szybko na to właśnie pytanie odpowiedzieć.

Jest przynajmniej kilka opcji wydawania i sprzedaży swoich produktów na tej platformie. Każdy model jest inny i nie wszystkie sposoby są dla każdego.

Zobacz jaki kurs Amazona wybrać i który model sprzedaży będzie dla Ciebie odpowiedni:

1. Proste bezkosztowe produkty w formie książki - czyli zeszyty, książki na prezent drukowane na żądanie itp. Amazon drukuje je tylko, jeżeli ktoś zakupi Twój produkt, dlatego nie ponosisz żadnych kosztów towaru.

Jest to najlepsza opcja dla początkujących osób. Nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych, ponieważ w tym modelu publikacji należy wydawać dużo prostych produktów połączonych w serie. Dzięki temu sposobowi możesz wydać wiele produktów w przeciągu kilku miesięcy i zapewnić sobie całkiem niezły dochód pasywny.

Minusem tego modelu zarabiania może być fakt, iż trzeba samemu tworzyć produkty. Wymaga to odrobiny kreatywności oraz nakładu Twojej pracy.

Ja sam  w ten sposób wydałem ponad 500 produktów i bardzo dopracowałem ten model wydawniczy. W moim kursie Produkt w 24 godziny na Amazonie uczę jak wydawać takie produkty krok po kroku. Zobacz mój kurs https://produkt24.pl/

2. Poradniki pisane na zlecenie - czyli krótkie książki w formie eBooka oraz książki drukowanej na żądanie. Podobnie jak w pierwszym przypadku nie ponosisz kosztów towaru. Książka w formie eBooka albo w wersji papierowej jest wysyłana tylko, jeżeli ktoś ją kupi.

Jest to model dla trochę bardziej zaawansowanych osób, ponieważ wymaga początkowej inwestycji w produkt. Ty jako wydawca oczywiście nie piszesz poradników - zlecasz napisanie książki, tworzenie okładki, promocję, opis produktu. Twoją rolą jest jedynie znalezienie odpowiedniej niszy i wypuszczenie produktu na rynek. Zasada jest tutaj podobna jak w przypadku prostych produktów, ale w tym modelu skupiasz się na mniejszej ilości produktów, które są droższe. Ten model wydawniczy pozwolił osiągnąć status bestsellera na Amazonie jednemu z moim poradników. W moim kursie WydajBestseller pokazuję cały proces od kuchni i uczę jak wydawać właśnie takie poradniki na Amazonie. Zobacz mój kurs https://wydajbestseller.pl/

3. Produkty fizyczne - czyli Amazon FBA i wszelkiego rodzaju dobra inne niż książki. Ja osobiście zajmuję się książkami, ponieważ są one w pełni automatyczne i nie wymagają większych inwestycji. Dla osób, które jednak chcą prowadzić o wiele bardziej rozbudowany biznes mogę polecić sprzedaż produktów fizycznych.

Jest to model dla bardzo zaawansowanych i wymaga zdecydowanie większego kapitału na start. Z drugiej strony biznes ten oferuje większe możliwości zarobku - coś za coś. Jeżeli interesuje Cię tego typu biznes to mogę Ci polecić kurs sprzedaży Norberta Adutisa, który uczy jak sprzedawać w tym modelu biznesowym. Zobacz jego kurs Amazon Freedom ProjectKurs ten jest dostępny tylko w określonych terminach.

Jaki kurs Amazona wybrać w takim razie?

Jeżeli jesteś osobą początkującą to zachęcam Cię do rozpoczęcia biznesu od publikacji książek i skorzystania z moich kursów, ponieważ jest najlepsza opcja na początek. Możesz stworzyć swój dochód pasywny i nauczyć się biznesu od podstaw. Amazon oferuje bardzo duży rynek zbytu i możesz z czasem zarabiać coraz więcej. Ja łącze z powodzeniem modele biznesowe pokazane w punkcie pierwszym oraz drugim i Ciebie też do tego zachęcam.

Jeżeli masz już doświadczenie i trochę kapitału to możesz się natomiast wybrać biznes oparty na produktach fizycznych i skorzystać z kursu Amazona Norberta.

Zobacz wideo:

Słuchaj w formie podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacja książek na Amazonie oraz blogowanie), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

  2 replies to "Jaki kurs Amazona wybrać? Książki, eBooki i Amazon FBA"

  • LN

   Mam pytanie odnośnie sprzedaży na Amazonie i mam nadzieje że ktoś zna odpowiedź.
   Czy można jednocześnie mieć konto na KDP i Seller Central (pod tą samą firmą i kontem bankowym)? Czytałem, że Amazon nie pozwala mieć dwóch kont na SC i na KDP, ale czy można mieć jenocześnie 1 konto KDP i 1 konto SC?

   • Tomasz Micherda

    Hej, prawie na pewno można mieć konto KDP i SC – gdyż to dwa różne serwisy. Wiele autorów oferuję książki przez KDP oraz wersje Hardcover przez Amazon FBA. Jeżeli planujesz działać na dwóch kontach to napisz do Customer Service na KDP i odpowiedzą Ci w ciągu 24h dla pewności.

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny