Zapracowana mama i 700 PRODUKTÓW na Amazon Kindle Direct Publishing

Zapracowana mama i jej sukces na Amazon Kindle Direct Publishing
Zapracowana mama i jej sukces na Amazon Kindle Direct Publishing

W dzisiejszym filmie rozmawiam z Anią, która dołączyła do mojego kursu Produkt24 i w ciągu pół roku osiągnęła duży sukces sprzedażowy na platformie Amazon Kindle Direct Publishing, gdzie sprzedaje już miesięcznie ponad 500 sztuk w pełni automatycznych produktów.

Zapraszam serdecznie do oglądania naszej rozmowy, w której dowiesz się jak publikować dobrze sprzedające się produkty na Amazonie. Ania daje wiele cennych rad i udowadnia również, że nawet mała ilość czasu nie może być wymówką przed osiągnięciem sukcesu we własnym biznesie. Dodatkowo Ania opracowała zestaw gotowych szablonów produktów (głównie dla uczestników kursu Produkt24), które pomogą rozwinąć sprzedaż wszystkim publikującym proste produkty na Amazonie.

Gotowe szablony produktów na Amazon KDP ► https://zeszyt24.pl

Zapracowana mama i 700 PRODUKTÓW na Amazon Kindle Direct Publishing - zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacja książek na Amazonie oraz blogowanie), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

  2 replies to "Zapracowana mama i 700 PRODUKTÓW na Amazon Kindle Direct Publishing"

  • Magdalena

   czy trzeba być grafikiem żeby osiągnąć sukces? ja grafikiem nie jestem i z tym mam pod górkę :/

   • Tomasz Micherda

    Nie trzeba – wystarczą chęci nauczenia się podstaw + troszkę kreatywności. Tylko się nie zdziw jak po paru miesiącach będziesz dobra w grafice 🙂

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny