Jaki kurs sprzedaży na Amazonie wybrać, aby wydać swoją pierwszą książkę Amazonie?

Przede wszystkim powiedziałbym, że powinieneś wydać swój pierwszy "produkt", a nie swoją pierwszą książkę. Mówiąc książkę możesz pomyśleć sobie, że musisz być autorem i napisać ją własnoręcznie. Nie o to jednak chodzi. Wydając swój pierwszy produkt w postaci książki na Amazon Kindle lub książki papierowej na Amazon (druk na żądanie) nie musisz być pisarzem, nie musisz nawet dobrze znać języka angielskiego, aby takie produkty wydawać. Twoim zadaniem jedynie wyszukanie odpowiedniej niszy i tematyki oraz zlecenie stworzenia produktu w tym temacie. Zobacz jakie produkty ja wydaję na Amazonie.

Jakie zadania musisz zlecić?

Zlecasz praktycznie wszystko - treść książki, okładkę, opis książki, promocję oraz nawet formatowanie plików. Uważam, że na początku musisz spróbować niektórych z tych czynności. Warto nauczyć się podstawowego formatowania oraz podstawowej promocji swoim pierwszych produktów, aby rozumieć cały proces. Z czasem możesz to wszystko zlecać innym. Wszystkie podstawowe informacje odnośnie jak zacząć działać w temacie Amazona, wydawanie tam książek oraz biznesu online znajdziesz w moim darmowym kursie NAJLEPSZE RODZAJE BIZNESU ONLINE (musisz jedynie podać swojego maila).

Zainwestuj w wiedzę oraz w swój biznes

Jeżeli chcesz osiągnąć sukces wydając swoje pierwsze produkty na Amazonie, czy też w biznesie online w ogóle, musisz zainwestować w wiedzę. Bardzo wiele osób niestety tak bardzo boi się zainwestować jakiekolwiek pieniądze w swój pomysł na biznes lub w potrzebną wiedzę. Większość osób rezygnuje ze swoich marzeń oraz pomysłów, ponieważ boją się zainwestować kilkaset złotych na zakup kursu, który pokaże im wszystko krok po kroku. Ludzie po prostu nie wierzą, że może im się udać i dlatego tak bardzo boją się nawet niewielkich inwestycji. Niestety w ten sposób daleko nie zajdziesz. Jeżeli chcesz wydać swój pierwszy produkt i coś osiągnąć to musisz trochę zainwestować i musisz zacząć działać. Wydanie prostej książki/produktu możesz zacząć już od 150$, wliczając tekst, okładkę i prostą promocję. Możesz nawet wydać produkt praktycznie bezkosztowo, ale o tym opowiem następnym razem.

Jak zacząć?

Zapisz się na mój bezpłatny kurs NAJLEPSZE RODZAJE BIZNESU ONLINE. Znajdziesz tam wszelkie podstawowe informacje odnośnie wydawania książek na Amazonie oraz o kilku innych rodzajach zarabiania w internecie. Jeżeli spodoba Ci się biznes online to wybierz rodzaj biznesu dla siebie i zacznij po prostu działać. Jak już będziesz mieć wprowadzanie do całości i przerobisz mój darmowy kurs to polecam Ci zainwestować w kursy płatne. Ja zaczynając swoją przygodę zainwestowałem z czasem w płatne kursy w wersji angielskiej i dzięki zdobytej wiedzy jedna z moich książek była bestsellerem na Amazonie (książka o grubości kilkudziesięciu stron, której wydanie kosztowało mnie w sumie około 250$). Bardzo odradzam Ci wydawanie książek po swojemu i bez jakiejkolwiek wiedzy, gdyż stracisz w ten sposób mnóstwo czasu i pieniędzy. Koszty kursów są różne, ale za kwotę kilkuset złotych możesz możesz mieć wiedzę zdobywaną przez kogoś przez wiele lat, także nie mówimy tutaj o dużych kwotach i kursy zwrócą Ci się może nawet już po pierwszej książce wydanej na Amazonie

Jakie konkretnie kursy wybrać? Zapraszam Cię do działu z kursami na moim blogu.

Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny