Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU - Barack Obama, Arnold Schwarzenegger, Richard Branson, Benjamin Franklin, Mark Zuckerberg, Steve Jobs, Bill Gates

Poranne nawyki to coś o czym już wspominałem kilka razy na moim blogu. Poranne nawyki oraz poranne afirmacje dosłownie zmieniają nasze myślenie, nasze działania i co za tym idzie również nasze życie. Teraz czas na przedstawienie porannych nawyków ludzi sukcesu.

Naśladowanie osób, które odniosły sukces to najlepszy i najszybszy sposób, aby poprawić swoje życie. Poniżej przedstawiam Wam poranne nawyki ludzi sukcesu, których zna każdy.

Arnold Schwarzenegger - kulturysta wszech czasów, gwiazda kina, gubernator Kalifornii. Jego porannym rytuałem jest trening cardio, czyli trening wytrzymałościowy oraz wczesna pobudka. Arnolda do dziś możecie spotkać w Los Angeles jeżdżącego na rowerze. Trening siłowy wykonuje on dopiero wieczorem. Do tego dochodzi również czytanie oraz zdrowe śniadanie.

Poranne nawyki: sport, wczesne wstawanie, czytanie, zdrowe śniadanie.

Barack Obama - były prezydent USA zaczynał zawsze dzień w Białym Domu na 2 godziny przed planowanymi zadaniami. Wiązało się to zawsze z wczesną pobudką i ćwiczeniami fizycznymi. Barack Obama pije rano dużo wody, zieloną herbatę oraz soki owocowe (nie pije kawy). Poranne nawyki dopełnia czytaniem.

Poranne nawyki: wczesne wstawanie, ćwiczenia fizyczne, nawodnienie, czytanie.

Richard Branson - twórca grupy Virgin, przedsiębiorca i miliarder. Uwielbia rano pływać oraz surfować, szczególnie jeżeli jest na swojej prywatnej wyspie. Lubi również grę w tenisa - dopiero po solidnej dawce sportu je zdrowe śniadanie.

Poranne nawyki: ćwiczenia fizyczne, zdrowe jedzenie.

Benjamin Franklin - jeden z ojców-założycieli Stanów Zjednoczonych. Jego porannym nawykiem było bardzo wczesne wstawanie. Planował swój cały dzień pod kątem tego co chce tego dnia ważnego wykonać. Benjamin zadawał sobie codziennie rano pytanie: "Co takiego chcę dzisiaj osiągnąć?".

Poranne nawyki: wczesne wstawanie, ustalanie celów i priorytetów.

Mark Zuckerberg - przedsiębiorca, założyciel Facebooka i jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Znany jest z tego, że codziennie rano ubiera się w ten sam sposób, przez co podejmuje mniej decyzji i jest dzięki temu bardziej produktywny.

Poranne nawyki: upraszczanie swoich zadań.

Steve Jobs - twórca Apple, wizjoner. Każdego poranka Steve patrzył w lustro i zadawał sobie pytanie: "Jeżeli to jest ostatni dzień mojego życia to czy na prawdę zrobił bym to co mam dzisiaj do zrobienia?".

Poranne nawyki: ustalanie celów i priorytetów.

Bill Gates - twórca Microsoft, przez lata najbogatszy człowiek świata, filantrop. Zaczyna dzień od godziny ćwiczeń na bieżni i w trakcie tych porannych ćwiczeń dokształca się za pomocą kursów.

Poranne nawyki: ćwiczenia fizyczne, czytanie i nauka.

WNIOSKI

Przede wszystkim większość ludzi sukcesu w swoich porannych nawykach stawia na ćwiczenia fizyczne, czytanie oraz naukę. Dodatkowo bardzo ważne jest przemyślenie własnych celów i skupienie się na tym co jest rzeczywiście ważne dla osiągnięcia naszych zadań i marzeń

Poranne afirmacje

Pobierz darmowe PORANNE AFIRMACJE W PDF i zmotywuj się codziennie rano do działania, osiągaj swoje cele i zmieniaj swoje życie już od dziś. WIĘCEJ

Zobacz Wideo:

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS: NAJLEPSZE RODZAJE BIZNESU ONLINE: ★☆★
Darmowy kurs ► https://odkelneradomilionera.pl/darmowy-kurs/

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

YouTube ► http://www.youtube.com/c/TomaszMicherda
Artykuły i kursy ► http://www.odkelneradomilionera.pl
Facebook ► https://www.facebook.com/OdKelneraDoMilioneraTomaszMicherda/
Facebook ► http://www.facebook.com/tomaszmicherda/
Instagram ► https://www.instagram.com/odkelneradomilionera/
Instagram ► https://www.instagram.com/tomasz_micherda/

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY: ★☆★

Darmowy kurs Amazona i biznesu online ► https://odkelneradomilionera.pl/darmowy-kurs/

Wydaj Bestseller na Amazon Kindle ► https://wydajbestseller.pl/

Produkt na Amazonie w 24H ► https://produkt24.pl/

Poranne Nawyki ► https://porannenawyki.pl/

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!