Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU - Barack Obama, Arnold Schwarzenegger, Richard Branson, Benjamin Franklin, Mark Zuckerberg, Steve Jobs, Bill Gates

Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU
Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU

Poranne nawyki to coś o czym już wspominałem kilka razy na moim blogu. Poranne nawyki oraz poranne afirmacje dosłownie zmieniają nasze myślenie, nasze działania i co za tym idzie również nasze życie. W tym poście skupię się wielkich osobach, czyli przestawię Ci poranne nawyki ludzi sukcesu.

Naśladowanie osób, które odniosły sukces to najlepszy i najszybszy sposób, aby poprawić swoje życie. Poniżej przedstawiam Wam poranne nawyki ludzi sukcesu, których zna każdy.

Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU

Arnold Schwarzenegger - kulturysta wszech czasów, gwiazda kina, gubernator Kalifornii. Jego porannym rytuałem jest trening cardio, czyli trening wytrzymałościowy oraz wczesna pobudka. Arnolda do dziś możecie spotkać w Los Angeles jeżdżącego na rowerze. Trening siłowy wykonuje on dopiero wieczorem. Do tego dochodzi również czytanie oraz zdrowe śniadanie.

Poranne nawyki: sport, wczesne wstawanie, czytanie, zdrowe śniadanie.

Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU

Barack Obama - były prezydent USA zaczynał zawsze dzień w Białym Domu na 2 godziny przed planowanymi zadaniami. Wiązało się to zawsze z wczesną pobudką i ćwiczeniami fizycznymi. Barack Obama pije rano dużo wody, zieloną herbatę oraz soki owocowe (nie pije kawy). Poranne nawyki dopełnia czytaniem.

Poranne nawyki: wczesne wstawanie, ćwiczenia fizyczne, nawodnienie, czytanie.

Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU

Richard Branson - twórca grupy Virgin, przedsiębiorca i miliarder. Uwielbia rano pływać oraz surfować, szczególnie jeżeli jest na swojej prywatnej wyspie. Lubi również grę w tenisa - dopiero po solidnej dawce sportu je zdrowe śniadanie.

Poranne nawyki: ćwiczenia fizyczne, zdrowe jedzenie.

Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU

Benjamin Franklin - jeden z ojców-założycieli Stanów Zjednoczonych. Jego porannym nawykiem było bardzo wczesne wstawanie. Planował swój cały dzień pod kątem tego co chce tego dnia ważnego wykonać. Benjamin zadawał sobie codziennie rano pytanie: "Co takiego chcę dzisiaj osiągnąć?".

Poranne nawyki: wczesne wstawanie, ustalanie celów i priorytetów.

Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU

Mark Zuckerberg - przedsiębiorca, założyciel Facebooka i jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Znany jest z tego, że codziennie rano ubiera się w ten sam sposób, przez co podejmuje mniej decyzji i jest dzięki temu bardziej produktywny.

Poranne nawyki: upraszczanie swoich zadań.

Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU

Steve Jobs - twórca Apple, wizjoner. Każdego poranka Steve patrzył w lustro i zadawał sobie pytanie: "Jeżeli to jest ostatni dzień mojego życia to czy na prawdę zrobił bym to co mam dzisiaj do zrobienia?".

Poranne nawyki: ustalanie celów i priorytetów.

Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU

Bill Gates - twórca Microsoft, przez lata najbogatszy człowiek świata, filantrop. Zaczyna dzień od godziny ćwiczeń na bieżni i w trakcie tych porannych ćwiczeń dokształca się za pomocą kursów.

Poranne nawyki: ćwiczenia fizyczne, czytanie i nauka.

Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU - WNIOSKI

Poranne nawyki ludzi sukcesu to przede wszystkim ćwiczenia fizyczne, czytanie oraz nauka - każdy z nas powinien te poranne nawyki naśladować. Dodatkowo bardzo częstymi nawykami ludzi sukcesu jest ustalanie własnych celów i skupianie się na tym co jest rzeczywiście ważne dla osiągania zadań i marzeń.

Poranne afirmacje

Pobierz darmowe PORANNE AFIRMACJE W PDF i zmotywuj się codziennie rano do działania, osiągaj swoje cele i zmieniaj swoje życie już od dziś. WIĘCEJ

Zobacz Wideo:

Poranne NAWYKI ludzi SUKCESU – słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny