Program partnerski Od Kelnera Do Milionera wystartował! Zarabiaj 50% prowizji

Program partnerski Od Kelnera Do Milionera wystartował! Jeżeli ktoś kupi z Twojego polecania dowolny z moich kursów online to zarobisz 50% wartości zamówienia. Wystarczy, że dowolna osoba kupi jeden lub więcej z moich kursów przy pomocy Twojego unikalnego linka afiliacyjnego.

Program partnerski Od Kelnera Do Milionera - Zarabiaj 50% prowizji
Program partnerski Od Kelnera Do Milionera - Zarabiaj 50% prowizji

Dlaczego wprowadzam program partnerski Od Kelnera Do Milionera?

Z kilku powodów. Po pierwsze to oczywiste jest, że zależy mi na rozwoju mojego biznesu i chcę zwiększyć sprzedaż moich produktów. Program partnerski (afiliacja) pozwala w nowoczesny i skuteczny sposób promować moje produkty. W ostatnim artykule na temat zarabiania przy pomocy afiliacji pokazałem również, że afiliacja to świetny sposób zarabiania dla tych osób, które te produkty polecają.

Ja sam na moim blogu polecam przy pomocy linków afiliacyjnych wiele narzędzi, których używam na co dzień w moim biznesie online. Jako, że posiadam bloga i wiele osób dopytuje mnie o używane produkty to zarabianie przy pomocy afiliacji jest wręcz naturalną sprawą w biznesie online takim jak blogowanie.

Drugim powodem dla którego zdecydowałem się stworzyć program partnerski dla moich kursów online były po prostu prośby z Waszej strony w tym aspekcie. Wielu z moich kursantów poleca moje kursy innym osobom, ponieważ są to produkty wartościowe i mówię to na podstawie Waszych opinii. Dziękuję wszystkim za to bardzo serdecznie. Jednak sporo osób pytało mnie o możliwość afiliacji i zarabiania na polecaniu tychże produktów. Dość długo od tematu uciekałem, gdyż jest to kwestia dość skomplikowana technicznie i najzwyczajniej w świecie nie miałem wiedzy oraz czasu, aby się tematem dobrze zająć. Wiedziałem jednak, że wiele osób czeka na możliwość zarabiania w ten sposób i postanowiłem taką opcję wprowadzić w moim sklepie internetowym.

Jak działa afiliacja i programy partnerskie?

Afiliacja i programy partnerskie polegają na tym, że każdy może zarejestrować się jako partner w moim sklepie i polecać moje produkty za pomocą linków polecających (afiliacyjnych). Jeżeli ktoś kupi jeden lub więcej produktów przy pomocy tego linka (do 30 dni od kliknięcia) to osoba polecająca otrzymuje 50% wartości zamówienia, czyli całkiem wysoką kwotę.

Każdy kto chce polecać w ten sposób moje produkty staje się po prostu handlowcem, który sprzedaje i dostaje wysoką prowizję za każdą sprzedaż.

Afiliacja i produkty cyfrowe

Jestem wielkim fanem programów partnerskich, ponieważ dzięki temu i dzięki mojemu blogowi mogę sobie zapewnić dodatkowy dochód. Najbardziej opłacalne jest wg. mnie polecanie produktów cyfrowych (kursy online, oprogramowanie, wtyczki do WordPressa, hosting etc.), ponieważ można w tym wypadku uzyskać bardzo wysokie prowizje. Każdy twórca produktu cyfrowego z chęcią odstąpi np. 50% wartości zamówienia, gdyż wciąż opłaca mu się w ten sposób sprzedawać produkt i jest to lepsza opcja niż brak sprzedaży. W przypadku produktów fizycznych prowizja nie może być tak duża i wynosi zazwyczaj kilka procent, ponieważ produkty fizyczne to niska marża i duży koszt wytworzenia.

Ile można zarobić polecając moje kursy?

Ceny moich produktów przedstawiają się następująco (zobacz lista poniżej) i Ty jako partner zarobisz 50% wartości od każdego zamówienia złożonego w ciągu 30 dni od kliknięcia przez osobę w Twój osobisty link afiliacyjny.

Prowizje za sprzedaż moich kursów online:

 • 73,50 zł za polecenie kursu Produkt 24 - cena kursu to 147 zł
 • 148,50 zł za polecenie kursu Wydaj Bestseller - cena kursu to 297 zł
 • 18,50 zł za polecenie kursu Poranne Nawyki - cena kursu to 147 zł
 • 48,50 zł za polecenie kursu WordPress - cena kursu to 97 zł
 • 148,50 zł za polecenie kursu Własny Kurs Online - cena kursu to 297 zł

Jak działa program partnerski na mojej stronie?

Jeżeli chcesz zarabiać na polecaniu moich kursów online to możesz skorzystać z programu partnerskiego. Zasady są proste. Otrzymujesz 50% prowizji od każdej poleconej sprzedaży. Moje produkty możesz polecać za pomocą linków afiliacyjnych. Prowizja zostanie naliczona, gdy osoba, która kliknie w link w ciągu 30 dni dokona zakupu. Program partnerski jest dostępny dla każdego.

Aby dołączyć do programu partnerskiego wystarczy się zarejestrować w moim sklepie internetowym jako partner. Jeżeli korzystasz już z moich kursów (posiadasz już wtedy konto kursanta) to wystarczy wtedy dodatkowo zarejestrować się jako partner i uzupełnić swoje dane.

Program partnerski - linki afiliacyjne

Posiadając dostęp do panelu partnera możesz korzystać z linka polecającego dostępnego w Twoim panelu. Link ten możesz podesłać dowolnej osobie lub umieścić na swojej stronie WWW, w poście na blogu, pod filmem na YouTube itd.

Jak tworzyć linki afiliacyjne (polecające)? Po zalogowaniu do panelu partnera otrzymasz swój unikalny link. Możesz go używać do polecania produktów w moim sklepie. Jeżeli chcesz sprawić, aby taki link był krótszy lub zawierał w nazwie np. Twoją domenę to możesz użyć wtyczki Pretty Links do WordPress lub narzędzia do skracania linków Bitly.

Kiedy i jak otrzymasz zapłatę za polecenia?

Zapłatę otrzymasz 20-go dnia miesiąca po miesiącu poprzedzającym sprzedaż. Jeżeli prowizja zostanie naliczona np. w maju to 20-go czerwca zostanie wysłana prowizja dla Ciebie. Okres oczekiwania wynika z faktu, iż każdy klient ma możliwość zwrotu kursu w ciągu 14 dni.

Zapłatę otrzymasz za pomocą PayPal. Jest to jedyna opcja i wystarczy posiadać darmowe prywatne konto PayPal, aby otrzymywać prowizje za sprzedaż. Jeżeli jeszcze nie posiadasz PayPal to zdecydowanie polecam - w biznesie online jest konieczność.

Program partnerski - podstawowe linki:

Rejestracja partnera

Logowanie partnera

Program partnerski - zasady polecania

Moje kursy możesz polecać dowolnym osobom za pomocą linków afiliacyjnych. Otrzymasz wtedy prowizję 50% od kwoty ich zakupów. Moje produkty należy jednak polecać w sposób uczciwy i należy unikać czynności, które mogą naruszyć dobre postrzeganie mojej marki oraz wprowadzić w błąd potencjalnego kupca.

Jakich czynności należy unikać?

Spamowanie i przesyłanie informacji osobom wbrew ich woli jest zabronione. Jeżeli uznam, że osoba promująca narusza dobre imię mojej marki w jakikolwiek sposób i swoimi działaniami wprowadza innych w błąd to jej konto zostanie zablokowane oraz środki za promocję nie zostaną wypłacone.

Nie możesz używać bez mojej pisemnej zgody marki Od Kelnera Do Milionera oraz moich materiałów. Nie możesz używać domen, które zawierają w nazwie moją markę Od Kelnera Do Milionera lub moje imię i nazwisko. Wszelkiego rodzaju nazwy udające moją markę również są zabronione.  Zabrania się również stosowania wszelkiego rodzaju innych działań, które mogą być uznane za nieczyste i naruszające moje dobre imię oraz dobre imię mojej marki.

Każdy kto naruszy te zasady zostanie usunięty z programu partnerskiego i jego zarobione środki nie zostaną wypłacone.

Jak w takim razie polecać moje produkty?

Moje kursy za pomocą linków afiliacyjnych możesz polecać na wiele sposobów:

 • artykuły i wpisy na blogu
 • linki pod filmami na YouTube
 • własna lista mailingowa
 • recenzja kursów w dowolnym miejscu
 • podsyłanie linków osobom zainteresowanym
 • angażowanie się w dyskusje online
 • media społecznościowe itd.

Najlepiej sprawdza się tworzenie własnych treści, czyli Content Marketing. 

TUTAJ możesz pobrać materiały do promocji moich produktów. Znajdziesz tutaj grafiki, zdjęcia, loga oraz miniaturki produktów - możesz te grafiki wykorzystać podczas tworzenia artykułów, wpisów, recenzji itd.

Jak rozliczyć podatek z programu partnerskiego?

Jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej to rozliczasz się raz w roku. Należy załączyć dochody z afiliacji w formularzu PIT-8C jako dochody z innych źródeł.

Powodzenia!

Program partnerski Od Kelnera Do Milionera - Zarabiaj 50% prowizji - Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.