Zmiana przekonań i ciężka praca, czyli jak zarobić 25 000 złotych w miesiąc?

Jak zarobić 25 000 złotych w miesiąc?
Jak zarobić 25 000 złotych w miesiąc?

Tytuł tego posta jest może trochę chwytliwy, ale postaram się tutaj szczerze i uczciwie pokazać jak zarobić 25 000 złotych w ciągu miesiąca. Zobaczysz jak ja zarobiłem taką kwotę oraz co najważniejsze pokażę Ci jak nasze myślenie często nas ogranicza w zarabianiu większych pieniędzy.

Pamiętam doskonale jak jeszcze jak kilka lat temu pracowałem w restauracji jako kelner i potem jako menedżer. Moja pensja menedżera wahała się w granicach 3000 do 4000 złotych. Nie były to raczej wysokie zarobki i myślę, że wielu z Was może się utożsamić z moją ówczesną sytuacją finansową.

Pracujemy na etacie często latami, zarabiamy pensję miesięczną i w takiej sytuacji dodatkowe kilkaset złotych zarobku miesięcznie wydaję się nam czymś znaczącym. Jak w takiej sytuacji jednak wyobrazić sobie zarobek rzędu 25 000 złotych na miesiąc? Dodam, że od dłuższego czasu moje zarobki wahają się między 10 000, a 20 000 złotych miesięcznie i czasy pensji kelnera i menedżera dawno minęły.

Jak zarobić 25 000 złotych w miesiąc? Zacznij od zmiany myślenia

Kilka lat temu, gdy pracowałem jako menedżer i zarabiałem marną pensję rozkręcałem mój biznes na Amazonie oraz miałem też już gdzieś z tyłu głowy pomysł na bloga. Był zimny jesienny wieczór. Razem z moją narzeczoną Pauliną wyszliśmy z naszego wynajętego mieszkania i szliśmy jedną z najbrzydszych ulic w Krakowie (ulica Kalwaryjska), która jak zawsze była zakorkowana i śmierdząca od spalin. Nie był to raczej przyjemny jesienny spacer.

Powiedziałem wtedy do mojej narzeczonej, że za rok zarobię w grudniu przynajmniej 10 000 złotych. Chciałem dla nas lepszego życia i miałem dość przeciętności w pracy oraz braku szacunku ze strony ówczesnego szefa. Nie wiedziałem za bardzo jak zarobię taką kwotę w ciągu jednego miesiąca, ale wiedziałem na pewno, że nie zarobię tyle jako menedżer restauracji. Miałem wtedy już dodatkowy dochód pasywny z Amazona i trochę oszczędności, ale chciałem zdecydowanie większych zarobków poza etatem, aby odejść z pracy i zająć się tylko biznesem online.

Wiedza, książki, zmiana myślenia i przekonań oraz bardzo ciężka praca

O mojej obietnicy trochę zapomniałem, ale do celu podświadomie dążyłem. Skupiłem się bardzo na rozwoju mojego biznesu na Amazonie, który już wtedy posiadałem, ale który trochę zaniedbałem z powodu nadmiaru pracy w restauracji. Motywowany złością i bezsilnością w pracy na etacie publikowałem regularnie wiele nowych produktów Amazonie. W ten oto sposób stworzyłem w kilka miesięcy większą część moich produktów na Amazonie, które zaczęły wtedy przynosić mi coraz większy dochód pasywny.

Z czasem wystartowałem ze swoim blogiem, którego bardzo sumiennie rozwijałem przez cały czas. Pracowałem ciężko na etacie, Amazon przynosił mi coraz większy dochód pasywny (pomimo braku publikacji nowych produktów), a mój blog powoli się rozwijał. Z czasem dodałem pierwsze kursy online do mojego bloga na prośbę wielu osób i stworzyłem sobie kolejne źródło dochodu.

Czas leciał i w związku z rosnącą sprzedażą moich kursów musiałem otworzyć firmę. Nadszedł w końcu grudzień i po dniu pracy w restauracji czekałem na sylwestrową północ w łóżku z moją narzeczoną. Już nie pamiętam, czy było to wtedy w sylwestra, czy może kilka dni później, ale moje obliczenia pokazały, że w grudniu zarobiłem ponad 13 000 złotych na rękę. Sprzedaż książek na Amazonie, zarobki z bloga oraz wciąż obecna wypłata z pracy na etacie pozwoliły mi zarobić na czysto 13 000 złotych. Dodam też, że barierę 10 000 złotych zarobku miesięcznie przekroczyłem już kilkakrotnie wcześniej.

Moje obietnica, która tak bardzo motywowała mnie do pracy spełniła się. Rzecz jasna wynik wziął się z mojej ciężkiej pracy, ale ta praca wynikała ze zmiany myślenia oraz z ogromnych chęci do zmian. Moje myślenie dzięki sukcesom zmieniło się wtedy jeszcze bardziej. Uwierzyłem, że da się.

Pracuj mądrze i systematycznie oraz zmieniaj swoje przekonania

Postanowiłem pójść za ciosem i powiedziałem mojej Paulinie, że za rok w grudniu zarobię 20 000 złotych w miesiącu i oznajmiłem to tym razem z większym przekonaniem. Całkiem szybko, bo kilka miesięcy później, zarobiłem w miesiącu prawie 25 000 złotych na rękę. Sprzedaż na Amazonie szła dobrze, a mój blog dosłownie wystrzelił.

Co więcej od dłuższego czasu wszystkie miesiące przyniosły mi bardzo dobre miesięczne zarobki. W ciągu kilku lat z marnej pensji kelnera i menedżera przeszedłem w kierunku zdecydowanie lepszym zarobków.

Czy to jest naprawdę ogromny sukces?

Nie są to może jakieś gigantyczne wyniki finansowe i łatwo znajdziesz w sieci bardziej spektakularne przykłady. Jednak wiem, że jest wśród Was wiele osób, które zarabiają przeciętną wypłatę. Chcecie coś zmienić i nie wiecie jak. Chcę Wam tutaj pokazać, że da się coś zmienić poprzez swoją ciężką pracę oraz przez pracę nad swoją głową.

Często nasze przekonania blokują nas przed podjęciem działań w kierunku zmian. Z czasem okazuje się, że te działania nie są wcale takie trudne do wykonania. Tworzenie mojego biznesu na Amazonie lub bloga nie było wcale trudniejsze od pracy w restauracji. Jednak mentalnie wydawało się to bardzo nierealne na początku.

Fakt, że masz kiepską pracę nie znaczy, że tak musi być zawsze. Możesz szukać nowych możliwości i wcale nie potrzebujesz do tego dużych pieniędzy oraz znajomości. Jeżeli zrozumiesz, że się da to znajdziesz sposób na lepsze zarobki oraz na lepsze życie. Nie musisz wcale zostać milionerem w ciągu roku, ale ciężka praca poparta wiedzą może w ciągu kilku lat bardzo Twoje życie poprawić. Dlatego uwierz, że się da, czytaj mądre książki, szukaj nowej wiedzy i łam niektóre schematy.

Jak zarobić 25 000 złotych w miesiąc? Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ PROGRAM PARTNERSKI: ★☆★

★☆★ CZYM JEST „OD KELNERA DO MILIONERA”: ★☆★

Misją projektu „Od Kelnera Do Milionera” jest zmiana naszego życia na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić lepiej i inaczej niż wszyscy. „Od Kelnera Do Milionera” ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem do życia, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej.

★☆★ TOMASZ MICHERDA – KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★

Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie publikacją książek na Amazonie oraz blogowaniem), książkami oraz rozwojem osobistym poprzez naukę i codzienne działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl – projektu mającego na celu zmianę naszego myślenia i poprawę jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam Cię do artykułów na tym blogu oraz do subskrybowania mojego kanału na YouTubie.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

    1 Response to "Jak zarobić 25 000 złotych w miesiąc?"

    • Tomasz Micherda

      WYZWANIE DLA CIEBIE – chcesz coś zmienić i zarabiać więcej? Zadeklaruj w komentarzu kwotę, którą chcesz zarobić np. za rok. Rok to bardzo dużo czasu i możesz wiele zdziałać. Szukaj sposobów, bądź przedsiębiorczą osobą, pracuj ciężko i postaraj się spełnić tą deklarację!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.