Złe samopoczucie rano? - 4 PROSTE SPOSOBY na brak motywacji

Złe samopoczucie rano? 4 proste sposoby
Złe samopoczucie rano? 4 proste sposoby

Wiele lat zmagałem się ze złym samopoczuciem z rana, szczególnie zaraz po wstaniu z łóżka. Nie miałem ochoty wychodzić spod kołdry i najchętniej przestawiałbym budzik bez końca. Nie mówię tutaj o poważnych stanach depresyjnych, ale o sytuacji, która dotyka bardzo wiele osób o poranku. Chcesz rano wstawać z radością i co najważniejsze sprawić, aby po takim poranku cały Twój dzień był po prostu fajny i przepełniony energią? Poznaj moje proste sposoby na złe samopoczucie rano.

Jeszcze kilka lat temu miałem taki właśnie problem, ale udało mi się wypracować bardzo dobrze działające poranne nawyki, które stosuje od lat i polecam również Tobie. Od czego w takim razie zacząć poprawę naszego codziennego samopoczucia? Zapoznaj się z moimi 4 podstawowymi porannymi nawykami i spróbuj je wykonywać przez najbliższe 7 dni. Na pewno zobaczysz zdecydowaną poprawę swojego samopoczucia oraz zyskasz dużo nowej energii na cały dzień.

4 SPOSOBY NA ZŁE SAMOPOCZUCIE RANO:

1. Proste ćwiczenia

Zaraz po przebudzeniu wykonaj dosłownie kilka bardzo prostych ćwiczeń. Zrób kilkanaście przysiadów i skłonów, ponaciągaj się. Możesz dołożyć do tego jeszcze kilka pompek. Takie proste ćwiczenia powinny zająć maksymalnie kilka minut - chodzi o rozruszanie swojego ciała i pobudzenie krążenia. Jeżeli pokonasz pierwszy opór organizmu to od razu poczujesz więcej energii i radości.

2. Afirmacje

Jak już się obudzisz to czas na pozytywne zmotywowanie się po przez czytanie prostych i pozytywnych zdań. Afirmacje to łatwy sposób na podbudowanie własnego samopoczucia. Jeżeli przeczytasz rano kilkanaście pozytywnych zdań to nie tylko lepiej się poczujesz, ale też będziesz bardziej aktywną i zdecydowaną osobą w ciągu całego dnia. Pobierz moje AFIRMACJE w pliku PDF i czytaj je codziennie rano przez 7 dni - na pewno poczujesz poprawę.

3. Zimny prysznic

To już metoda dla bardziej zaawansowanych, albo raczej dla tych bardziej odważnych. Jest to ćwiczenie, które budzi nas do życia, poprawia bardzo nasze zdrowie oraz naszą odporność. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki zimnemu prysznicowi rano hartujemy się również psychicznie. Zobacz mój artykuł poświęcony tematowi zimnych pryszniców.

10 ZALET zimnego prysznica dla zdrowia i dla sukcesu w życiu

4. Planowanie

Ostatnią bardzo ważną kwestią jest planowanie swojego dnia. Nadmiar zadań do wykonania i brak organizacji niszczy każdą motywację. Jeżeli jednak mamy swoje cele i plany na najbliższy dzień oraz na najbliższe dni to wtedy wstajemy z zupełnie innym nastawieniem.

Dlaczego warto spróbować?

Cel tych prostych ćwiczeń to przełamanie się i zmiana myślenia na bardziej pozytywne. To nie tylko sposób na złe samopoczucie rano, ale także aktywne działania w kierunku zmian na lepsze. Jeżeli pokażesz sobie, że możesz rano wykonywać serię krótkich ćwiczeń, przeczytać pozytywne rzeczy, zaplanować swój dzień i może nawet weźmiesz zimny prysznic to Twoje samopoczucie znacząco się poprawi. Wystarczy wyrobić sobie odpowiednie poranne nawyki i złe samopoczucie z rana odejdzie w zapomnienie.

Pobierz PORANNE AFIRMACJE w PDF

Złe samopoczucie rano? - 4 PROSTE SPOSOBY na lepszą motywację - zobacz wideo:

Złe samopoczucie rano? – 4 PROSTE SPOSOBY na lepszą motywację – słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny