Jak napisać książkę w 24 GODZINY?

Jak napisać książkę 24 godziny?
Jak napisać książkę 24 godziny?

Jak napisać książkę? Jak to zrobić w 24 godziny? Tego typu zadanie może wydać Ci się trochę szalone i wręcz niemożliwe. Pisanie (i wydawanie) książki to z założenia proces dość czasochłonny i wydawać by się mogło, że bardzo trudny. Praktyka oraz konkretne umiejętności są oczywiście wymagane, ale napisanie i wydanie prostej książki w 24 godziny jest całkiem proste. Mówię tutaj zarówno o książce papierowej oraz o eBooku. Nie jesteś w stanie tak szybko wydać książki w Polsce, ale możesz to zrobić na Amazonie na rynek światowy. Wymaga to zmierzenia się z językiem angielskim, ale otrzymujesz za to możliwość dotarcia do rynków najbogatszych, gdzie sprzedaje się o wiele łatwiej i więcej.

Jak napisać książkę albo wiele książek w 24 godziny?

Wydając bardzo proste książki potrafiłem opublikować nawet 10 książek w ciągu jednej doby. W zależności od skomplikowania wydawanych książek czas ten się zmienia, ale jeżeli zdobędziesz trochę obycia to jesteś w stanie w ciągu jednego dnia ukończyć jeden projekt i opublikować go na rynku światowym w 24 godziny.

Napisanie i wydanie książki jest prostsze niż myślisz - zauważ jak wiele osób zmaga się przez rok z pisaniem pracy dyplomowej, która ma 100 stron. Odwlekają proces pisania przez cały rok tylko po to, aby następnie w ciągu nawet kilku dni napisać pracę od początku do końca. Teraz wyobraź sobie, że wydajesz bardzo prostą książkę z kilkoma zdaniami lub obrazkami na każdej stronie. Tworzysz samodzielnie prostą okładkę i wymyślasz prosty tytuł bazujący na innych podobnych produktach? Możesz taki projekt ukończyć dosłownie w ciągu kilku godzin, a proces będzie dla Ciebie z czasem łatwiejszy i możesz go powielać.

Jak napisać książkę w 24 godziny i po co to robić?

Powód jest banalny - chcesz wydać swój produkt i chcesz na nim zarabiać. Jak napisać książkę tak szybko? Musi to być prosta książka z niewielką ilością treści. Osobiście posiadam sporo ponad 500 produktów na Amazonie w postaci książek. Jak się domyślasz nie są to książki fabularne, które wymagają miesięcy pisania. W bardzo dużej mierze są to bardzo proste książki, które posiadają bardzo niewiele treści. Mogą być to bardzo proste książki w postaci pustych zeszytów lub proste książki na prezent, w których często wykorzystuję ten sam środek. Jak to działa?

Aby wydać książkę w 24 godziny należy zrobić tak naprawdę kilka rzeczy. Wymyślić tytuł, podtytuł, autora, słowa kluczowe, czyli wybrać niszę dla naszego produktu. Następnie musimy stworzyć środek książki w Wordzie i nie music być to książka fabularna. W przypadku mojego modelu wydawniczego wydaję książki z ładną okładką i prostym środkiem. W środku takiej książki mogą znaleźć się proste zdania, cytaty motywacyjne, zabawne frazy, nazwy zwierząt, proste grafiki itd. - wszystko to co jest ogólnie dostępne w sieci. Po stworzeniu wnętrza takiej książki w Wordzie (lub innym edytorze tekstu) wystarczy przygotować okładkę w Canva.com lub na BeFunky.com i dodać nasz produkt na Kindle Direct Publishing.

Zobacz post opisujący narzędzia potrzebne do wydania książki

Cały proces tworzenia tytułu, środka, okładki może spokojnie zamknąć się w kilku godzinach. Po wrzuceniu naszej książki do Kindle Direct Publishing pozostaje poczekać kilkanaście godzin na akceptację produktu i nasza książka może być sprzedawana na największych rynkach światowych (USA, Kanada, UK, Europa i inne) w wersji papierowej drukowanej na żądanie w sklepie Amazon. Tak na prawdę cały proces może zamknąć się w kilkunastu godzinach i większość z tego czasu to oczekiwanie na akceptację produktu. W tak krótkim czasie możemy wystawić nasz produkt na Amazon i nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Ile można sprzedać prostych książek na Amazonie?

Tutaj działają zasady biznesu jak wszędzie indziej - aby otrzymać efekty w postaci sprzedaży należy pracować systematycznie i wydawać produkty korzystając najlepiej z wiedzy osób, które to już zrobiły. Jak wygląda moja sprzedaż? W ciągu miesiąca sprzedaję około 1000-1500 sztuk prostych książek, a w lepszych miesiącach takich jak grudzień nawet kilka tysięcy sztuk prostych książek drukowanych na żądanie.

Jak wydać książkę w 24 godziny - moja sprzedaż
Jak wydać książkę w 24 godziny - moja sprzedaż

Zobacz mój darmowy kurs Amazona i biznesu online TUTAJ

 

Jak napisać książkę w 24 godziny? Zobacz wideo:

Słuchaj w formie Podcastu:

Podcast możesz pobrać na dysk lub subskrybować na swoim urządzeniu w wybranych aplikacjach (ikonki w prawym górnym rogu Playera). Więcej informacji TUTAJ

Więcej informacji i darmowej wiedzy:

★☆★ DARMOWY KURS AMAZONA I BIZNESU ONLINE: ★☆★

★☆★ WIĘCEJ WIEDZY I MOTYWACJI: ★☆★

★☆★ MOJE PRODUKTY I KURSY ONLINE: ★☆★

★☆★ CZYM JEST "OD KELNERA DO MILIONERA": ★☆★

Misją projektu "Od Kelnera Do Milionera" jest pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze poprzez pokazanie, że wiele rzeczy można robić inaczej niż wszyscy. "Od Kelnera Do Milionera" ma za zadanie dzielić się wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją, sukcesem, pieniędzmi, nastawieniem, zdrowiem, szczęściem, produktywnością, zarządzaniem swoim życiem, duchowością, związkami oraz wiele więcej!

★☆★ TOMASZ MICHERDA - KILKA SŁÓW O MNIE: ★☆★
Cześć! Nazywam się Tomasz Micherda.

Pasjonuję się biznesem internetowym (głównie wydawanie książek na Amazonie), książkami, oraz rozwojem po przez naukę i działanie. Jestem twórcą OdKelneraDoMilionera.pl - projektu mającego na celu zmianę myślenia i poprawy jakości naszego życia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych tutaj zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku oraz odwiedzenia mojego kanału na YouTube.

Dziękuję bardzo za wsparcie i życzę Ci wszystkiego dobrego!

  4 replies to "Jak napisać książkę w 24 godziny?"

  • Karlos

   Pisząc 200 znaków na minutę w 24h napiszemy około 40 stron. Moim zdaniem za słabo. Dodajmy jeszcze korektę, temat , strukturę itd. Znośna książka to 2 miesiące pracy. Wybitna to lata

   • Tomasz Micherda

    Książka na Amazonie może mieć nawet 30 stron, ale możesz wydać prostą książkę na prezent w godzinę bez żadnego tekstu prawie – chodzi o zmianę myślenia, że można i to że to wcale nie takie trudne jest.

  • Łukasz

   Cześć!
   Na wstępie chciałem napisać, że fajnie prowadzisz swoją działalność, jesteś widoczny na YouTube i dobrze to wygląda. Nie wiem czemu, ale zaufałam Tobie i kupię Twój kurs, z tym że, mam pytanie, czy już mieć obrany temat e-booka, zeszytu i dopiero zakupić kurs, czy odwrotnie? Zainwestować w kurs i dopiero szukać ?
   A! Jeszcze jedno, jakiś kontakt taki bezpośredni np e-mail będzie możliwy?
   Pozdrawiam konkurencja 😉

   • Tomasz Micherda

    Hej, w kursie jest sporo poświęcone wyborze tematu, niszy etc. także zapraszam do kursu jak najbardziej. Zresztą temat i tytuł to jeden trudniejszych aspektów. Razem z kursem dostajesz dostęp do naszej grupy i oczywiście jesteśmy w kontakcie wtedy 🙂

Napisz komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny